Як видалити трансляцію на YouTube: пряму, заплановану

Як видалити трансляцію на YouTube: як подивитися віддалений зі свого каналу стрім на ютубі, як скасувати ефір на телефоні, компютері

Відвідувачі відеохостингу часто задаються питанням, як видалити трансляцію на YouTube. Потреба в цьому з’являється часто, особливо у випадках, коли раніше створений стрім втратив свою актуальність, і необхідно позбавлятися від старої інформації. Спробуємо розібратися разом, яким чином відключають, видаляють, зупиняють або скасовують ефіри. Постараємося також дати відповідь на питання, чому в ютуб видаляють неактуальну трансляцію.

Як це зробити?

Стріми на ютубі допомагають обмінюватися враженнями з іншими відвідувачами каналу, висловлювати власну думку про деяких новинах, спілкуватися з переглядачами, вирішувати інші питання. Гідність опції полягає в тому, що вона забезпечує пряме з’єднання з аудиторією, дає можливість для монтажу відео, забезпечує вихід в режимі онлайн з мобільного гаджета.

З комп’ютера

Як видалити стрім з ютуба зі свого каналу на персональному комп’ютері? Якщо у відеоролику відпала необхідність, з’являється питання, як видалити пряму трансляцію з ютуба.

Дійте у відповідності з наступною інструкцією:

 • пройдіть авторизацію, перейдіть на власний відеоканал;
 • зайдіть в розділ «студія»;
 • потрапте в «відео», потім – в «трансляції»;
 • перед вами з’явиться перелік стримов, біля кожного з яких стоять мітки доступу, дати, кількість переглядів, коменти глядачів і т. п.;
 • вибравши стрім, який вирішили видалити, поставте поруч з ним відповідну мітку;
 • визначте потрібний розділ.

Переконайтеся, що відео більше не прокручується, у вашому списку немає його назва.

На телефоні

Тепер подивимося, як видалити пряму трансляцію з ютуба на мобільному пристрої. Особливо це актуально в тому випадку, коли крім телефону під рукою нічого не виявиться. Тільки запам’ятайте, що віддалений відеоролик в перспективі вже ніколи не відновиться. Діємо в такій послідовності:

 1. у відповідні поля вводимо пароль і логін, входимо в акаунт;
 2. переходимо в «бібліотеку», натискаємо «мої відео»;
 3. знаходимо стрім, запланований до видалення;
 4. торкаємося до символіки, представленої трьома точками;
 5. натискаємо клавішу «видалити».

З моменту видалення відеоролика з ютубовской аналітики зникають його назву і УРЛ. Крім того, стає недоступною статистика його переглядів, а параметри показуються у вигляді загальної інформації.

Як скасувати заплановану трансляцію?

Виникають ситуації, коли видалити заплановану трансляцію на YouTube не виходить – як поступати в таких випадках? Звичайні варіанти не спрацьовують, після чергової спроби позбутися від даних система видає повідомлення, що подібне виконати не представляється можливим. У таких ситуаціях діють іншими способами.

Як видалити запис трансляції на YouTube? Для цього виконуються декілька дій:

 • у своєму кабінеті перейдіть в управлінську панель;
 • визначте час для стріму хвилин на тридцять – сорок менше, ніж необхідно;
 • знайдіть розділ «запланувати трансляцію», зніміть з цього розділу мітку;
 • натисніть на будь-яке поле або поруч, прибираючи підсвічування в полі «запланувати» – воно повинно залишатися сірого відтінку. Подібним дією підтверджується, що все виконано згідно з інструкцією.

Отже, ви легко вимкніть конкретний стрім в ютубі, встановіть в подальшому потрібний час. Щоб упевнитися, що все зроблено правильно, перейдіть на «всі трансляції» переконайтеся, що запис відсутній.

Коли все виконано коректно, ні один з розділів інформацію про стриме містити не буде.

Як зупинити процес?

Тепер дізнаємося, як видалити прямий ефір в ютубі або змінити план на його запуск. Уявіть, що спілкування почалося, і потрібен час для зупинки ролика. Подивимося, як діють у подібних випадках.

Запуск стріму виконується двома способами:

 • автоматичним – виставляється спеціальний прапорець в певній секції «автовиход в ефір» у пункті «розширені налаштування». Як тільки відбудеться пуск відеоролика, він стає доступним для перегляду;
 • ручним – знадобиться активувати відеокодер, вивчити якісні показники ролика через його перегляд. Далі видаляємо мітку «синхронізації з програвачем», натискаємо кнопку «почати трансляцію», після чого запускається процес запису.

Для припинення відеотрансляції необхідно одну дію – натиснути відповідну клавішу «зупинити».

Звертаємо увагу, що після подібної дії можна не задаватися питанням, як подивитися віддалений стрім на ютубі – нічого не вийде.

Крім цього, всі описані дії можливі виключно на персональному комп’ютері, що для мобільних телефонів поки така управлінська панель не передбачена.

Висновок

Навчившись керувати стримами, ми отримуємо можливість для спілкування, висловлюємо власну думку, залучаємо до каналу аудиторію. Зняті ролики зберігають, переглядають повторно, при необхідності пересилають користувачам, видаляють. Був навіть випадок, коли ютуб видалив стрім, який йшов 548 днів.