Як вставити посилання на коментар на YouTube: під відео, на каналі

Як вставити посилання на коментар на YouTube: для чого потрібна в комменте на ютубі, як отримати, додати текст і уникнути видалення

Мабуть, кожен користувач стикався з тим, що залишав комент і впроваджував у нього відсильний адресу на власний канал, і цю інформацію через деякий час вирізали модератори або сам власник ресурсу. Спробуємо розібратися, як вставити посилання на коментар на YouTube і зробити так, щоб уникнути видалення.

Для чого потрібна посилання в комменте?

Спочатку розберемося, з якою метою взагалі виконується подібна дія, в чому полягає його користь.

Написаної в коментарях на YouTube посиланням користувач вирішує відразу дві проблеми:

  • отримує трафік;
  • розбавляє масу на відеоканалі.

Вписуючи посилання, ви отримуєте переходи на власний канал.

Необхідно пам’ятати, що глядач, опинився на вашому сайті, здатний зіпсувати вам поведінкові фактори, що впливають на просування ресурсу, тому залишайте коменти і посилання виключно в релевантних контентах.

А розбавляти посилальні маси повідомленнями сьогодні вважається актуальним дією.

Тепер зрозуміло, в чому користь залишених коментарів і посилань на них. Переходимо до питання, яким чином зберігаються «смітники» коменти.

Пишемо коментар, вставляємо посилання

Отже, як вставити посилання в ютубі в коментарі? Попередньо увійдіть в довіру» до автора каналу і самого сайту, для чого залиште від трьох до п’яти докладних коментарів по темі інших статей.

Робіть це не за один раз, а через певні часові інтервали.

Як тільки написаний вами текст пройде модерацію і отримає схвалення, ви, що цілком ймовірно, зможете надалі писати коменти без проходження спеціальної перевірки. Простіше кажучи, вам буде надано довіру як порядній глядачеві.

зрештою вас помітить власник відеоблогу, збільшиться ймовірність того, що після залишених коментарів ви зможете без проблем додавати свої посилання. Тільки пам’ятайте, що вони повинні відповідати тематиці.

Посилання в ютубі в коментарях під відео залишається наступним чином:

  • в спеціальному віконці для коментів копіюємо і вставляємо комбінацію < a href=»посилання»>текст;
  • слово «посилання» замінюємо її адресою;
  • замість «текст» вписуємо назву посилання.

Підводимо підсумки

Щоб додати коментар посилання і виключити ймовірність вилучення такої інформації, необхідно:

  • залишати повноцінні адекватні відгуки на цікаву для вас тему;
  • упевнитися, що ваші коментарі перед додаванням перестали піддаватися перевірці з боку модераторів;
  • залишаємо розгорнутий коментар, вписуємо в нього посилання.

Зазначимо, що подібний алгоритм дій відмінно працює на тих сайтах, де користувачі виявляють велику активність у написанні відгуків.

Весь потік модератор відслідковувати не в змозі, і ймовірність того, що текст, який містить активну посилання, проскочить без перевірки, істотно збільшується.

Крім цього, сайт не повинен оснащуватися спеціальними фільтрами, завдяки яким будь-який написаний коментар спрямовується на перевірку. Крім того, не повинно бути мітки, що означає, що всі коменти, залишені навіть постійними переглядачами, піддаються контролю.

Якщо цікавитеся, яким чином отримують посилання на коментар, скопіюйте її в обмінний буфер, для чого наведіть курсор на дату написаного повідомлення. Клацніть ПКМ, зробіть копію і вставити інформацію в віконце завдання. Найпростіше така дія виконується із застосуванням комбінації клавіш CTRL + V.