Як вставити відео з ютуба в Яндекс Дзен: перенести, показати

Як вставити відео з ютуба в Яндекс Дзен: які параметри для ролика, як завантажити з YouTube, опублікувати на каналі, встановити у текст

Кожному користувачеві з весни 2017 року доступно право відкрити відеоканал Яндекс-Дзен. Тут з допомогою розумних технологій формуються стрічки із записами, виконується налаштування під власні інтереси. Функціонує сервіс просто – автор розміщує свій запис, користувач бачить її і вивчає у власній стрічці. Все це допомагає заробляти гроші. Сьогодні розглянемо питання, як вставити відео з ютуба в Яндекс Дзен.

Встановлені параметри для ролика

Всі подробиці про каналі ви зможете дізнатися, забивши в пошукову систему запит «що таке дзен показати в ютубі».

Перед тим, як вставити відео, нагадаємо, що тривалість його має бути не більше п’ятнадцяти хвилин, розмір – до 10 Гб, файл формату — GIF, до 100 Мб. Крім того, дозволеними форматами вважаються MOV або MP4.

В момент показу в стрічці ролик автоматично підлаштується під карту, не спотворюючи пропорцій.

Формати видеоконтента:

  • вертикальный;
  • квадратный;
  • горизонтальный.

Два перших рекомендовані для прокручувань на мобільному пристрої, у горизонтальному сюжеті з обох сторін обрізається екран, тому зображення та текстова частина повинні розташовуватися в центральній частині, щоб відео залишалося привабливим.

Зміст ролика і якість повинні відповідати певним вимогам:

  • матеріал публікується тільки від власного імені – Яндекс Дзен суворо відстежує дотримання авторських прав. Чужі ролики не дозволяється вставляти ні під яким приводом, дозволяється використовувати тільки незначні фрагменти, за умови, що основу становить оригінальний контент;
  • забороняється вставляти відео з ютуба, що мають еротичний характер – в загальному показі на стрічці їм буде відмовлено;
  • в сюжеті не повинна звучати ненормативна лексика, містяться образливі слова і заклики до насильницьких дій;
  • забороняється користуватися кликбейтом – залучати користувачів кадрами, що не відповідають основний тематичної спрямованості матеріалу;
  • ролики, що пропагують шкідливі послуги або товари, не публікуються.

У відео немає монетизації через Директ, але передбачена можливість для розміщення нативної реклами. Щоб заробити, знімайте відео на різні теми, заручайтесь підтримкою рекламодавців.

Публікуємо ролик на каналі

Розбираючись, як вставити відео в Яндекс Дзен з YouTube, майте на увазі, що завантаження його можлива тільки з персонального комп’ютера. Для смартфонів така можливість поки відсутня.

Установка ролика в текст

Таким способом ви додаєте невеликий опис, завантаження вмісту з хостингу, виділяєте хештеги, вставляєте посилання на сторонні ресурси.

Перенести відео з ютуба на Яндекс Дзен цим методом може кожен автор.

В статтю вноситься різноманітність, підвищує до неї інтерес. Крім того, такий прийом дозволяє утримати користувачів на своїй сторінці.

Перед тим, як вставити відео з ютуба в дзен, перейдіть на сторінку каналу, відкрийте власний обліковий запис, натисніть знак «+», знайдіть розділ «стаття». Нижче заголовка розташовується іконка з трикутних дужках, по якій слід клікнути, а потім у відповідне поле внести код або посилальний адресу, щоб відео завантажилося в стрічку.

Завантаження ролика

Для опублікування відео необхідно увійти до редактора, натиснути «+», вибрати розділ «відео або GIF».

Цей формат проходить тестування, доступ до нього обмежений.

Медиафайл захоплюється курсором, перетягується в необхідне місце, або натискається опція «завантажити» і відео додається з компа.