Як заблокувати канал на ютубі: небажаний, непотрібний, будь

Як заблокувати канал на ютубі: чи можна заборонити для перегляду на Андроїд, на телефоні, на телевізорі, де подивитися URL відеоканалу

Популярний хостинг сьогодні дає можливість заробляти гроші, і кількість користувачів, які прагнуть опублікувати свої відео, щодня збільшується. Багато відкривають відеоканал і наповнюють його марним, нікого не цікавлять матеріалом. Щоб не витрачати час, такі відео переглядати не хочеться. Найгостріше таку проблему відчувають батьки маленьких дітей, коли їхні чада, опинившись біля компа або мобільного пристрою, починають самостійні пошуки мультиків і казок, часто наражаючись на відеоматеріал негативного характеру. Виникає справедливе питання – як заблокувати канал на ютубі, щоб захистити дитину від потрібної йому інформації.

Способи блокування

Отже, як на ютубі заблокувати небажаний канал, працюючи з персонального комп’ютера або смартфона? Розглянемо докладно кожний спосіб.

ПК

Блокувальник непотрібних каналів в YouTube найпростіше активувати через комп’ютер. Для цього є ряд варіантів.

Стандартний метод

Спочатку подивимося, як заблокувати канал блогера на ютубі, користуючись додатковим меню. Алгоритм дій виглядає так:

 1. переходимо в ютубовский профіль;
 2. вибираємо канал, який хочемо заблокувати на ютубі для свого облікового запису;
 3. натискаємо значок з трьома крапками;
 4. знаходимо «не цікавить»;
 5. клікаємо по «розкажіть, чому»;
 6. вказуємо одну з стандартних причин;
 7. натискаємо клавішу «відправити».

Перерахованих дій вистачить, щоб занести будь-який сайт в закритий список. Якщо на четвертому етапі виберете пункт «не рекомендувати ролики з каналу», у списку «рекомендованих» ви їх більше не побачите.

Настройка по віковій категорії

Ось ще варіант блокування каналів на YouTube для Яндекс браузера. Для його здійснення зазначається вік дитини, і сервіс починає фільтрувати ролики самостійно. Щоб закрити який-небудь канал на ютубі, заходимо на сайт, проходимо авторизацію, виконуємо наступні дії:

 1. тиснемо на аватарку;
 2. відкриваємо управлінський розділ;
 3. знаходимо і натискаємо підрозділ «особисті дані»;
 4. вибираємо поле з даними про дату народження, натискаємо стрілку, розташовану праворуч;
 5. міняємо дані і підтверджуємо власні дії.

Якщо ви вкажете, що користувач молодше вісімнадцяти років, сервіс починає фільтрувати контент автоматично. Вам не доведеться вирішувати питання, як заблокувати певний канал на YouTube.

Оформляємо скаргу

Як ще можна накласти заборону, щоб деякі канали більше не відображались на екрані? Якщо не знаєте, що робити з окремим контентом, направте співробітникам хостингу скарги:

 1. перейдіть в ютубовский профіль, пройдіть авторизацію, відкрийте відеоролик, який заблокувати;
 2. натисніть значок з трьома крапками;
 3. клікніть по підрозділу «поскаржитися»;
 4. напишіть причину вашої дії;
 5. натисніть «далі», дайте підтвердження.

Можна на ютубі заблокувати канал таким способом? З першого разу не вийде, але, якщо скарги почнуть надходити регулярно, це станеться.

Прога Video Blocker

Пропонуємо ще один варіант, як у дитячому ютубі заблокувати вибіркові канали.

Коли жоден запропонований спосіб не підійшов або не дав позитивних результатів, перекрити доступ до чужого каналу можна з застосуванням відповідних програм, одним із прикладів яких є Video Blocker.

Особливість полягає в зручному управлінні і відсутності потреби в застосуванні додаткових налаштувань. Потрібно лише встановити софт і перезапустити веб-провідник.

Перед тим, як в ютубі заблокувати канал для перегляду, проходимо авторизацію, знаходимо непотрібне відео. Після цього:

 • тиснемо ПКМ по заголовку;
 • знаходимо підпункт, через який канал блокується;
 • перевіряємо, що відео більше не показується.

В подальшому контент, поставлений на блокування, залишається в проге на панелі з доповненнями. Якщо не знаєте, як розблокувати блог і повернути йому колишній статус, просто тисніть по хрестику, розташованому біля заблокованого меню.

Смартфон

Тепер подивимося, як заблокувати канал на ютубі на мобільному телефоні. Звертаємо увагу, що способи схожі з комп’ютерними варіантами, але деякі відмінності є.

Діємо стандартно

найпростіший варіант, як заблокувати канал на ютубі на Андроїд – використовувати вбудований метод. Заходимо в додаток ютуба, авторізуємось, виконуємо наступні дії:

 • вибираємо ролик, який необхідно заблокувати;
 • натискаємо значок з крапками;
 • знаходимо розділ «не цікавить».

Зі списку «рекомендовані» небажаний контент зникає.

Міняємо вік

Щоб вказати вік дитини, як у випадку з комп’ютером, діємо так:

 1. виконуємо вхід в мобільний додаток;
 2. натискаємо профільне фото;
 3. входимо в управлінський розділ гуглівського акаунта;
 4. вибираємо вкладку з особистими даними;
 5. поля з датою народження тиснемо стрілку, міняємо дані, підтверджуємо дію.

Програма для Андроїд з блокування каналів на YouTube влаштована таким чином, що автоматично починає фільтрувати контент.

Скаржимося на зміст ролика

За що ще можуть заблокувати канал на YouTube, не містить дитячі відео? Звичайна справа – якщо на нього надходять скарги від глядачів. Дійте так:

 1. увійдіть в мобільний додаток і пройдіть процес авторизації;
 2. відкрийте небажане відео;
 3. натисніть мітку «подати скаргу»;
 4. опишіть причину свого прохання, підтвердіть наміри.

Через додаток

Краще всього скористатися Ad Goard або Dr.Web, є і інші сервіси. Кожен з них перекриває доступ до конкретного каналу, блокуючи його.

Відповідаємо на питання

Як дізнатися URL заблокованого каналу на YouTube? Увійдіть у ютубовский акаунта, клікніть по профільному значку. Де подивитися цікаву інформацію? Потрібні відомості представлені в адресному рядку сторінки.

Можна перекрити доступ до відео на телевізорі? Все залежить від типу пристрою, але способи, розглянуті вище, цілком працюють. Головне, щоб встановлена ОС належала Андроїдам.

Як зрозуміти, що канал заблокований? В пошуковий рядок вбийте зацікавив запит, і перед вами відкриється перелік каналів у Росії, які були заблоковані в останній час.