Як видалити канал на ютубі: з телефону, з компютера, з планшета

Як видалити канал на ютубі: як ліквідувати повністю, назавжди, якщо забув, не памятаєш логін і пароль, чи можна повернути, відновити

Видалення ютубовского каналу може статися з різних причин. Що б не було приводом, рекомендуємо вивчити особливості даного процесу. Складність полягає в тому, що ютуб вважається складовою частиною гугловський майданчики, в якій для кожного додатка працює загальна обліковий запис. Розберемося разом, як видалити канал на ютубі.

Причини видалення

Спочатку поговоримо про причини, що підштовхують до такого кроку:

 • з’явилося бажання запустити знову, тому необхідно позбутися від непотрібної учеткі і старого контенту;
 • накопичилася велика кількість не надто вдалих відеороликів. Простіше позбутися від запису, ніж знищувати непотрібні сюжети;
 • віртуальна життя забирає багато часу, тому назавжди «зносити» запис не слід – тимчасово її заблокуйте.

Способи видалення

Нічого складного в таких діях немає, якщо слідувати інструкції.

Для початку подивимося, як видалити канал на ютубі з комп’ютера. Алгоритм виглядає так:

 1. відкриваємо сторінку, проходимо авторизацію лівою клавішою миші натискаємо на фото профілю, що знаходиться зверху;
 2. у вікні знаходимо і натискаємо «налаштування»;
 3. у новоствореній вкладці необхідно знайти «адміністратори каналу». Тут вибираємо рядок «додати або видалити адміністраторів», натискаючи ліву кнопку миші;
 4. опиняємося на сторінці, що містить відомості про обліковому записі. Знаходимо рядок «видалити» – вона виділена червоним кольором, натискаємо на неї;
 5. потрібно підтвердження, що обліковий запис належить вам – вводимо пароль, натискаємо «далі»;
 6. коли всі дії виконані правильно, переходимо на іншу сторінку, в якій містяться відомості про те, як віддаляється відеоканал. Якщо вас влаштовують умови, біля кожного представленого пункту поставте мітки і натисніть «видалити».

Для комп’ютера все просто, тепер подивимося, як видалити свій канал на ютубі повністю з телефону на Андроїд. Для цього:

 1. активуємо додаток, натискаємо на фото (розташоване у вже відомому місці);
 2. відкриється розділ з функціями, переходимо в нижню частину сторінки і натискаємо на рядок «довідка-відгук»;
 3. з’явилася вкладці шукаємо статтю «як приховати або видалити канал», натискаємо;
 4. відкривається «довідка», в кінці якої є рядок «як віддаляється канал». Тисніть прямо на неї;
 5. з’являється текст, де вибираємо «щоб видалити канал», потім вибирається другий розділ зі списку з синім написом «цим посиланням», за якою знову натискаємо;
 6. в нижній частині екрана з’являється вікно з питанням, як відкрити посилання. Рекомендований варіант – через Гугл Хром, після чого натискаємо «тільки зараз»;
 7. правильність дій підтверджує відкрилася браузерна сторінка, внизу якої знаходиться розділ «видалити канал». У браузері потрібна ваша авторизація, інакше з видаленням нічого не вийде.
 8. при дотриманні умов натисніть «видалити»;
 9. підтвердіть приналежність до аккаунту, ввівши пароль і натиснути «далі»;
 10. відкривається сторінка «видалити відео», виберіть, що потрібно – приховати або видалити контент, натисніть на відповідний розділ;
 11. з’явиться текст з перерахуванням всієї видаляється інформації. У першому розділі ставимо мітку, другий – на ваш вибір. Вивчаємо представлену інформацію, натискаємо «видалити контент»;
 12. на заключному етапі з’являється запит – чи даєте ви згоду, що всі дані зникають безповоротно. Якщо все влаштовує, в спеціальну рядок введіть адресу електронної пошти і натисніть «видалити».

Для видалення ресурсу з планшета виконуються дії, аналогічні процесу на мобільному телефоні.

Відповідаємо на питання

Ми розібралися, як видалити канал на ютубі в 2020 році. Нічого складного немає, але у користувачів виникають питання, відповіді на які дамо нижче.

Як видалити канал на ютубі, якщо забув логін і пароль? Для відновлення доступу скористайтеся спеціальною веб-формою, тому що прибрати інформацію дозволяється тільки автору каналу.

Чому канал на ютубі видалили без попередження? Можливо, вам надіслали повідомлення про таке рішення на електронну скриньку.

За що можуть видалити канал без попередження? Порушені правила співтовариства або авторські права.

чи Можна відновити віддалений канал на YouTube? Цілком, якщо віддалявся не канал, а пов’язаний з ним гуглівський аккаунт. Але є умова, як повернути інформацію – ліквідація виконувалася недавно.

Як видалити чужий канал на ютубі назавжди? Без логіна і пароля, це неможливо, але, якщо потрібно прибрати відео, що порушує права чи псує вашу репутацію, зверніться до співробітників адміністрації.

Як видалити другий канал на YouTube? Пов’язаний відеоканал видаляється наступним чином: виконуємо вхід, відкриваємо «система управління контентом», в меню знаходимо розділ «канали», біля нас цікавить виставляємо мітку, натискаємо «скасувати зв’язок», підтверджуємо свої дії.

Як видалити фейковий канал? Подайте на нього скаргу в адміністрацію. Людина, яка видаляє канали на ютубі, перевірить всі і виконає відповідні дії, якщо в цьому виникне необхідність.

Можна видалити старий канал? Як його видалити, якщо не пам’ятаєш пароль і логін?

Доступ до аккаунту необхідний у будь-якому випадку.

Зробіть спробу його відновлення, скориставшись посиланням https://support.google.com/accounts/troubleshooter/2402620?hl=ru.

Як видалити канал на ютубі іншої людини? Нагадуємо, що без пароля і логіна така дія можлива тільки через адміністрацію.

Як подивитися віддалений канал на YouTube? Як знайти віддалений канал?

Канал знаходять у тому випадку, якщо віддалявся його аккаунт. В іншій ситуації така дія не представляється можливим.

Переглянути відео реально, якщо дії, пов’язані з видаленням, виконувалися недавно.

«Випадково створила канал, як видалити інформацію?». Скористайтеся наведеними вище інструкціями.