Як заблокувати відео в ютубі: непотрібні, небажані

Як заблокувати відео в ютубі: як закрити доступ до певного контенту, роликам, відеоканалами на YouTube за ключовикам

Якщо ви бажаєте, щоб ютубом користувалися діти, навчіться блокувати відеоматеріали і застосовувати режим обмеженого перегляду, щоб виключити показ небажаного контенту. Спробуємо розібратися, як заблокувати відео в ютубі.

Блокування ютубовскіх роликів

Існує кілька способів, щоб надійно закрити доступ до небажаних відео на YouTube, появляються на вашій сторінці.

У першу чергу виконується очищення і призупинення перегляду історії.

Такою дією ви зупиняєте алгоритм ютубовскіх пропозицій, користувався вашими звичками і пропонував ролики до перегляду.

Для цього потрібно:

  1. перейти в ютуб, вибрати «історію»;
  2. натиснути розділ «очистити всі», підтвердити власні наміри;
  3. включити паузу для історії переглядів.

Спосіб блокування ключовикам

Перед тим, як заблокувати на ютубі непотрібні відео, зверніть увагу, що система, рекомендує матеріал до переглядами, інколи спрацьовує досить добре.

Переглянувши кілька роликів певної тематичної спрямованості, на черговому вході в ютуб ви знайдете багато рекомендованих до перегляду аналогічних варіантів. Правда, така «турбота» іноді викликає роздратування, особливо в тому випадку, коли вивчене напрямок вас більше не цікавить.

Крім того, часто в назвах записів міститься величезна кількість трейлерів до кінофільмів, телесеріалів, ігровим аносі. Наприклад, ви переглянули кілька відеосюжетів по темі серіалу The Walking Dead. Будьте впевнені – у недалекому майбутньому ютуб представить велику кількість матеріалів, що містять сцени наступних епізодів.

Чекаєте прем’єру якого-небудь фільму, але не бажаєте переглядати трейлери, так як віддаєте перевагу відстежувати події самостійно? Перегляньте один – два рази дану тему, і ютуб «завалить» контентом, відповідним тематиці.

На YouTube можна блокувати цілі відеоканали з усім їхнім змістом, для чого використовується розширення Video Blocker.

Але в нашому випадку такий варіант є малоефективним, оскільки рекомендований пов’язаний відеоматеріал пропонується з усіх каналів, аж до таких, про яких ви ніколи не чув.

Виявляється, розширення можливо використовувати іншим чином. Зверніть увагу на одну з його функцій, що дозволяє блокувати деякі відео за ключовими фразами.

З допомогою софта формується перелік слів і фраз по темі, яка вас більше не цікавить і підлягає блокуванню. Кожне відео на ютубі, що містить зазначені ключевики, буде заблоковано і приховано автоматично. При цьому воно виключиться з переліку рекомендованих і не буде видаватися в результати роботи пошукових систем.

Як на ютубі, користуючись таким розширенням, блокувати небажаний контент? Дія можлива в декількох браузерах – Хром, Firefox, Опера. Наприклад, щоб виконати установку розширення на Фаєрфокс, натискається значок, на якому зображено три смужки, виконується перехід в розділ «додатки», після цього – в підрозділ «розширення». Тут активується пошукова система для вибору Video Blocker, використовується клавіша «встановити».

Як тільки процес завершено, з’являється іконка на інструментальній панелі, повідомляти, що заблокувати ролик на ютубі вийшло.

Клікаємо по іконці, переходимо у вкладку «add», де вказуємо назви матеріалів, що підлягають блокуванню. Крім того, як заблокувати певні відео на ютубі, тут можна встановити заборону на показ відеоканалів. Для цього в випадаючому меню «channel» замінюється параметром «keyword».

Вказуємо ключові фрази, що підлягають блокуванню, підтверджуємо їх додавання клавішу, на якій зображено знак «+». Такий спосіб передбачає додавання ключових фраз в будь-якій кількості, ніяких обмежень немає.

Прописавши всі ключевики і назви відеоканалів, поновіть ютубовскую сторінку. Тепер у підрозділі «рекомендовані» ви не побачите ролики, що містять введені слова.

Цей спосіб, як заблокувати чуже відео на ютубі, підходить в ситуаціях, якщо належить перегляд серіалу. Введіть заголовок до переліку відео, закритих для перегляду, і будьте впевнені в тому, що ютуб не покаже анонси наступних серій.

Цим сервісом користуються, щоб блокувати відомості з «гучних» і абсолютно неактуальних тематик, і в тих випадках, коли потрібно захистити свого малюка від відеоконтенту негативного змісту.