Як видалити плейлист в ютубі: очистити, прибрати, відновити

Як видалити плейлист в ютубі: що це таке, як ліквідувати добірку в 2020 році на телефоні, список відео на каналі, з бібліотеки цілком

Будь-яка людина здатна відкрити власний відеоканал на хостингової платформі, щоб розміщувати на ньому змонтовані ролики. Матеріал підбирається за певними тематичними напрямками, об’єднується в загальні списки, що стало можливим після реалізації системи «плейлист». Якщо через якийсь час актуальність збірки зникає, користувач ліквідує її. Розберемося разом, як видалити плейлист в ютубі.

Що це таке?

Перед тим, як видалити відео з плейлиста на YouTube, пропонуємо розглянути, що він собою представляє.

Як вже було зазначено, це особливий перелік відеоматеріалів, що відповідають одній темі.

Плейлисти формують користувачі, додаючи до них будь-які ролики, але головним завданням такого елемента вважається структурування відеоконтенту.

наприклад, який-небудь канал з іграми навмисне створює деяку кількість плейлистів, щоб глядач мав можливість оперативно відшукати потрібний матеріал. Для однієї збірки присвоюється назва «огляд», другу називають «історією серій».

Перейдемо до вивчення питання, як видалити плейлист в ютубі в 2020 році. Зауважимо, що в таких діях у порівнянні з варіантами 2019 року змін немає.

Способи видалення даних

Розглянемо, як видалити збережений плейлист з ютуба, використовуючи для цього персональний комп’ютер або мобільний пристрій.

ПК

Потрібне відео власники гугловських акаунтів шукають досить часто, відчуваючи при цьому певні проблеми.

Тому слід розсортувати, розмістивши матеріал по плейлістам. Попередньо створені папки видаляються за непотрібністю. Алгоритм дій, як видалити з бібліотеки ютуба плейлист цілком, виглядає наступним чином:

  1. переходимо на головну сторінку, знаходимо значок з трьома смужками і клікаєм по ньому:
  2. випадає меню, в якому вибираємо плейлист, який підлягає видаленню. Якщо точна назва його не згадали, переглядайте всі папки і таким способом визначайте необхідну вам;
  3. відкриється сторінка з першим відеосюжетом з плейлиста. Праворуч вказаний список всіх роликів, наявних у даному розділі. Під відеосюжетом розміщений знак – три точки. Натискаємо на нього;
  4. перед тим, як прибрати плейлист в ютубі і залишити тільки вподобані відео, визначаємо для подальшого дії розділ «видалення плейлиста»;
  5. відкривається віконце, в якому підтверджуємо власні наміри натисканням клавіші «видалити».

Відновити видалений в ютубі плейлист не вийде, у зв’язку з чим, вирішивши виконати подібні дії, в черговий раз переконайтеся, що ця відеопідбірка вас більше не цікавить.

Смартфон

Ми дізналися, як видалити плейлист в ютубі з компа, тепер подивимося, яким чином це виконується на телефоні. Мобільний додаток для Android і iOS теж оснащене опціями, що дозволяють створювати, редагувати і видаляти плейлисти. Якщо авторизація на сайті і в додатку у вас виконується з одного облікового запису, дані синхронізуються автоматично.

Якщо видалити плейлист на YouTube-каналі зі смартфона, він автоматично пропадає і в комп’ютерній версії.

Як очистити список відтворення «Подивитися пізніше» в ютубі? Для цього:

  1. відкрийте мобільний додаток, клікніть по кнопці «бібліотека»;
  2. перейдіть з’явилося віконце, виберіть список, який потрібно видалити;
  3. уточніть список роликів, натисніть «кошик»;
  4. підтвердить свій намір натиском кнопки «ок».