Як залишити коментар в ютубі: з телефону, з Айфона, з компютера

Як залишити коментар в ютубі: як написати під відео, під роликом з Андроїд, чому не виходить у додатку додати коменти з iOS

Користувачів часто цікавить питання, як залишити коментар в ютубі, щоб висловити свою думку про відеосюжеті або звернутися з питанням до його автору. Хостинг передбачив таку можливість для спілкування, і сьогодні розберемося, яким чином все здійснюється.

Для чого він необхідний?

Перед тим, як залишити коментар під відео в ютубі, нагадаємо, що таким чином користувач ділиться власною думкою.

Будь-яка людина має право висловити те, що думає про перегляд, скласти автору відгук. Остання дія створює зворотний зв’язок, і в перспективі спрацьовує на удосконалення каналу або продовження роботи в цьому напрямку.

Часто під відеороликами формуються діалоги, які блогер веде з глядачами, що нагадують повноцінну дискусію.

Активність під відео у формі коментів має позитивне значення для автора. Системі стає зрозуміло, що інформація цікавить інших користувачів, вона переміщує її в ТОП, відображає в розділі «Рекомендовані відео».

Виходить, що коментувати сюжети однаково вигідно кожною із сторін, і нехтувати цим не слід.

Пишемо коментар на комп’ютері

Для початку пропонуємо розглянути, як написати коментар під відео на ютубі з персонального комп’ютера, тому що до виконання такої дії можна підходити індивідуально. Розглянемо наступні варіанти:

 • відеоролик знаходиться у вільному доступі. У цьому випадку складностей з тим, як відправити коментар, не з’являється, тому що будь-який користувач має право взяти участь в обговоренні, висловивши власну думку про опублікованому контенті. Відгук, доданий через Гугл Еппс, можуть прочитати всі відвідувачі каналу. Перед тим, як написати кілька слів під роликом, ніяких дій робити не доведеться – вводите свій текст і тиснете кнопку «залишити коментар»;
 • доступ до відео обмежений. До такого контенту написати комент не виходить. Опція спрацьовує для відкритих відеосюжетів або тих роликів, до яких залишився доступ через посилання;
 • за посиланням. Залишають коментарі тільки ті глядачі, які мають потрібну адресу.

Якщо канал відсутній, його формування відбувається автоматично, з моменту написання коментаря. Враховуючи свої уподобання, в подальшому ви зможете змінити налаштування в ютубі.

Як відповідати

При спілкуванні періодично з’являється бажання дати відповідь на чиїсь слова. Як правильно відповідати на коментарі? Натисніть кнопку «відповісти», що знаходиться нижче коммент, введіть власний текст, клацніть по клавіші «відповісти». Така можливість спілкування передбачена для кожного учасника, з’являються всі передумови для діалогу.

Особливості форматування

Деяким хочеться не тільки написати коментар, але і зробити його максимально помітним. Таку можливість Гугл передбачає форматування тексту виконується за рахунок додавання тегів:

 • слова або їх поєднання виділяють курсивом;
 • при написанні користуються жирним шрифтом;
 • застосовується прийом «закреслення».

Текстом надається індивідуальність, він виділяється з числа інших висловлювань.

Додаємо посилання

Щоб перенаправити користувача на інший ресурс і таким чином підтвердити власний комент, біля відкликання залишають адресу URL. У цьому випадку доводиться приймати до уваги вимоги сервісу, тому що за їх порушення можуть застосовуватися санкції.

Оцінюємо коментар

Нам вже відомо, як відповісти на закріплений коментар. Розберемося з черговою фішкою – оцінкою коммент іншого користувача через розділ «Спільнота» або сторінку переглядів.

Для цього виконуємо вхід, переходимо в розділ «Спільнота», знаходимо потрібний відгук, натискаємо спеціальний символ із зображенням сердечка, розташований біля тексту. Біля коммент з’являється власний аватар, внизу якого – сердечко червоного кольору.

Якщо повідомлення передбачені автором, він отримає повідомлення про виконання подібної дії. Окреме достоїнство в тому, що керувати таким записом можна не тільки з ПК, але і зі смартфона.

Пам’ятайте, що сторінка з обговореннями через місяць віддаляється, і за цей період рекомендується перевірити всі надіслані відгуки.

Прикріплюємо коментар

Ютуб надає чергову функцію, що дозволяє прикріплювати запису. Вона доступна через власні повідомлення або відгуки, залишені сторонніми користувачами. Діяти доведеться наступним чином:

 1. перейти в сервісний запис;
 2. відкрити відео, вибрати розділ «коментарі», відшукати необхідну запис;
 3. кликнути по значку з трьома точками, розміщеними вертикально, вибрати пункт «додати». Якщо комент був закріплений раніше, клавіша заміщається.

Бажаючі можуть відкріпити коментар, щоб він відображався у початковій позиції. Щоб підтвердити власний вибір, натискаємо клавішу «прикріпити». Біля тексту з’являється фраза «коментар закріплений користувачем», біля неї висвічується назва відеоканалу.

Ця опція працює в секції «коментарі», але в перспективі її планують відкрити у «спільноті».

Оцінюємо, змінюємо або видаляємо запис

Як поставити лайк на коментар? Залиште позначку «подобається» або «не подобається».

Вирішивши змінити або видалити залишений раніше запис, натискаємо кнопку з трьома крапками, вибираємо необхідну дію.

Комент через смартфон

Переходимо до розгляду питання, як залишити коментар на ютубі з телефону. Людей, які користуються мобільними гаджетами, не дарма цікавить, як писати коментарі на ютубі – інтерфейс пристрою має певні відмінності, хоча алгоритм, що дозволяє додати кілька слів, щоб висловити свою думку, від інструкції для ПК практично не відрізняється.

Отже, як коментувати в ютубі з телефону Android:

 1. переходимо на сторінку, де знаходиться цікавить нас ролик;
 2. опускаємося вниз, знаходимо форму, пояснюючу, як у додатку ютуб залишати коментарі;
 3. натискаємо пункт «залишити коментар», у віконці набираємо текст;
 4. клікаємо по значку «паперовий літачок».

Ми розглянули, як прокоментувати відео в YouTube з телефону з ОС Андроїд. Але деколи виникає необхідність дати відповідь на відгук іншим користувачам. Натискаємо кнопку «відповісти», що відкрилася клавіатурі набираємо текст, тиснемо на «літачок», щоб переправити запис.

Коротко розглянемо, як коментувати в YouTube з телефону з iOS.

Перед тим, як залишити коментар з Айфона, відкриваємо ролик, входимо в «коментарі», тиснемо кнопку «залишити коментар». Пишемо текст, клікаємо по кнопці «залишити коментар».

Користувачі цікавляться, як написати багато коментарів. Чіткої відповіді на питання, скільки коментів можна залишати, не існує – хостинг залишає за собою право блокувати канал за спам.

Чому іноді не виходить залишити коментар? Напевно, ви не знаєте, де писати текст. Перейдіть в «налаштування», виберіть розділ «управління каналами», перевірте прив’язку до аккаунту.