Як вставити відео з ютуба в instagram: додати посилання, зробити репост

Як вставити відео з ютуба в instagram: як завантажити, розмістити, викласти, опублікувати ролик з YouTube на Андроїд, які сервіси використовувати

Часто користувачами соцмереж застосовуються цей та інші сервіси, щоб розповсюджувати власні або рекламні відеоматеріали з платформи ютуб. Просування конкретного відеосюжету в популярному сервісі створює вигідні можливості для залучення нових відвідувачів і збільшення кількості переглядів. Але не кожному юзеру відомо, як вставити відео з ютуба в instagram і не витратити для цього багато часу.

Можливо додавання роликів?

Створюючи дану мережу, розробники не обмежилися тільки поширенням відеоматеріалів, розміщених користувачами в самому сервісі. Було прийнято рішення підходити до питання масштабно, розширити можливості для спілкування і дозволити обмінюватися інформацією, тому що instagram – мережа для користувачів, через яку поширюються фото – і відеоматеріали.

Зовсім недавно на радість користувачам була представлена чергова опція, що дозволяє завантажити відео з ютуба в instagram. Для виконання такої дії є кілька методів.

Стандартні варіанти розміщення відеосюжетів

Новинка хоч і корисна, але викласти відеоматеріал в сервіс звичними способами не виходить.

Якщо не користуватися спеціальним інструментарієм і сервісами, можна додати свій відеоматеріал з галереї тільки в історію або на профільну сторінку.

Перед тим, як завантажити відео з ютуба в Instagram на Android, необхідно:

  • знайти на відеохостингу потрібний матеріал, відкрити його;
  • в адресному рядку перед словом «youtube» вставити пару букв «ss»;
  • натиснути кнопку «enter», визначити потрібну якість, здійснити завантаження.

Скачаний відеофайл додасться в тому випадку, якщо тривалість ролика не більше однієї хвилини.

Сервіси, забезпечують завантаження

Починаємо розбиратися, як вставити відео в instagram з ютуба.

Є корисні і зручні сервіси, що забезпечують швидку викладку потрібних відеоматеріалів в мережу. Будь відеосюжет додається з мобільного пристрою або персонального комп’ютера, мають попередньо завантажені спеціальні програми.

Savefrom.Net

Як додати посилання на instagram в ютубі?

На першому етапі дій вибраний ролик завантажується на комп. З допомогою такого сервісу дана дія виконується швидко. Спочатку знайдену в ютубі запис необхідно відкрити, потім – зробити копію посилального адреси url, що знаходиться в кутку екрану ліворуч. Після цього відкривається зазначений сервіс, в його центральну позицію вставляється копія адреси. Далі сервіс пропонує завантаження відеоматеріалу в різному форматі – його і якісні характеристики користувач визначає самостійно.

Вибравши потрібні параметри, натискаємо клавішу «завантажити», та ролик завантажується на пристрій. На цьому етапі дії, як посилання з ютуба опублікувати в instagram, не закінчуються. Завантаживши відеоматеріал, на мобільний пристрій встановлюється додаток Insta Video, забезпечує обробку і монтаж ролика. У такій програмі вибирається потрібний фрагмент, який завантажується в instagram.

Залишається виконати звичайні дії – визначити відеосюжет і натиснути кнопку «додати в instagram».

Save Deo

У випадку, якщо перший спосіб, як розмістити ролик з ютуба в instagram, не влаштовує, пропонується інша програма, що представляє собою черговий зручний інструмент, що забезпечує завантаження і розміщення потрібного відеоконтенту. Знадобиться виконати установку програми, визначити показники якості та формат, здійснити завантаження.

Особливість програми полягає в тому, що воно допомагає скачати відеоматеріал, не є доступним для регіону, в якому ви перебуваєте.

У цьому методі, як вставити відео в instagram з YouTube, є один недолік – ним скористаються власники смартфонів, що працюють на операційці Android.

Тим, хто експлуатує Айфони, потрібно завантажити додаток Workflow.

SMMplanner

Представляємо ще один спосіб, як додати ролик з ютуба в instagram. Існує автоматизований сервіс для керування хостингом, підтримуваний багатьма соціальними мережами. Щоб опублікувати відеосюжет в инстаграме, необхідно відкрити особистий кабінет, пройшовши процес реєстрації.

Тут знаходиться опція «запланувати пост», натиснувши на яку, вибираємо потрібний відеоматеріал та визначаємо соцмережа для його публікації.

Даний сервіс має великий функціонал, пропонує автодобір хэштегов і описів, забезпечує планування розміщення відеоматеріалу в певний час і день.

Причини, за якими завантаження неможлива

Цю унікальну платформу, на якій розміщують фотографії і відеоматеріали, розробники щодня вдосконалюють, щоб створити максимальні зручності для користувачів.

Незважаючи на прикладені зусилля, періодично виникають складнощі, які перешкоджають завантаження відеороликів. Проблеми, найчастіше впливають на результат, пов’язують з певними причинами. Одна з них – наявність застарілої версії мережі, яка не оновлюється автоматично, тому що користувач не вибрав дану функцію. Не можна виключити і збої, що виникають у роботі програми або мобільного пристрою.

Висновок

Щодня користувачі шукають варіанти, як зробити репост з ютуба в instagram, розмістити фото – чи відеозапису. Сервіс розвивається, розширюючи власний функціонал. Якщо раніше можна було розмістити сюжет тривалістю не більше п’ятнадцяти секунд, то зараз в instagram викладаються більш довгі ролики.

Крім того, вибираючи спосіб, як опублікувати відеоматеріал в мережі, користувач знайомиться з роботою численних ресурсів, що забезпечують просування відео і нарощування кількості переглядів.