Як вставити відео в HTML з ютуба: на сайті, в Moodle, Joomla, WordPress

Як вставити відео в HTML з ютуба: як скопіювати посилання на документ, на канал, як у Ворді правильно додати відео з YouTube

Виникають ситуації, коли зміст теми пояснити словами не представляється можливим, у зв’язку з чим людина починає показувати жести, приводити зорові приклади і т. д. Щоб повністю розкрити тему в інтернеті, користуються візуальними інструментами. Тут надає допомогу добре знайомий всім хостинг, який розмістив на своїй платформі величезна кількість відеороликів. Сьогодні розбираємося, як вставити відео в HTML з ютуба.

Як розміщувати відео на сайті

Розглянемо зручний варіант.

Установка коду кадру з ютуба – найлегший спосіб, щоб реалізувати задумане. Використовується, щоб ретранслювати власний або сторонній відеокліп, взятий в YouTube, і розмістити його на сайті. Щоб таким способом вставити відео з YouTube, HTML-код, необхідний для установки, знаходиться на сторінці ролика, нижче віконця плеєра.

Перед тим, як скопіювати посилання в ютубі для вставки, пропонуємо розібратися, що означає кадр. Даним елементом в коді відображається вміст інший вебовской сторінки в дочірньому віконці, розташованому на сторінці головного сайту.

Спосіб, як вставляти відео на сайт HTML з YouTube, дає певні переваги:

  • від показу відео на ютубі в ВК, що належить автору сайту, надходить дохід;
  • збільшується популярність ресурсу;
  • поповнюється контент.

Правда, перенаправляти відвідувачів з власного сайту на хостинг не хочеться, щоб не втратити. Крім цього, чергова посилання на інший канал знижує вагу самого сайту.

Вивчимо інструментарій, як вставити відео з ютуба на сайт HTML. З поняттям «кадр» ми знайомі, тепер подивимося, як з його допомогою вставити відео з YouTube свого. Знаходимо код, тиснемо кнопку «поділитися», в спеціальному полі внизу висвічується посилання на відеосюжет. Нам же слід набрати «вбудувати», щоб отримати код відео з ютуба на сайт.

Як діяти далі, щоб вставити посилання на відео в ютубі?

Виставляємо параметри, копіюємо код в обмінний буфер. Після цього переходимо в адміністративну систему сайту, знаходимо ісходник веб-сторінки, в яку потрібно вставити ролик, розміщуємо дані. Тиснемо кнопку «зберегти», перевіряємо отриманий результат.

Як вставити відео з YouTube в Moodle?

Необхідно в курсі Moodle створити ресурс, перейти на ютубовский сайт і знайти необхідний відеоролик на YouTube. У віконці натискаємо пункт «вбудувати», копіюємо код, на сторінці Moodle знаходимо панель для редагування, тиснемо клавішу <>, вставляємо копію HTML.

Тепер коротко розберемо, як вставити відео з YouTube в Joomla. Перед тим, як правильно і адаптивно додати на сайт відеосюжет, необхідно:

  1. перейти на сторінку з відеоматеріалом, клікнути по ролику ПКМ, в контекстному меню вибрати опцію «копіювати код»;
  2. натискаємо кнопку «вимкнути редактор», щоб увійти в режим вставки коду;
  3. вписуємо копію, зберігаємо;
  4. перевіряємо – відео відсутня;
  5. повертаємося в редактор повторно – код відсутній, його автоматично видалив редактор.

Продовжуємо вивчати, як вставити відео з ютуба в HTML. Заходимо в менеджер плагінів, вибираємо «редактор», переходимо до налаштувань. Визначаємо вкладку з набором необхідної для настроюваної групи, знаходимо функцію «заборонені теги», стираємо в ній «iframe», тиснемо «зберегти».

Повторно переходимо в редактор Joomla, виконуємо перезавантаження сторінки, натискаємо опцію «відключити редактор», знову вставляємо копію коду.

Тепер спробуємо розібратися, як вставити відео з YouTube в WordPress. Щоб виконати дію і залишити посилання з ютуба в документі, або вписати текст у відео, потрібно перенести ролик з ютуба на сайт, використовуючи HTML.

Як зробити іконку відео на ютубі? Заходимо в акаунт, відкриваємо «творчу студію», в лівому меню знаходимо пункт «відео», вибираємо ролик, тиснемо по значку. Визначаємо один з варіантів, створених автоматично, зберігаємо результат.

Як у Ворді вставити відео з ютуба? Для цього використовують один з існуючих способів – завантажують з компа, вставляють за посиланням, скачують відеоматеріал, встановлюють за допомогою картинки.

Як додати час в ролик для вставки на сайт, знаючи код YouTube? Вставка тимчасової мітки виконується просто – включається пауза, знаходиться опція «копія адреси з прив’язкою до часу». Вкладка ютуба з посиланням скопійована в обмінний буфер.

Як вставити відео з YouTube в Unity? Знаючи, як це зробити по HTML, інтегруємо посилання assembly з unity.pro.

Спробуємо зрозуміти, як вставити відео аутро. Знаходимо шаблон аутро і кінцівок до роликів, завантажуємо відео або анімовану графіку, вибираємо в бібліотеці шрифт, додаємо аудіо і картинки, оживляючі аутро, завантажуємо і вставляємо в кінцівку відеосюжету.

Як додати відео з YouTube Bootstrap? Для цього відкрийте будь відеоролик, знайдіть призначену йому вкладку HTML, скопіюйте її.

Як оформляють підписку на відео? Відкривається ютубовское додаток небудь сайт youtube.com, виконується перехід до чинного аккаунт. Якщо користувач знаходиться у вкладці «головна», тиснемо піктограму нижче відеосюжету, який нас цікавить. А коли відкрита сторінка перегляду, під відеороликом натискаємо «поділитися».