Як встановити ютуб на Айфон 5: на iPhone 4s на iOS

Як встановити ютуб на Айфон 5: де знаходиться додаток, як поставити фоновий режим, очистити кеш, записати відео, що робити, якщо сталася помилка

Корпорація Еппл відома багатьом тривалою підтримкою своїх мобільних гаджетів. Сьогодні ми розповімо про особливості деяких моделей і розглянемо, як встановити ютуб на Айфон 5.

Що відомо про мобільному телефоні?

В першу чергу слід сказати, що компактні формати цих пристроїв подобаються багатьом користувачам. Правда, під мінливими умовами ринку збільшується і діагональ дисплея, тому попит на горезвісну «п’ятірку» повільно слабшає.

Краще всього, якщо девайс працює на версії iOS 9. Але слід пам’ятати, що телефон буде дзвонити, підтримувати зв’язок з інтернетом, проте додатка до нього ви не закачаєте. Приміром, якщо забажаєте встановити ютуб на Айфон 5, телефон видасть помилку.

Щоб підтримати фоновий режим, необхідно оновитися до версії iOS10.

Відповідаємо на запитання користувачів

Щоб усвідомити порядок дій, дамо відповіді на актуальні питання, поширені власниками таких мобільних пристроїв.

Як встановити YouTube на iPhone 5? Вже згадувалося, що на старий варіант iOS поставити ютубовское додаток не вийде – доведеться оновлюватися.

Ні навіть варіантів установки YouTube на 9 iOS – таке можливо тільки з 10-ї версії і вище.

Отже, ютуб не відкривається, відео телефон не відтворює. Перебравши всі версії для iOS, з’ясували, що мобільний додаток завантажується на 10-ю. Якщо ця умова дотримана, установку виконуємо в такій послідовності:

  1. для початку створюємо ID Apple. Як створити обліковий запис, розповідати не будемо – процедура складнощів не викликає;
  2. на робочому столі телефону знаходимо «App Store», натискаємо на значок;
  3. відкриється віконце магазину та ігор, відоме під назвою Apple App Store, внизу знаходимо і натискаємо по пункту «пошук»;
  4. з’явиться пошуковик, у вікні якого вписуємо «youtube»;
  5. автоматично перед вами буде потрібна прога – тиснемо на іконку;
  6. читаємо опис, натискаємо синю клавішу «безкоштовно», після цього вона стає зеленого кольору з написом «встановити»;
  7. клікаємо по цій кнопці, вводимо пароль ID Apple;
  8. якщо все зроблено правильно, Айфон починає установку.

Тепер ви знаєте, як закачати ютуб, розглянемо інші особливості.

Де знаходиться YouTube в Айфоне? Натискаємо кнопку, розташовану на екрані, додаток перенаправить нас на ютубовскую сторінку, на якій можна використовувати «пошук».

Як очистити кеш на телефоні? Запускаємо мобільний додаток, тиснемо «ще» — «історія» — «очистити». Вибираємо «Куки» і «Файли в кеші», тиснемо на кнопку «очистити».

Трапляється, що при завантаженні форми в ютубі виник збій, на Айфоне з’являється відповідне повідомлення «помилка, повторіть спробу». Що робити в такій ситуації? Виконайте перезавантаження сторінки, закрийте зайві браузерні вкладки, залишивши тільки з ютубом, вимкніть, якщо треба, авіарежім.

Якщо це не допомогло, виконайте підключення Wi-Fi, 3G або LTE, повторно запустіть браузер, перезавантажте смартфон. Зрештою, зробіть спробу перегляду відеоматеріалу на сторонньому пристрої.

Як скопіювати відео з ютуба на Айфон? Якщо не знаєте, як записати диск, відкрийте програму, знайдіть потрібний сюжет, натисніть «скачати», визначте папку для завантаження.

Перед тим, як згорнути ютуб на смартфоні, щоб він грав, рекомендується завантажити софт «швидкі команди». Встановлюємо Background, зберігаємо, відкриваємо додаток в Сафарі, запускаємо ролик.

Як вирізати фрагмент відео з ютуба на Айфоне? Тиснемо «обрізати», зміщуємо кордон синього фону на фрагмент, що вимагає видалення, визначаємо «розділити», клікаєм по білому ползунку, переміщаємо його на кінець вирізуваного фрагмента. Як монтувати відео таким чином, ми дізналися.

Як зареєструватися в ютубі на телефоні iPhone? Відкриваємо програму, натискаємо значок у кутку праворуч, натискаємо «увійти» — «додати запис».

Як видалити обліковий запис на Айфоне? Входимо в обліковий запис, вибираємо пристрій, тиснемо «стерти» — «видалити обліковий запис».

Як встановити YouTube на iPhone 4s? Знайти ютуб в App Store, завантаження, увійти, вибрати «оновлення»-«покупки», визначити потрібну програму, клікнути «установка».

Як на iOS підключити YouTube Преміум безкоштовно? Відкриваємо додаток, входимо в аккаунт, клікаєм профільне фото, підключаємо досліджуваний період.

Щоб відключити таку підписку, виконуємо всі дії і натискаємо «відписатися».

Якщо ви вирішили увійти на Айфоне в ютуб, але у вас варіант для ПК, необхідно знати, як повернути мобільну версію. Через три крапки відкрийте меню, близько видаляється версії установіть або зніміть) позначку.

Чому на Айфоне ютуб без звуку?

Якщо додаток на телефоні iPhone 6 plus 128 gb або на іншому пристрої від Apple не видає звук, перевірте систему, переконайтеся, що налаштування в плеєрі встановлені правильно. Після цього доведеться подивитися налаштування драйвера, перевірити працездатність браузера.

Як поставити пароль на ютуб в Айфоне? Увійдіть у «налаштування»-«екранний час»-«включити». Натисніть на пункт «використовувати пароль», введіть код з чотирьох цифр, яким буде блокуватися додаток.