Як видалити відео з ютуб-каналу: на телефоні, на компютері

Як видалити відео з ютуб-каналу: як прибрати негативний, непотрібний, занадто довгий ролик з бібліотеки, якщо немає доступу до аккаунту

Одним із способів прославитися є публікація привабливих відеосюжетів на хостингової платформі. Сучасну аудиторію залучити складно, але зробити спробу слід. Володіючи певними знаннями в будь-якому напрямку діяльності людини, ви зберете на каналі глядачів, які цікавляться представленою тематикою, і навіть почнете на цьому заробляти. Щоб просувати свій блог, необхідно знати дві речі – яким чином створюється профільне зображення і як видалити відео з ютуб каналу. Сьогодні розглянемо другу частину питання, в якій часто виникає необхідність.

Для чого необхідно видаляти відеоролики?

Перед тим, як видалити відео з ютуб-каналу, розберемося з причинами, через які користувачі прагнуть позбутися опублікованого раніше контенту. Наприклад, ролик виявився невдалим, зібрав багато негативних відгуків, ніж почав псувати ваш імідж і перешкоди у просуванні.

Звертаємо увагу на той факт, що прати запису уповноважені і ютубовские модератори.

Звідси следует, що коли власник відеоблогу виявляє пропажу свого ролика, не варто відкидати версію, що він видалений адміністрацією хостингу, а не сторонніми зломщиками акаунтів.

Як тільки трапляється такий казус, перевіряється електронна пошта, адреса якої вказана в профільних налаштуваннях. Суть в тому, що з видаленням ролика з каналу надходить повідомлення із зазначенням причин, чому ютуб видаляє відео.

Щоб уникнути втручання згори, періодично переглядайте політику угоди на предмет внесених змін.

Варіанти видалення контенту

Розглянемо існуючі способи, як видалити відео з каналу на YouTube в 2020 році. Тільки пропонуємо розглянути і альтернативу – не видаляти ролик одразу, а приховати його від інших користувачів на невизначений період. Ймовірно, ваше ставлення до знятому раніше зміниться, і відео повернеться в загальний доступ.

З мобільного пристрою

Почнемо з того, як видалити відео з ютуба на телефоні.

Нещодавно стертий контент залишається доступний для перегляду та уточнення авторських даних. Але ця фішка через певний час зникає, і на віддалений відеоматеріал залишається тільки посилання.

Розглянемо приклади, як видалити відео з ютуба зі свого каналу, використовуючи різні смартфони.

Андроїд

Методика стирання відео на такому пристрої виглядає наступним чином:

 1. заходимо в мобільний додаток;
 2. натискаємо клавішу «бібліотека»;
 3. знаходимо розділ «мої відео»;
 4. перед вами з’явиться список всіх роликів, опублікованих на каналі;
 5. біля назви кожного відео знаходиться піктограма, що зображає три точки. Клікаємо по ньому і відкриваємо меню, щоб вибрати потрібну дію;
 6. натискаємо клавішу «видалити», підтверджуємо власні наміри.

Айфон

Дії з видалення непотрібного відеоролика на такому мобільному телефоні практично не відрізняються від наведеної вище інструкції. Необхідно врахувати тільки, що у зведенні зберігаються дані про тривалість показу. Але в статистиці YouTube інформація про негативний відео більше не відображається.

З персонального комп’ютера

Щоб прибрати ролик, багато знань і часу не знадобиться – все полягає в натисканні декількох клавіш. Тільки врахуйте, що видалення відео на комп’ютері може виконуватися одним із трьох способів. Кожен з них передбачає перехід в «творчу студію», так що спочатку розглянемо, як виконується дана дія:

 1. заходимо на ютубовскую сторінку;
 2. натискаємо профільну іконку;
 3. у меню, знаходимо потрібний нам розділ. З’явиться інтерфейс, на якому виконується стирання відео. Є автоматична версія, запущена в 2019 році, але ми розглянемо, яким чином виконується перехід:
 4. клікаємо по кнопці «класичний інтерфейс»;
 5. у віконці тиснемо клавішу «пропустити».

Після зазначених дій відкриється «творча студія». Тут виконуються дії по видаленню відеозаписів у відповідності з будь-якою з наведених нижче інструкцій.

Стандартний спосіб

Цей варіант розглянемо першим – з його допомогою ролик видаляється через видеоменеджер. Алгоритм такий:

 • на лівій панелі відкриваємо «менеджер відео»;
 • входимо у підпункт «відео»;
 • у переліку роликів визначаємо потрібний;
 • натискаємо розташовану біля його назви стрілку;
 • вибираємо опцію «видалити».

Відкриється додаткове віконце, підтверджуємо виконані дії натисненням клавіші «так». Коли все зроблено, відео зникає з каналу.

З допомогою панелі управління

Метод практично не відрізняється від попереднього, але певні нюанси має:

 • перебуваючи в «творчої студії», відкриваємо розділ «панель управління», з’являється, як правило, автоматично;
 • на екрані знаходимо «відео»;
 • біля кнопки «змінити» клікаємо по стрілці;
 • тиснемо «видалити», підтверджуємо власні дії.

В даному розділі відображається не більше трьох відео. Якщо серед них немає необхідного нам, через налаштування змінюємо кількість відображуваних сюжетів:

 1. натискаємо «шестірню»;
 2. розгортаємо список «кількість елементів»;
 3. вказуємо потрібну кількість демонструються роликів;
 4. тиснемо клавішу «зберегти».

Видаляємо відео вибірково

З допомогою такого способу ліквідується кілька відеороликів одночасно. Ним користуються, коли потрібно зачистити багато непотрібних записів:

 1. переходимо в розділ «відео»;
 2. ставимо мітки у тих роликів, які потрібно видалити;
 3. вгорі знаходимо і натискаємо клавішу «дії»;
 4. з появи переліку вибираємо кнопку «видалити», підтверджуємо дії натисканням кнопки «так».

Перемо ролик на чужому каналі

Ми розібралися, як видалити відео з бібліотеки в ютубі на власному каналі. Тепер розглянемо порядок дій, як видалити ролик, якщо немає доступу до аккаунту. Простіше кажучи, вивчимо варіант, можна стерти з відеоканалу ролик, якщо не знав або забув пароль і логін.

Як правило, необхідність в таких діях з’являється, коли ваше відео скачав сторонній користувач і вирішив викласти його на свій блог. Отже, як видалити вподобане іншій людині відео з YouTube? Наведені вище методи не підходять, але спосіб для такої чистки все ж існує:

 • входимо на сторінку з відеосюжетом;
 • нижче відеоплеєра натискаємо кнопку «ще»;
 • у вікні переліку знаходимо розділ «поскаржитися»;
 • у вікні діалогу вказуємо причину звернення. В нашому випадку це буде «порушення авторських прав»;
 • тиснемо клавішу «відправити».

Співробітник адміністрації проведе перевірку запису, при виявленні порушень видалить її, виславши власнику каналу відповідне повідомлення із винесеним попередженням.

Знаходимо і відтворюємо віддалений ролик

Іноді виникає питання: як завантажити віддалене з ютуба відео за наявною посиланням? Це можливо, але не завжди виходить.

Для завантаження ролика з його адресою рекомендується звернутися в службу технічної підтримки з проханням про допомогу у відновленні запису, вказати в обігу назви відеоканалу і ролика. Запис буде відновлена, якщо з моменту її видалення пройшло не надто багато часу.

Відповідаємо на питання

Щоб позбавити від подальших проблем, що виникають при видаленні відеороликів, наведемо відповіді на питання, що найчастіше задаються користувачами.

Як приховати відео, не видаляючи? В ютубі входимо на відеоканал, відкриваємо «додаткові налаштування», знаходимо пункт «видалити канал». Ви опинитесь на сторінці, де подібні дії можливі. При необхідності вводяться облікові дані. Вибираємо розділ «приховати контент», встановлюємо мітку, тиснемо клавішу «приховати».

Як змінити відео на ютубі, не видаляючи його?

Повна заміна сюжету неможлива, тому що після завантаження кожному ролику присвоюється свій URL.

Якщо використовувати сайт youtube.com можна прибрати окремі фрагменти, внести підказки у вигляді назв або посилань, змінити назву сюжету, категорію та текстовий опис, уточнити параметри для доступу.

Як видалити водяний значок з відео на ютубі? Пересилаємо ролик в відеоредактор, знаходимо розділ «відеоефекти», в ньому вибираємо «фільтри», де визначаємо для роботи Del ogo. Після цих дій з’являється об’єкт у формі прямокутника. Клікнувши по ньому, побачите напрямні, з допомогою яких вносяться зміни. Фільтр розміщуємо по непотрібних знаків, коригуємо розміри.

Що означає повідомлення «відео на ютубі видалено, оскільки воно занадто довге»? Ви розмістили відеоролик, тривалість якого перевищує встановлений хостингом час.

Як видалити звук або музику з відео на ютубі? Виконуємо перехід в «творчу студію» знаходимо «менеджер відео», визначаємо ролик, тиснемо клавішу «змінити», вказуємо «звук». Якщо опція працює, з’являється пункт «видалення звукової доріжки». Натискаємо «зберегти».

Як дізнатися віддалене відео? З адресного рядка копіюєте назва, вставляєте в гуглівський пошуковик.