Як заблокувати рекламу на ютубі на Андроїд: завантажити блокувальник

Як заблокувати рекламу на ютубі на Андроїд: як вимкнути рекламні вставки в YouTube на Android, які програми використовувати

Операційка Android має великий недолік – рекламу, подъедающую інтернетівський трафік. Останні гуглівського зміни доповнили відеоматеріали хостингу рекламними вставками. Спробуємо сьогодні розібратися, як заблокувати рекламу на ютубі на Андроїд, вибравши для пристрою оптимальний варіант.

Відключаємо рекламу

Спочатку активується фільтрація, встановлюється і настроюється блокіратор Adguard.

Не маючи рут-прав

Багато блокувальники не гарантують стовідсоткового вирішення проблеми.

Якщо у вас відсутні root-права, рекомендується скористатися методом, за допомогою якого рекламна вставка вирізається. Для цього існує два варіанти:

  • застосовується Xposed;
  • встановлюється покращене програмне забезпечення.

Другий спосіб вважається більш вдалим, тому що усуває показ інформації, яку ніхто не хоче бачити. Один з прикладів такого додатка – Donation Package.

При наявності root-прав

У цьому випадку для користувача з’являється можливість відкрити весь набір опцій Android Nougat, для чого застосовується два методи:

  • встановлюється попередня версія програми з ліцензійного порталу. Тут важливо створити заборона на автоматичні оновлення, і виконується це в налаштуваннях ОС;
  • Adguard включають в стандартний перелік налаштувань.

Щоб активувати блокування реклами в ютубі на Андроїд, необхідно виконати повну чистку інформації в додатку. Для цього потрібно увійти в налаштування операційки, вибрати «диспетчер програм», блокувати відомості.

Приклади кращих блокувальників

Для блокування реклами у YouTube на Android використовують спеціальні програми:

  • Block Ad Plus – таким додатком починається перелік, так як воно функціонує в будь-якому популярному браузері. Користувач не оплачує послуги сервісу, тому що вони надаються безоплатно. Коли виконається установка, рекламні заставки блокуються не лише на ютубовскіх, але і на інших сайтах. На жаль, програма встановлюється вручну – скачування її в Гугл Плей не представляється можливим.
  • Ad Guard – надає послуги на платній основі, але вартість не перевищує чотирьох доларів за рік. Купивши таку прогу, ви не тільки обходьте рекламу, але і забезпечуєте захист пристрою від небезпечних вірусів;
  • Block Ad-браузер – черговий блокувальник реклами на ютубі для Андроїдів, що працює на смартфонах;
  • Net Guard – скачати на Андроїд такий блокувальник реклами на ютубі можливо або в Плей Маркеті, або через Git Hub. Налаштування програми виконується просто.

Є ще додаток YouTube Vanced Android, що дозволяє блокувати рекламу в ютубі. Встановивши його, потрібно:

  • увійти в додаток;
  • встановити утиліту microG, що забезпечує прив’язку до акаунта Гугл.

Рекомендують також завантажувати антивірусну програму, вибираючи її у магазині Плей Маркет. В пошукову рядок вписується потрібний запит, після цього вибирається підходяще додаток.

Бажаючи отримати захист на безкоштовній основі, багато хто віддає перевагу Avast. Якщо розмова ведеться про платній проге, кращим варіантом вважається Касперський.

Встановлюємо розширення

Щоб заблокувати рекламу на YouTube в Android, встановлюється розширення. Діємо в такій послідовності:

  1. відкриваємо магазин Хром;
  2. вписуємо в рядок пошукової системи слова «блокувальник реклами в ютубі»;
  3. виконуємо установку;
  4. про успішне завершення процесу повідомляє з’явилася в браузері іконка.

Набуваємо преміум-підписку

Передбачений варіант покупки такого статусу, який дозволяє на легальних підставах обходити рекламні вставки. Три місяці послуга безкоштовна, після цього користувач щомісяця виплачує 199 рублів. Перегляд організується у фоновому режимі, що дуже корисно для роботи з підкастами.

Придбавши Преміум, користувач позбавляється від реклами. Але якщо правочин вчиняється саме для таких цілей, краще завантажити на Android-один з блокіраторів реклами на ютубі, безкоштовно надає аналогічні послуги.

Ймовірні складнощі

На жаль, позбутися від реклами виходить далеко не в кожному випадку. Найпоширенішими помилками вважаються:

  • наявність антивірусної програми не дозволяє здійснити завантаження блокувальника, його доводиться на деякий час відключити. Як тільки потрібна прога встановлена, в налаштуваннях антівірусника її прописують в розділ «виключення»;
  • не підключається гуглівський аккаунт. Ймовірно, проблеми виникли у microG – її доведеться перевстановлювати повторно.