Як вийти з облікового запису youtube: дитячого, старого, ютуб кидс

Як вийти з облікового запису youtube: чому це необхідно, як покинути свій обліковий запис у додатку на компютері, на ПК, на телевізорі Соні, Самсунг

В ютубі найкраще працювати, пройшовши авторизацію, тому що, перебуваючи у власному акаунті, користувач має можливість не тільки оформляти підписку на відеоканали і писати коментарі під роликами, але і відстежувати персоналізовані рекомендації. Іноді виникає задача, для вирішення якої потрібно знати, як вийти з облікового запису youtube.

У зв’язку з чим виникає така необхідність

Для початку спробуємо зрозуміти, чому користувач виходить із свого облікового запису. Причин цьому кілька – поява бажання зміни особистого каналу, необхідність у завершенні сесії з іншого пристрою, банальна втрата гаджета.

Вихід з ютубовского облікового запису

Youtube знаходиться у віданні Гугла і є складовим елементом сервісів, об’єднаних в одну екосистему. Щоб отримати доступ до будь-якого, користуються одним обліковим записом, з чого випливає важливий нюанс – не можна вийти з певного сайту або мобільного додатку, така дія здійснюється для гуглівського акаунта, інакше кажучи – відразу для всіх сервісів.

Крім цього, існує помітна різниця в проходженні однакової процедури для вебовского браузера на комп’ютері і в мобільному додатку. Пропонуємо ці варіанти розібрати детальніше.

На мобільному пристрої

В першу чергу розглянемо метод, як вийти з облікового запису на ютубі дітям, які багато часу проводять з улюбленим смартфоном.

Порядок дій для мобільної версії і програми дещо різниться.

У першому випадку все виглядає наступним чином:

 • виконується вхід на m.youtube.com;
 • натискається профільний значок;
 • задіюється клавіша «вихід».

Тепер розберемося, як вийти з облікового запису кидс в ютубі зі смартфона. Алгоритм включає такі кроки:

 1. входимо в програму на мобільному пристрої;
 2. клікаємо по кнопці профілю;
 3. натискаємо кнопку «змінити запис»;
 4. переходимо в розділ «управління гугловський акаунтами»;
 5. визначаємо профіль, звідки потрібно зробити вихід;
 6. натискаємо кнопку «видалити».

Наведені вище дії забезпечують вихід з ютубовского аккаунта на Андроїд. Необхідно взяти до уваги, що програмне забезпечення вважається складовим елементом операційки смартфона.

Користувач, що пройшов авторизацію в будь-якому гугловський додатку на смартфоні, автоматично перенаправляє дані облікового запису у власний профіль і інше ПЗ. Покинувши акаунт у ютубі, юзер виконає вихід з інших програм Гугла.

Якщо є бажання, залишити ютуб на смартфоні можна через налаштування, вхід в додаток не здійснюється. Розглянемо, як вийти з облікового запису YouTube kids в цьому випадку:

 • входимо в «налаштування»;
 • знаходимо профіль, видаляємо його.

Вихід з ютуба та інших сервісів, підв’язаних на нього, виконується автоматично.

Сучасні телефони на Android оснащені захисною системою, що не дозволяє залишити учетку, не підтвердивши свою особистість паролем, пін-кодом або пальцевим відбитком.

Тепер подивимося, як вийти з облікового запису Гугл в ютубі на Айфоне. Порядок дій майже не відрізняється від Андроїда і виглядає так:

 • входимо в додаток, клікаєм по профілю;
 • знаходимо пункт «зміна облікового запису»;
 • натискаємо клавішу «дивитися ютуб без входу в аккаунт».

Як ви встигли помітити, процес виходу з профілю на мобільному пристрої, що працює на будь-якій операційній системі, труднощів не викликає.

З персонального комп’ютера

Переходимо до розгляду питання, як вийти з облікового запису в ютубі на комп’ютері. Є простий варіант, який здійснюється в кілька кліків:

 • відкриваємо ютубовский сайт;
 • натискаємо значок профілю;
 • активуємо клавішу «вихід».

Якщо є бажання, перед тим, як залишити ютуб кидс на комп’ютері, можна змінити обліковий запис. Виконавши вихід із старого аккаунту, в подальшому ви ввійдете в другій профіль.

Спосіб описаний для всіх браузерів, крім Гугл Хром, тому що тут з’являються деякі особливості. Відмінність в тому, що покидання гугловський учеткі здійснюється примусово, і в цей час синхронізація призупиняється. Користувач втрачає доступ до продуктів від Гугл.

Зі Smart TV

Ми розібрали варіанти, як вийти з облікового запису на смартфоні і ПК. Але сьогодні користуватися ютубом можна і через телевізор. У зв’язку з цим пропонується варіант, як вийти зі свого аккаунта на телевізорі Соні або іншої моделі, щоб переглядати відео конфіденційно, або перейти в новий профіль.

Перед тим, як вийти з дитячого або дорослого аккаунта в ютубі, необхідно:

 • увійти в додаток на телевізорі;
 • відкрити меню, що знаходиться на дисплеї праворуч;
 • натиснути значок «аккаунт Ютуба»;
 • визначити підпункт «гість», натиснути клавішу «вихід».

Для тих, хто постійно виходить з ютуб-аккаунта на телевізорі, рекомендується виконати видалення облікового запису. Щоб здійснити такі дії, входимо в програму, відкриваємо ліве меню, натискаємо профільний символ, вибираємо «видалити».

Якщо доступу до телевізора немає, або з’явилося бажання вийти з ютуб-аккаунта в додатку і увійти в новий профіль віддалено, але ви не знаєте, як це зробити, дотримуйтесь наступної інструкції:

 • заходьте на сторінку myaccount.google.com/permissions, використовуючи для цього будь-який пристрій;
 • у переліку вибираєте телевізор з Android TV;
 • натискаєте кнопку «скасувати доступу».

Якщо телевізор з переліку буде видалений, гуглівський профіль повністю зникне і на смартфоні, і це слід враховувати, вирішивши покинути аккаунт.

В подальшому можна увійти в новий обліковий запис або деякий час обходитися без неї.

З усіх наявних пристроїв

Іноді виникає необхідність вийти з ютубовского аккаунта на всіх пристроях. Для цього виконуємо перехід за посиланням myaccount.google.com/device-activity?pli=1. Перед вами з’явиться форма з зазначенням всього обладнання. Визначаєте пристрій, для якого потрібно перекрити доступ до облікового запису, виконуєте рекомендації Помічника.

Черговий варіант для виходу – змінити профільний пароль. У такому разі користувача викидає одночасно на всіх пристроях. Щоб в подальшому увійти до свого облікового запису, доведеться вказувати нові облікові дані.

Такий варіант виходу зручний, якщо користувачем загублений смартфон, в якому відкрито доступ до сервісів, в число яких входить і ютуб.

Висновок

Оволодівши прийомами виходу з облікового запису, ви забезпечите перехід між різними профілями, захистіть свою інформацію від сторонніх користувачів. Необхідно лише перейти в обліковий запис і виконати дії інструкції, застосовною до вашого пристрою.

Для тих, хто виходить з облікового запису youtube, завдання на перший погляд здається нескладною. Зверніть увагу, що ідеального варіанту для її вирішення не існує, якщо користуватися комп’ютерними браузерами і смартфонами на Андроїд.

Покидання ютубовского аккаунта супроводжується втратою облікового запису, припиненням синхронізації даних та втратою доступу до багатьох функцій і сервісів.