Як вивести чат на екран під час стріму ютуб: налаштувати, зробити

Як вивести чат на екран під час стріму ютуб: як виділити нік, почати стримить на YouTube і заробляти, провести трансляцію з компютера

Популярність на ютубі може прийти до кожному користувачеві, навіть якщо він не наділений особливими талантами навичками. Стріми стають основними проектами відеохостингу, з яких блогери в ефірі віщають для своєї аудиторії. Стримят на будь-які теми, починаючи від простих відеосюжетів і завершуючи правилами організації ігор і показом занять. Щоб розвинути проект, потрібно вміти утримувати глядачів, грамотно представляти матеріал і постійно оптимізувати відеоканал. Спробуємо розібратися, як вивести чат на екран під час стріму на ютуб, щоб розширити функціональні можливості і поспілкуватися з переглядачами наживо.

Для чого потрібен чат?

Його перевага в тому, що залучається нова цільова аудиторія, зростає дохід.

Чат являє собою невелике віконце, вбудоване в LIVE, через яке проходить спілкування із глядачами.

Ви складаєте власні коменти, переглядачі висловлюють особливу думку.

Перед тим, як розібратися з налаштуванням чату для стріму на YouTube, розглянемо його переваги:

  • збільшується утримання глядачів на п’ятдесят відсотків;
  • створюється можливість для листування;
  • комунікація відбувається у відеоролику;
  • переглядачі оперативно інформуються про всі зміни;
  • відстежується настрій з приводу певного контенту.

Розібравшись в основах, переходимо до питання, як зробити чат для стріму на ютубі, завантаживши потрібні утиліти.

Інформацію представляємо у вигляді покрокової інструкції, яку рекомендується додати в закладки.

Інструкція по установці

Ми знаємо, як почати стримить на ютубі і при цьому заробляти гроші. Тепер подивимося, як почати трансляцію з комп’ютера і відкрити чат, щоб залучити максимальну кількість глядачів.

Діємо за таким алгоритмом.

Для початку виконуємо підготовчі заходи, необхідні для організації мовлення – завантажуємо і встановлюємо З OBS, плануємо дату і час проведення трансляції, копіюємо потоковий ключ і т. п.

Перевіряємо готовність усіх елементів, необхідних, щоб відкрити чат – викачуємо CLR Browser Source Plugin, копіюємо чатовскую посилання, налаштовуємо, активуємо передачу.

Тепер кожна дія розглянемо більш докладно.

Багатьом відомо програмне забезпечення OBS, що представляє собою утиліту, яка підтримує стрім контенту на відеохостингу.

Програма відрізняється чудовими функціональними можливостями, оснащена додатковими плагінами, в число яких входить CLR Browser Source Plugin, інтегрувальний для подальшого виведення чату.

Необхідно перейти за посиланням, знайти версію, завантажити софт, відкрити папку, в якій встановлена програма ОБС, відшукати потрібну директорію і внести в неї архівні дані CLR Browser перезавантаження сторінки.

Встановивши плагін, виводимо віконце для чату. Виконуємо вхід в OBS, у «джерелах» натискаємо ПКМ і «додати», клікаєм по з’явилася новій сходинці, переходимо у відкрите меню з налаштуваннями, переходимо до трансляцію. Праворуч біля мовлення розміщений чат, натискаємо «відкрити чат в новому вікні», скопійоване посилання вносимо в CRL.

Залишається розібратися, як виділити нік в чаті ютуба на стриме. Для цього вибираєте потрібне ім’я, підводите до нього курсор, значок якого повинен перетворитися на вертикальну риску («рейки»). Натисканням лівої кнопки миші виділяємо вибране ім’я кольором. За допомогою правої кнопки в меню знаходимо «копіювати». Розміщуємо курсор в рядок, де будемо писати, вставляємо туди скопійоване ім’я і спілкуємося з глядачем, нік якого буде виділений.

Як подивитися чат після мовлення? По закінченню ефіру архів розмов зберігається разом із записом трансляції.