Як вимкнути в ютубі: прибрати, вимкнути, зняти

Як відключити безпечний режим в ютубі: що це таке, як можна налаштувати на компютері, на Айфоне, на Андроїд, як обійти обмеження

Ви поставили для своїх дітей заборона на перегляди небажаних відеосюжетів, але у самих залишилося бажання іноді їх переглядати – це цілком нормальне явище. Давайте розберемося, як вимкнути в ютубі і обійти систему заборон. Звертаємо увагу, що рекомендації для мобільних пристроїв і персональних комп’ютерів в цьому питанні відрізняються, тому представлену інформацію рекомендуємо уважно вивчити.

Що це таке, у чому полягає необхідність?

Так називають спеціальну функцію, після активації якої користувач отримує можливість прибирати відеоролики в результатах видачі пошукової системи.

Головним достоїнством опції вважається те, що перегляди небажаних контентів стають недоступними для ваших дітей.

У більшості випадків під блокування потрапляють:

 • нецензурні вирази;
 • сюжети, що містять насильство;
 • еротика;
 • заклики до розпалювання ворожнечі;
 • пропозиції з підозрілими фінансовими операціями.

Часто коректність роботи гугловських фільтрів викликає негативні відгуки. Ефективність все одно залишається на належному рівні, так як більшість батьків використовують цей функціонал, що легко піддається активації. Але як потім вимкнути в YouTube? Для цього є кілька способів, призначених для комп’ютера або смартфону, якщо такі пристрої виявляються в руках дорослої людини.

Відключаємо на ПК

Є два варіанти, як вимкнути ютуб на комп’ютері. Якщо зазначений режим включений адміністратором мережі YouTube, необхідний особливий підхід до вирішення даного питання, який пропонуємо розглянути в подробицях.

Заборона на відключення відсутній

Розберемося, як вимкнути безпечний режим на ютубі, якщо це не забороняється. Алгоритм дій по перегляду всього опублікованого контенту виглядає наступним чином:

 1. входимо в особистий ютубовский профіль;
 2. натискаємо на іконку, розташовану зверху;
 3. знаходимо пункт «безпечний режим», виконуємо перехід до нього;
 4. пересуваємо повзунок у положення «викл.».

Після подібних дій безпека при роботі фільтрів не підтримується, ютуб дозволяє перегляд будь-якого ролика, який знаходиться на платформі. Крім того, з’являються приховані раніше коментарі до відео.

Заборона передбачена

Тепер подивимося, як прибрати безпечний режим в ютубі при представленому на цю заборону. Попередньо входимо у власний профіль і діємо наступним чином:

 1. переходимо в «налаштування»;
 2. вибираємо посилання «режим безпеки»;
 3. у меню знаходимо розділ, що розповідає, як вимкнути режим безпеки в ютубі, натискаємо на нього;
 4. з’являється запит на введення пароля для облікового запису. Виконавши цю дію, тиснемо на кнопку «увійти». Такий варіант передбачений для ситуації, коли вхід намагається здійснити неповнолітній користувач. Головне, щоб пароль у нього був відсутній.

З введенням коду опція відключається, контент стає доступним до перегляду без будь-яких обмежень.

Відключення режиму на мобільному телефоні

Аналогічним питанням, як зняти безпечний режим в ютубі, задаються шанувальники смартфонів. Пропонуємо розібратися, яким чином виконується відключення для Андроїдів і iOS, які працюють на офіційній ютубовской версії від Google. Для інших додатків, які копіюють веб-хостинг, така інструкція спрацьовує.

На Андроїд

Бажаючи вимкнути в ютубі на Андроїд, користуючись звичайним браузером, виберіть будь-який з представлених вище способів, які є універсальними. Але для програми передбачено інший варіант:

 1. виконуємо вхід в меню;
 2. у переліку вибираємо пункт «налаштування»;
 3. відкриваємо позицію «загальні»;
 4. проматываем сторінку, знаходимо «безпечний режим», натискаємо повзунок у бік повернення послуги до попередньо встановленого хостингом робочого варіанту.

З’являється доступ до всіх відеороликів і залишеним під ними коментарям.

На Андроїд ТБ

Пропонуємо розглянути окремо, як включити роботу безпечного режиму в ютубі без обмежень на Андроїд-ТВ, користуються сьогодні популярністю. Виконуємо наступні дії:

 1. входимо в акаунт;
 2. на екрані з’явиться розділ з додатками, в якому вибираємо «Ютуб»;
 3. перегортаємо сторінку, шукаємо секцію «налаштування»;
 4. знаходимо «безпечний режим»;
 5. визначаємо для роботи пункт «вимкнено».

Для користувача доступ до всіх відеосюжетами на ТБ відкритий.

На Айфоне

Тепер подивимося, як вимкнути режим безпеки на цьому мобільному телефоні. Звертаємо увагу, що алгоритм дій на Айфоне відрізняється деякими особливостями:

 1. натискаємо на профільний значок;
 2. входимо в «налаштування»;
 3. знаходимо позицію «фільтрація пошуку»;
 4. вибираємо потрібний формат – без фільтрації.

На мобільній версії ютубовского сайту відключення нас цікавить режиму виконується будь-яким з уже розглянутих методів.

У більшості випадків клацають по знаку «ще», переходять у розділ з налаштуваннями, натискають клавішу «вимкнути».

Обхід обмежень

Для цього використовують проксі-сайт, направляючий користувальницький запит сторонньому для мережі сервера, що дозволяє обходити велика кількість лімітів. Правда, є одна особливість – не всі проксі-сайти знаходяться у відкритому доступі, деякі з них представляють реальну загрозу. Крім цього, по швидкості роботи вони поступаються веб-провідникам, так що ролик завантажується повільно.

Простіше кажучи, в представлених вище способах ми розібралися, як настроїти роботу пристроїв без режиму безпеки, тепер же розглянемо, яким чином обходять встановлений заборона, якщо опція не відключається:

 • знаходимо проксі-сайт, який працює безкоштовно, і забезпечує обхід встановлених обмежень. Для полегшення процесу використовуємо гугловскую пошукову систему;
 • рядок для пошуку вписуємо ютубовский адресу;
 • визначаємо додаткові пошукові параметри (при необхідності).
 • активуємо пошук, виконуємо перехід на сторінку в ютубі, під час якого заборонений режим вимикається.

Рекомендується користуватися сервером, розташованим ближче інших до вашого регіону.

Активуємо захист

Ми з’ясували, де в ютубі можна вимкнути безпечний режим на різних пристроях. Але виникають ситуації, коли таку опцію необхідно активувати, щоб перекрити доступ до певної частини вмісту. Для виконання цього завдання проводяться аналогічні дії, тільки наша мета – підключити режим в роботу. Даний принцип зберігається як для персональних комп’ютерів і ноутбуків, так і для смартфонів.

Висновок

Нами розглянуті способи відключення безпечного режиму або варіанти обходу його блокування, коли виникає така потреба.

Альтернативним методом є використання сервісу VPN, якщо з’являється можливість для підписки на нього, або застосування спеціального програмного забезпечення.

Відключаючи опцію, не забувайте про існування регіонального заборони, який продовжує свою дію.