Як заблокувати ютуб на телевізорі: на Смарт ТВ, на відеоканалах

Як заблокувати ютуб на телевізорі: як закрити доступ дітям до деяких каналах, сюжетів, управляти через «батьківський контроль»

Інколи виникають ситуації, коли виникає потреба у блокуванні ютубовского сайту на телевізорі. Найчастіше причиною цього стають неповнолітні діти, що навчилися користуватися відеохостингом. Саме тут публікується велика кількість матеріалів, своїм змістом абсолютно не призначених для перегляду маленькими глядачами. Тому розбираємося, як заблокувати ютуб на телевізорі.

Варіанти блокування

На хостингу публікують відеофільми, кінофільми та іншу інфу, що відноситься до «дорослої» групі користувачів.

Найбільш результативний варіант закриття доступу – підключення опції «батьківський контроль».

Способи установки на різних пристроях мають деякі відмінності, але крім компів і смартфонів, блокування можлива на сучасних телевізорах.

Закриття доступу з телевізора

Як простіше всього заблокувати ютуб на телевізорі?

З допомогою батьківського контролю закривається доступ до деяких відеоканалами.

наприклад, в налаштуваннях виставляється блокування на кожен канал «18+». Отже, діти молодше цієї вікової категорії зможуть переглядати інші відеосюжети, але, щоб перейти на заблокований таким способом ресурс, потрібно ввести спеціальний код.

Як керувати ютубом на телевізорі: маленькі хитрощі

Опція «батьківський контроль» передбачено на даному пристрої, крім цього, вона підтримується і деякими сучасними антивірусниками.

З її допомогою перекривається доступ до:

  • відео еротичного змісту;
  • системам оплати;
  • соцмережам;
  • інформації, що містить негативні висловлювання та нецензурні слова;
  • даними, з допомогою яких пропагується куріння, вживання спиртних напоїв, наркоманія;
  • розваг азартного змісту;
  • дискримінації;
  • жахам, лякає маленьких дітей.

Крім усього іншого, встановлений контроль дозволяє обмежити час перебування малюка біля телевізора. Наприклад, визначивши пару годин, екран автоматично вимикається і знову активується після вводу спеціального коду.

Є ще один спосіб такого контролю, за допомогою якого перегляд ютуба заблокований на телевізорі в певні години. Як варіант, для блокування можна визначити нічний період.

Чергова варіація, як заблокувати ютуб на Смарт ТВ — це організація перерв в перегляді. Наприклад, вашій дитині дозволено дивитися телевізор не більше чотирьох годин у день, роблячи тридцяти хвилинні перерви. З допомогою таких налаштувань ви передбачте цю особливість – після чергового години перегляду доступ до пристрою припиняється на півгодини.

Непоганий варіант блокування – конкретні дні. Наприклад, малюк дивиться телевізор п’ять разів на тиждень по дві години, і у вихідні дні – по три.

Ще один метод – контролювати пересилання даних. Дитині можуть бути невідомі всі речі на хостингу, і він може ненавмисно відправити файл сторонній людині. Щоб не допустити цього, використовують все той же «батьківський контроль».

Передбачено ще одне корисне нововведення – за скачиваемыми файлами встановлюється нагляд. Є можливість блокувати запис будь-якого відеоматеріалу, закрити доступ на певні канали або списки, заборонити запис файлів в конкретному форматі.

З допомогою «батьківського контролю» користувач швидко розбереться, як заблокувати на телевізорі деякі програми або канали на ютубі.

Саме тут встановлено достатню кількість функцій, що обмежують певні дії.