Як видалити відео з ютуба: чуже, старе, з твоєю участю

Як видалити відео з ютуба: як ліквідувати сюжет з каналу платно в 2020 році, стерти на компютері, з ноутбука, з історії кілька роликів

Уявіть, що у вас з’явилася необхідність видалити відеоролик. Розберемо способи його стирання з профілю, уточнимо, як це зробити на різних пристроях. Спробуємо зрозуміти, як видалити відео з ютуба на сторонньому каналі.

Для чого виконується видалення роликів?

Є багато причин, по яких користувач намагається позбутися контенту. Наприклад, конкретний сюжет виявився невдалим, зібрав багато дизлайків, або старе відео негативно позначається на вашій репутації, створюючи перешкоди у просуванні каналу.

Звертаємо увагу і на той факт, що питання видалення відеоролика знаходиться в компетенції ютубовскіх модераторів. Це означає, що, якщо вами виявлена пропажа ролика, не варто відкидати версію, що над цим питанням попрацювала саме адміністрація, а не віроломні зломщики чужих акаунтів.

Якщо таке трапляється, проводиться перевірка електронної скриньки, адресні дані якого зазначаються у профільних налаштуваннях. Видаливши ваш відеоролик, адміністрація надсилає повідомлення, у якому вказує причину скоєного дії.

Щоб уникнути в подальшому вилучень «згори», рекомендується вивчити сервісну політику.

Способи видалення відеороликів

Перед тим, як зважитися і видалити відео з історії, подумайте, чи є в такому дії сенс. Якщо ролик вам чимось не подобається, приховайте його на деякий час. Є ймовірність того, що у майбутньому зміниться ваше рішення, і ви спробуєте повернути контент в перелік доступних до переглядів роликів.

Справа ще й у тому, що з ліквідацією сюжету зникають відгуки передплатників і відвідувачів відеоканалу, лайки і число переглядів.

Перед тим, як видалити відео з ютуба з чужого каналу, запам’ятайте один простий момент – з моменту стирання зберігається можливість для його перегляду та пошуку автора за відомим профілем. Але ця фішка через деякий час зникає, і знайти відео можна, якщо на нього збереглася посилання.

Андроїд

Питання про те, як видалити чуже відео з ютуба в 2020 році, почнемо розглядати з методики, використовуваної для андроїдів. Діяти доведеться наступним чином:

 1. увійти в ютубовское додаток;
 2. клікнути по розділу «бібліотека»;
 3. вибрати позицію «мої відео»;
 4. на екрані смартфона з’явиться список завантаженого на канал контенту;
 5. знайти біля назви ролика три точки, клацнути по них і відкрити меню, щоб вибрати необхідну дію;
 6. натиснути клавішу «видалення», підтвердити свої наміри.

Айфон

Для такого смартфона послідовність операцій майже не відрізняється від описаної вище інструкції для Андроїд. Врахуйте тільки ту особливість, що зведення зберігає дані по тривалості показу, але у ютубовскую статистику по віддаленому ролику інформація не передається.

Персональний комп’ютер

Інструкція з видалення відео з ПК або ноутбука відрізняється деякими складнощами, але впоратися з ними здатний кожен користувач. Перед тим, як видалити відео з ютуба на комп’ютері, необхідно відкрити браузер, потім:

 1. натиснути на профільну напис, що знаходиться зверху;
 2. пройти процес авторизації, вказавши реєстраційні дані;
 3. клікнути по картинці, на якій зображений чоловічок;
 4. перш ніж видалити відеоролик, перейти по командам відкрився списку до розділу «творча студія», що несе відповідальність за менеджмент віддалених роликів;
 5. в лівій колонці натиснути слово «відео», щоб виконати моніторинг розміщених сюжетів;
 6. навести курсор миші на потрібне назва, клікнути по кнопці з трьома крапками, в меню знайти розділ «стерти»;
 7. поставити мітку-галочку, натиснути на рядок «видалити відео».

Видаляємо кілька роликів одночасно

Розберемося, одночасно стерти кілька відео:

 • виконуємо вхід в ютуб;
 • натискаємо значок профілю;
 • у вікні переліку знаходимо пункт, що відкриває доступ в студію;
 • клікаємо розділ «відео»;
 • тепер вручну прибираємо пости, потреба в яких відпала.

Система не оснащена функцією, що видаляє за один захід кілька відеозаписів.

Вибираємо відео для видалення, натискаємо кнопку з трьома крапками, розташовану поруч з назвою, після цього задіємо кнопку «видалити».

 • повторюємо описані вище дії необхідну кількість разів.

Ми розглянули, як видалити чуже відео з ютуба з твоєю участю, користуючись комп’ютером. Тепер з’ясуємо, як аналогічні дії виконуються з мобільного пристрою. Відзначимо, що алгоритм практично не відрізняється від комп’ютерного варіанту:

 1. відкриваємо ютубовский сайт;
 2. натискаємо розділ «бібліотека»;
 3. клікаємо «мої відео»;
 4. тут теж діємо вручну, як і на ПК – одночасно видалити кілька відеороликів не вийде.

Видаляємо ролик на сторонньому каналі

Залишається розібратися, як видалити чуже відео з ютуба платно. Без підстав видалення контенту не представляється можливим. Для притягнення власника до відповідальності доведеться доводити порушення авторських прав або хостингової політики, вказувати на непристойного змісту відеозапису і т. п.

Для початку спробуйте налагодити зв’язок з блогером, що розмістили небажаний сюжет. Для цього ввійдіть в його профіль, активуйте вибраний ролик, викладіть свої претензії, попросіть автора видалити контент. Якщо діалог не вийшов, зверніться з відповідною скаргою до адміністрації сайту.