Як заблокувати ютуб на компютері від дитини: на планшеті, телевізорі

Як заблокувати ютуб на компютері від дитини: як поставити блокування від дітей на телефоні Андроїд, на компютері з Windows 10, на Айфоне

Аудиторія цього відеохостингу налічує десятки мільйонів людей по всім країнам. Юзерів цікавлять канали пізнавальної, гумористичній, музичної та інших тематик. Крім того, на сервісі є контент, не рекомендований до переглядами деяким категоріям користувачів. Враховуючи це, батьки задаються питанням, як заблокувати ютуб на комп’ютері від дитини, щоб захистити його від шкідливої інформації. Для цього існує кілька способів, кожен з яких розглянемо нижче.

Варіанти блокування на ПК

Перед тим, як заблокувати канал на ютубі, щоб дитина його не дивився, звертаємо увагу користувачів, що більшість методик по активації обмеження розраховані на людей, що не володіють тонкощами програмування. Способи нескладні, доступ до них отримує будь-який бажаючий. Вибраний метод підкаже вам рішення, заблокувати доступ в ютуб дитині на комп’ютері, щоб захистити його від небажаного контенту.

Використовуємо розширення Block Site

Застосування такого варіанта блокування екрану на ютубі від дітей забезпечує закриття перегляду будь-якого ресурсу або сторінки. Ним користуються, коли шукають рішення, як заблокувати хостинг від дитини на комп’ютері в Яндексі або іншому робочому браузері, але більше всього він підходить для Гугл Хром.

Розберемося, як поставити блокування:

 1. прописуємо в браузерною рядку точний заголовок утиліти, виконуємо її завантаження на персональний комп’ютер;
 2. клікаємо ПКМ на значок «розширення», знаходимо підрозділ «параметри»;
 3. вносимо в рядок адресні дані, додаємо ресурсом фільтри.

Виконання таких нескладних маніпуляцій забезпечує відкриття віконця з повідомленням, що канал поставлений на блокування.

Через роутер Wi-Fi

Пропонуємо черговий варіант, як заблокувати відео в ютубі від дитини на ПК або ноутбуці. Нагадаємо попередньо, що практично всі роутери мають опцію «батьківський контроль». Розберемося, як вона працює.

Блокування сайту на ютубі від дітей на комп’ютері розберемо на прикладі роутера Ростелеком:

 1. вводимо IP-адреса ютубовского ресурсу (172.217.16.206);
 2. вказуємо пароль, як правило – admin;
 3. переходимо в розділ «налаштування»;
 4. вибираємо пункти «батьківський контроль» і «фільтрація»;
 5. переходимо на підпункт «виключити», вписуємо адресні дані блокованою сайту.

Якщо заблокувати YouTube від дитини на комп’ютері Windows 7 таким чином, користувач не перевірить результат відразу – спливаюче віконце з відповідним повідомленням не з’являється.

Використовуємо Kaspersky Internet Security

Якщо шукаєте багатофункціональний варіант, як заблокувати ютуб від дитини на комп’ютері з Windows 10, скористайтеся цим способом. Його воліють багато користувачів. Метод надійно перекриває доступ маленьких глядачів до негативного ресурсу і скорочує час, що проводиться за ПК.

Для застосування такої методики в сервісі створюється окремий обліковий запис.

Після відкриття облікового запису виконуються дії у такій послідовності:

 1. на пристрій завантажується і завантажується зазначена прога;
 2. в основному вікні тиснемо іконку «батьківський контроль»;
 3. вибираємо користувача, визначеного для управління його діями, натискаємо «активувати»;
 4. виконуємо перехід в «налаштування»;
 5. знаходимо підрозділ «додаткові налаштування»;
 6. входимо в пункт «батьківський контроль»;
 7. вказуємо учетку, тиснемо клавішу «налаштувати»;
 8. входимо в підрозділ «відвідування веб-сайтів»
 9. встановлюємо потрібні мітки.

Обійти такий варіант блокування маленький глядач не зможе.

Блокуємо прог і Hosts

Наведемо черговий варіант, як заблокувати YouTube від дітей на персональному комп’ютері або закрити доступ до окремого сайту. Щоб захистити малюка від вмісту негативного змісту, використовуємо системний файл hosts. Доступ в цьому випадку закривається просто:

 1. входимо в розділ «провідник»;
 2. вибираємо диск «С»;
 3. виконуємо перехід за посиланням Windows/System32/drivers/etc;
 4. у папці «etc» знаходимо потрібний файл hosts, відкриваємо його в будь-якому текстовому редакторі;
 5. додаємо до нього рядок 127.0.0.1 www.youtube.com;
 6. натискаємо комбінацію кнопок «Ctrl» і «S», перезавантажуємо пристрій.

Як заблокувати ролики на ютубі від дітей, використовуючи додаткові програми? Кращими утилітами для цього вважаються:

 • K9 Web Protection;
 • Any Weblock;
 • Madly Internet;
 • Internet Censor.

На жаль, ефективність зазначених софтів низька, дитина легко знаходить обхідні шляхи, але застосовувати такі програми дозволяється.

Мобільний пристрій

Кілька слів скажемо, як заблокувати ютуб від дитини на телефоні Андроїд. Для цього заходимо в мобільний додаток, клікаєм по профільної аватарці.

Перед тим, як надійно заблокувати ютуб від дитини на Айфоне, переходимо в розділ «налаштування», вибираємо розділ «загальні», переміщаємо повзунок до пункту «безпечний режим».

Як заблокувати youtube від дітей на Андроїд, ми розібралися. А можна поставити блокування на телевізорі або на планшеті?

На Айпад виконуються дії, аналогічні інструкції для мобільних телефонів, а на телевізорі, оснащеному опцією Smart TV, блокування активується, як і на персональному комп’ютері.

Висновок

Оволодівши зазначеними вище способами, доведеться додатково уточнити, як розблокувати YouTube на комп’ютері або смартфоні, щоб в секреті від дитини дивитися «дорослі» канали. Але буде краще, якщо ви спробуєте пояснити малюкові, що такі відео не приносять нічого корисного його незміцнілій психіці, і дивитися їх не варто. Впоравшись із завданням, вам не доведеться шукати і встановлювати на ПК або телефоні спеціальні програми, які блокують негативний контент.