Як видалити коментар в ютубі: чужий, свій, всі відразу

Як видалити коментар в ютубі: як відновити видалений комент на персональному компютері, смартфоні, телефоні, можна прибрати всі повідомлення

У користувачів видеохостинговой платформою часто виникає питання, як видалити коментар в ютубі. Відноситься він однаково як до чужих комментам, так і до своїх повідомлень. Розберемо кілька варіантів, яким чином виконати такі дії.

Видалення коментарів на персональному комп’ютері

Незважаючи на активність використання інтернет-додатків, багато воліють для роботи ПК. Пояснюється це комфортом під час переглядів і широкими управлінськими здібностями. Пропонуємо розібратися, як видалити свої і чужі коментарі в ютубі на комп’ютері.

Позбавляємося від свого коментаря

Видалення власного коментаря на YouTube труднощів не викликає. Для цього користуються однією з наявних методик:

 • записи стираються під конкретним відеосюжетом. Пам’ятаючи, для якого ролика ви залишили коментар, знаходимо його. Перевіряємо свій коментар, відображений вгорі. Для видалення непотрібного повідомлення натискаємо значок з трьома крапками, в меню, що відкриється, натискаємо «видалити». Переконуємось у тому, що коментар зник повністю;
 • оперативний пошук відеоролика. Складніше прибирати текст під відеосюжетами, коли повідомлення залишалися під багатьма роликами. У такому випадку рекомендується відшукати всі коментарі та стерти їх одночасно. Перед тим, як видалити всі коменти з ютуба, клікаєм по аватарці, в контекстному меню знаходимо пункт «творча студія», перегортаємо віконце вниз, вибираємо розділ «історія», клікаєм по ньому, щоб справа відкрилися типи даних. Знаходимо позицію «коментарі», ставимо мітку. Як тільки вказані дії виконані, з’являться всі коменти, залишені вами раніше. Натискаємо значок з трьома точками біля кожного повідомлення, вибираємо пункт «видалити».

Перший варіант рекомендований користувачам, рідко высказывающим свою думку. А ось спосіб, як видалити всі коментарі на ютубі відразу, віддають перевагу люди, які беруть активну участь в обговореннях.

Перемо чуже повідомлення

Тепер подивимося, як видалити чужий коментар на ютубі. Алгоритм дій у цьому випадку виглядає наступним чином:

 1. відкриваємо браузерний сайт;
 2. вказуємо дані електронної пошти і секретний пароль;
 3. знаходимо коментар, не привабливий вам своїм змістом. Для переходу до потрібного відео, під яким потрібно видалити коментар, використовуємо пошукову систему;
 4. клікаємо по кнопці з трьома крапками, розташованої біля коммент, обраного для видалення;
 5. натискаємо клавішу «поскаржитися», чекаємо, поки відкриється віконце з будь-яким варіантом. Система самостійно вказує на небажані рекламні вставки або спам наявну в контенті порнографію, висловлювання дискримінаційного характеру, погрози або образи. Для останнього випадку в обов’язковому порядку вказується тип загрози;
 6. визначаємося з вибором варіанту.
 7. натискаємо клавішу «повідомити», залишаємо скаргу і видаляємо коментар.

Помилкова скарга заборонена, при відправленні звернення уточніть ступінь його обгрунтованості.

Видаляємо коменти через смартфон

Можна видалити коментарі в ютубі, користуючись мобільним телефоном? Цілком, тільки необхідно пам’ятати, що в програмі немає розділу «творча студія». Отже, користувач може застосувати будь-який з представлених нижче способів:

 • входимо в ютуб на смартфоні, клікаєм на профільний значок, переходимо в розділ «повна версія»;
 • користуючись Плей Маркет, завантажуємо необхідний додаток, в якому передбачені аналогічні основною версією налаштування.

Перед тим, як видалити всі коментарі на ютубі разом, користувач повинен знати, що для виконання такої дії підійдуть методи, описані вище.

Тільки для другого випадку в алгоритмі з’являються певні зміни:

 1. входимо в розділ «відео»;
 2. знаходимо ролик;
 3. клікаємо з повідомлення, яке потрібно видалити;
 4. натискаємо значок «кошик».

Зауважимо, що відновити видалений коментар на ютубі неможливо, текст доведеться написати повторно.