Як видалити підписку на ютубі: на телефоні, на Андроїд, на смартфоні

Як видалити підписку на ютубі: як відмінити в мобільній версії, на компютері, на телевізорі, можна швидко позбутися від старого непотрібного контенту

З віком людські пріоритети змінюються. Від каналів, на які були оформлені підписки, доводиться відмовлятися, зосереджуючись на іншій тематиці. Якщо не знаєте, як видалити підписку на ютубі, вивчіть докладне керівництво, наведене нижче.

Через смартфон і персональний комп’ютер

Блогери, які володіють ютубовскими акаунтами, намагаються залишатися універсальними, підтримуючи спілкування по мобільному телефону і ПК.

Якщо виникає питання, як в ютубі скасувати підписку на канал, доводиться брати до уваги тип пристрою, що знаходиться у вашому розпорядженні.

І все ж для кожного випадку є не один варіант рішення.

ПК

Пропонуємо розглянути варіанти, як видалити підписку на ютубі з комп’ютера. Цей спосіб вибирають, коли користувач підписаний на багато відеоканали, і, визначаючись з необхідним варіантом, боїться допустити помилку і воліє діяти наочно.

№ 1

Щоб уникнути плутанини в численних підписках, скористайтесь ютубовской пошуковою системою.

Для видалення непотрібних підписок виконуємо наступний алгоритм дій:

 1. наводимо курсор на рядок пошуковика, натискаємо ЛКМ, вписуємо заголовок відеоканалу чи ім’я його автора, натискаємо клавішу «enter»;
 2. вибираємо в списку варіант, запланований до відключення. Не забудьте, що у верхній частині переліку вказані найпопулярніші канали;
 3. тиснемо пункт «ви підписані»;
 4. щоб повністю відключити старі підписки, підтверджуємо власний намір натисканням клавіші «відмовитися від підписки».

У разі правильного виконання зазначених дій ви не будете більше бачити сюжети автора і отримувати повідомлення в провіднику або на електронну пошту про те, що опубліковані нові ролики.

№ 2

Розглянемо ще один спосіб, як швидко почистити підписки на ютубі, використовуючи ПК.

Цей метод вважають зручним, якщо рішення про видалення підписки приходить в момент перегляду вакансій, що вас більше відеоматеріалів.

Ви позбавитеся від зайвої контенту, виконавши кілька простих дій:

 1. перейдіть у розділ підписки або відкрийте головну ютубовскую сторінку, натисніть ім’я автора каналу, запланованого на видалення;
 2. виберіть посилання «ви підписані», дайте підтвердження на відписку;
 3. виконайте повернення раніше зазначений розділ і переконайтеся, що непотрібні вам матеріали зникли.

№ 3

Можна позбутися від підписки безпосередньо під час перегляду відеоролика. Щоб видалити обридлий відеоконтент, не здійснюйте переходи, не задійте систему пошуку. Просто опустіться вниз, до назви, біля якого знайдіть і клацніть на іконку «ви підписані». Після цього залишається виконати одну дію, підтверджуючи свій вибір.

На смартфоні

Якщо у вас під рукою тільки телефон, представляємо кілька варіантів, як видалити підписку на ютубі в мобільній версії.

Порядок дій практично не відрізняється від комп’ютерних інструкцій, але певні особливості все ж є.

Розберемося, як відмінити підписку на ютубі на телефоні з різними операційними системами.

№ 1

Якщо підписок оформлено багато, пропонуємо скористатися пошуковою системою, як і в ситуації з ПК. Працюємо аналогічним чином.

Блогер вказує ім’я користувача або назва відеоролика, і необхідний варіант в більшості випадків знаходиться в числі перших. Якщо ви зареєстровані на десять і більше відеоканалів, пошукова система істотно полегшить завдання.

Як видалити підписку на ютубі з телефону? Немає необхідності виконувати переходи по каналах – натисніть клавішу «ви підписані», відмовтеся від непотрібного матеріалу. Вся інформація і відео зникають з розділу «підписки», інформаційні повідомлення про оновлення вмісту надходити не будуть.

№ 2

Трапляється, що вам не сподобався відеоролик, і ви вирішили позбавитися від нього. Як видалити себе з числа передплатників в ютубі на Андроїд? Щоб вирішити таку проблему, діємо в наступному порядку:

 1. натискаємо профільну аватарку, щоб виконати перехід на власну сторінку;
 2. переходимо в розділ «головна», натискаємо клавішу «ви підписані»;
 3. підтверджуємо бажання позбутися від авторських оновлень.

Повертаємося в розділ «відео» і перевіряємо, що непотрібних матеріалів в профілі не залишилося.

№ 3

Як видалити підписку на ютубі на Айфоне? Є черговий простий спосіб – під час перегляду відеосюжету. Щоб відмовитися від зайвої інформації, один раз натискаємо клавішу «ви підписані», що знаходиться нижче плеєра, відправляємо підтвердження вчинюваної дії.

Видалення всіх підписок одночасно

Багатьох цікавить, як видалити всі підписки на YouTube разом. Щоб виконати таку дію, використовуйте алгоритми, призначені для конкретних типів пристроїв.

ПК

Коли в профілі накопичилося багато каналів, що не викликають у вас інтересу, а об’ємний матеріал не дозволяє користуватися сервісом зручно, розгляньте варіант, як видалити всі підписки у YouTube відразу. Для видалення зайвого не доведеться виконувати переходи:

 • входимо в ютубовский профіль, натискаємо клавішу, щоб потрапити в меню;
 • вибираємо підрозділ «підписки», входимо в нього;
 • вивчаємо перелік відеоканалів і видаляємо всіх авторів.

Мобільний телефон

Можна видалити себе з передплатників відразу зі всіх каналів на смартфоні? Пропонуємо розглянути варіант, як видалити всі підписки у ютубі на Андроїд одночасно, щоб оперативно відписатися від відеоканалів.

Діємо так:

 1. входимо в ютуб, вибираємо розділ «підписки»;
 2. знаходимо підрозділ «все»;
 3. переглядаємо перелік каналів, переходимо в розділ «налаштування»;
 4. клікаємо по каналу, пальцем проводимо по ньому вліво, щоб отримати доступ до напису «скасування підписки»;
 5. таку дію виконуємо для кожного автора, від якого вирішено відмовитися;
 6. повертаємося в профіль, щоб перевірити результати власних дій.

Висновок

Ми розглянули всі відомі варіанти для ютуба, як вийти з передплатників ВКонтакте або на іншому каналі. Як бачите, нічого складного в цьому немає – достатньо мати один з пристроїв і виконати декілька дій.

Деякі користувачі цікавляться, чому не завжди видаляються підписки на телевізорі. Тут все залежить від моделі пристрою. Смарт-ТВ видаляє канали, знайдені самостійно, в деяких випадках виручає мобільний додаток смартфона – ліквідація непотрібних підписок виконується через нього.