Як вставити тайм-код на ютуб в коментарях: зробити, додати посилання

Як вставити тайм-код на ютуб в коментарях: навіщо потрібна функція, як вказати, скопіювати посилання на час з телефону, смартфона

Цей елемент полегшує взаємні дії з хостингом. Припустимо, необхідно поділитися привабливим відеороликом, або, що буде точніше – одним з його моментів. Перемотування вручну – не кращий варіант, адже є можливість відразу опинитися в потрібному місці, тому що залиті на ютуб відео поділяються на відрізки. Поговоримо про те, як вставити тайм-код на ютуб в коментарях.

У чому необхідність?

Така корисна функція потрібна, якщо потрібно полегшити роботу з контентом.

Вона сприяє обробці багатогодинних роликів, коли треба розподілити зміст на логічні та змістові пункти.

Фіксація адресно-тимчасової інформації є в кожному відеоплеєрі. Вона необхідна не тільки користувачам, вперше відвідав ютуб, але і досвідченим блогерам, і цьому сприяють наступні причини:

  • не треба витрачати час на пошуки необхідної сторінки, затримуючись на кожному сайті;
  • посилання полегшує задачу перегляду для передплатників, число яких може збільшитися;
  • канал стає ефективнішою, з’являється можливість для його монетизації.

До того, як додати тайм-код в коментарі на YouTube, поговоримо, що це таке.

Код складається з пари цифр, між якими проставлено двокрапка. Першою позначаються хвилини, наступної секунди. Передбачена посилання на відеоролик, клікнувши на яку користувач опиняється на яке його моменті. Необхідність в перемотуванні ролика відпадає.

Наявність тайм-коду являє собою вдале рішення для СЕО-просування.

Такі відео часто виводять пошукові системи, тому що вони краще за інших реагують на зазначені ключові слова.

Робимо тайм код на ютубі

Щоб поставити тайм-код потрібно виконати чотири маніпуляції:

  1. увійти в «творчу студію»;
  2. відкрити розділ «менеджер відео»;
  3. вибрати сюжет;
  4. клікнути по кнопці «змінити».

Установка в коментарі

Тепер подивимося, як в коментарях ютуб вставити посилання на час. Щоб визначити конкретну секцію в коментах, натискаємо ПКМ на віконце відтворення у потрібному місці і вибираємо позицію «копіювати URL відео з прив’язкою за часом». В обмінний буфер скидаються адресні дані сторінки, під час переходу з якою файл розкриває потрібний елемент.

Другий метод, як вказати в коментарі на YouTube, простіше. Перед тим, як це зробити, натискається кнопка під відео «поділитися», відкривається поле, в яке вносяться хвилини початку секції.

це посилання відправляється користувачеві, який тепер відкриє відеокліп на позначеному місці.

Копіюємо код тимчасової

Як вставити тайм-код на ютубі у коментарях, ми розібралися. Тепер подивимося, як скопіювати час в коментах. Для створення копії тимчасової рядки з адресою відеоролика використовують просту посилання, в якій вказується час. Виконується вона одним з описаних вище способів.

Подібна опція доступна тільки для персонального комп’ютера, на мобільні телефони вона не поширюється.

Створюємо таймкод в коментах з телефону

Для повноти картини дізнаємося, як в ютубі залишити коментар з таймкодом, використовуючи смартфон. Принцип дій нам вже відомий:

  • зупиняємо відео в певний час;
  • уточнюємо його дані;
  • пишемо час в коментарях.

Підсумки

Як бачите, нічого складного в тому, як вставити тайм-код в коментар в YouTube, немає. Вам більше не доведеться витрачати час на перемотку, тому що з’явиться можливість відкривати ролик в потрібному місці.

Якщо в діях, як вказати таймкод на ютубі в коментарях, допущена неточність, відео програється з початкового кадру або з моменту, вибраних довільно. Крім того, на сторінці з’являється посилання.