Як видалити ютуб з Андроїда: назавжди, повністю, без root-прав

Як видалити ютуб з Андроїда: як прибрати додаток YouTube з телефону Xiaomi, Хонор, Хуавей, Самсунг, як відновити видалений аккаунт

Багато власників смартфонів обурені тим фактом, що в новому телефоні вже встановлено величезну кількість додатків, в яких немає особливої необхідності, ними тільки зайнято дефіцитне місце, яке було б непогано віддати під більш потрібні проги. Сьогодні дізнаємося, як видалити ютуб з Андроїда, що для цього знадобиться.

У чому необхідність видалення зі смартфона?

З якихось причин видаляють вбудований ютуб на мобільному гаджеті?

Така дія пояснюється необхідністю вивільнити місце, що дуже важливо для смартфонів, що працюють на ОС Андроїд. Другий за значимістю причиною вважається негативне ставлення до прогам, якими користуємося, але оперативно позбавитися від них не можемо.

чи це Можливо?

Починаємо розбиратися, як видалити ютуб з телефону Android. Звертаємо увагу, що швидко виконати таку дію не вийде, тому що займався встановленням програми виробник операційки. Є ще одна проблемна сторона, на яку впливає марка і модель телефону – виникне необхідність в отриманні рут-прав. Якщо хтось не в курсі, ними визначається статус користувача, який має право здійснювати з мобільним пристроєм будь-які дії.

Видаляємо ютуб без root-прав

Розберемо спосіб, як видалити YouTube з Андроїда, якщо він – не вбудований системно, використовуючи стандартний метод.

В основному меню натискаємо і утримуємо іконку, щоб викликати додаткові опції, в число яких входить «видалення». Підтверджуємо своє рішення, після чого програма деактивується.

У переліку «налаштування» знаходимо пункт «програми», відкриється список передвстановленого софта, в якому вибираємо ютуб. З’явиться віконце, що містить загальні відомості про проге і натисніть «видалити». Тиснемо на неї і підтверджуємо свої дії.

Якщо у вікні, або в наведеному вище способі клавіша «видалити» знаходиться у вимкненому стані, це означає, що ваш ютуб – системний і повністю позбутися від нього вбудованими сервісами не вийде. Але додаток можна приховати, задіявши клавішу «вимкнути». За допомогою такої дії всі додатки очищаються, пристрій відкочується до рівня заводських налаштувань робочого столу зникає іконка.

Повноцінно додаток не видаляється, і повернути його в будь-який час.

Видалення з використанням рут-прав

Як видалити ютуб з Андроїда назавжди, якщо вбудований інструментарій у цьому виявляється марним, а тимчасове відключення не підходить? У цьому випадку використовуємо будь-яке з нижче перерахованих способів, як видалити ютубовский аккаунт.

Кожен з наведених методів має на увазі наявність рут-прав – особливого режиму операційної системи, за якою власник пристрою має право виконувати різні дії, встановлювати або видаляти програми.

Kingroot

Істотно полегшує завдання, як видалити ютуб з Андроїда Xiaomi. Необхідно виконати завантаження та встановлення програми на свій смартфон, після цього програма сканує операційку гаджета і запропонує скористатися правом на отримання рут. Щоб забезпечити це, натискається клавіша «try to root», після чого активується встановлення прав суперкористувача, по завершенню якої ютуб можливо повністю видалити, не відчуваючи труднощів.

Root explorer

Постійне користування правами він не надає. Додаток є просунутим файловим менеджером, що володіє доступом до будь-якого файлу мобільного пристрою. Користуючись ним, ви легко відшукаєте і видаліть софт, який вам не потрібен.

Titanium Backup

Як ще видалити ютуб з телефону на Андроїд Honor, Алкатель та інших смартфонах? Можна використовувати таку прогу, призначену для створення резервних копій і чудово прала будь-які додатки. Для початку ця програма завантажується в магазині Гугл Плей і встановлюється на телефон, потім активується. У пункті «резервні копії» вибираємо потрібну програму, натискаємо клавішу «видалення».

Es провідник

Продовжуємо розбиратися, чи можна видалити ютуб а Андроїда. Пропонуємо для цього використовувати багатофункціональний провідник, відмінно видаляє непотрібні програмні забезпечення з телефону Ксяоми та інших.

Алгоритм дій виглядає наступним чином:

 1. відкривається провідник;
 2. виконується перехід в пункт «встановлені телефон»;
 3. у налаштуваннях віконця активується режим «рут»;
 4. визначаються додатки, необхідність в яких відсутня, тулиться клавіша видалення».

Root app delete

Чергова спецпрограма, дозволяє видалити ютуб з телефону Хонор на Андроїд. Вона чудово справляється навіть з тими утилітами, які захищені ОС. Встановивши таку прогу, активуйте її, увійдіть у підпункт «системні програми», визначте зацікавив вас софт, натисніть «видалити», щоб провести його деінсталяцію.

Root uninstaller pro

Якщо потрібен нескладний у зверненні варіант програми, подсказывающей, як видалити ютуб з телефону Самсунг на Андроїд, встановіть цю версію, прийміть ліцензійну угоду. Дайте додатком розширені права, натиснувши потрібну клавішу, потім у переліку знайдіть ютуб і натисніть кнопку на його видалення.

Easy uninstaller pro

Прекрасний варіант рішення, як видалити ютуб з телефону Хуавей, не потребує права на суперпользование. Така можливість підходить юзерам, які побоюються складнощів з отриманням відповідних прав. Видалення виконується легко встановлюється зазначений софт, у переліку додатків визначається ютуб, кликается «видалення».

Ccleaner

Популярний софт, рятує від сміття і забезпечує настройку. Слід увійти до «менеджер програм», визначити потрібну прогу, виконати її видалення. Щоб забезпечити роботу утиліти, знадобиться надання відповідних прав.

В процесі видалення мобільний телефон автоматично перезавантажиться.

Debloater

Щоб більше ніколи не вдалося запустити програвач YouTube, використовуємо цей варіант, назавжди рятує від додатка. Звертаємо увагу, що до його допомоги вдаються, коли інші методи не дали позитивного результату. Щоб виконати задумане, знадобиться задіяти персональний комп’ютер:

 1. виконується установка на ПК;
 2. на смартфон завантажується KingRoot;
 3. виконується перехід в розділ «програма ADB», в ній визначається підрозділ «запит», тулиться клавіша «дозволити»;
 4. телефонних налаштуваннях включається режим USB;
 5. запускається програма, встановлена на ПК, вибирається розділ «read device packages»;
 6. відкривається перелік з встановленими додатками, вибирається непотрібне, натискається клавіша «remove»;
 7. процес видалення завершено.

Якщо ви шукаєте варіант, як прибрати ютуб з телефону дитини, зверніть увагу на цей спосіб.

Переваги та недоліки

Основна перевага полягає в тому, що видалення YouTube c Android дозволяє звільнити великий обсяг пам’яті. Крім того, з екрана зникає непотрібна іконка.

На жаль, певні недоліки теж є – немає можливості використовувати зручну програму, щоб забезпечити перегляд відеоматеріалів.

Якщо вас не турбує перспектива питання, як відновити видалений ютуб, використовуйте один з наведених вище варіантів, щоб збільшити запас пам’яті свого мобільного гаджета.