Як видалити шапку каналу YouTube: прибрати, змінити

Як видалити шапку каналу YouTube: що це таке, де розташовується, які сервіси використовувати, щоб внести зміни

Шапку вважають важливим елементом, який використовується в візуальному оформленні каналу. З її допомогою залучаються глядачі, вона радує око, доповнюючи стилістичну і тематичну спрямованість відеоблогу. Не рекомендується використовувати в якості шапок фотографії, завантажені в інтернеті. Оригінальність підвищить інтерес краще всякого банера, взятого через пошукові запити. Готову шапку можна замовити у дизайнера, але краще спробувати самому створити новий варіант для оформлення. Попередньо розберемося, як видалити шапку каналу YouTube.

Що це таке?

Спочатку розповімо, що це таке.

Шапка розташовується у верхній частині сторінки, користувач спочатку звертає увагу на неї.

Оригінальність виконання і ефектне опис цікавлять глядача, викликаючи в ньому бажання оформити підписку на відеоканал. Подібними обкладинками користуються для кращої впізнаваності бренду або автора блогу, залучення відвідувачів до акцій, що проводяться, вирішення інших завдань.

Сервіси для оформлення шапки

Оформлення шапки залежить від фантазії автора.

На питання, «як прибрати шапку на ютубі», відразу даємо відповідь – зробити це можливо, внісши необхідні зміни в оформленні. Подібна дія виконується тільки на персональному комп’ютері, мобільні пристрої для цього не підходять.

Алгоритм наступний:

  • виконуємо перехід на відеоканал;
  • тиснемо клавішу «налаштувати тип каналу»;
  • у кутку праворуч натискаємо значок «редагування», у переліку вибираємо «змінити оформлення»
  • завантажуємо зображення;
  • тиснемо на кнопку «вибрати».

Зміни внесені.

Для рішення такої задачі користуються спеціальними сервісами, які є в інтернеті.

Fotojet

Відомий стік, оснащений шрифтами, елементами і бэкграундами, багато з яких працюють на безкоштовній основі. Відмітною ознакою вважається яскравість і емоційність фонових зображень, які чудово підходять відеоканалами, розповідають про весільних заходах, святах і подорожах. На жаль, сервіс відзначає свої зображення водяними знаками, наявність яких не всім подобається.

Canva

Якщо шукайте варіант, як видалити стару шапку в ютубі і створити нову картинку, цей популярний сервіс-редактор до ваших послуг. Інтерфейс його відрізняється легкістю в роботі, навички веб-дизайну не потрібно. З недоліків користувачі відзначають обмеження вмісту на безкоштовній основі, необхідність оплати більшості високоякісних зображень, вартість яких становить один долар.

BeFunky

Сайт допомагає у створенні авторських зображень, вважається самим відомим серед користувачів Америки та європейських країн. Вибір блоків і фото великий, навіть початківець дизайнер сформує незвичайну шапку з написом. Інтерфейс зрозумілий на інтуїтивному рівні, з ним впорається і новачок. Недолік у тому, що «важкі» фотографії завантажуються і пересилаються довго.

Picmonkey

Ресурс забезпечує швидку роботу, пропонуючи увазі користувача підготовлені банери, фони, обкладинки з елементами, максимально сокращающими робочий час, необхідний для створення нової шапки. В якості додаткового бонусу можна скористатися наявними зразками і налаштуванням тексту, що відрізняється гнучкістю.

Додаток працює без оплати, але для роботи з розширеним функціоналом доведеться купувати спеціальний аккаунт.

Висновок

Це кілька прикладів сервісів, які допомагають видалити шапку каналу на YouTube. Список досить великий, так що проблем в оформленні блогу не виникне.