Як завантажувати довгі відео на ютуб: оптимальна, мінімальна довжина

Як завантажувати довгі відео на ютуб: як додати ролики на свій канал YouTube в 2020 році, що робити, якщо зявляється повідомлення помилка обробки

У зв’язку з тим, що серед блогерів зустрічаються автори, створюють аккаунти для порушення вимог відеохостингу і розміщення спаму, сервіс визначив ліміт за користування певними опціями. Сьогодні розглянемо важливе питання, як завантажувати довгі відео на ютуб, тому що з такою проблемою зіткнулося вже величезна кількість юзерів, які намагалися розмістити в мережі вебінар, довгий фільм або відеоконференцію.

Знімаємо діючі обмеження

Щоб отримати можливість завантажувати довгі ролики на YouTube, необхідно зняти встановлене обмеження.

Нагадаємо, що нещодавно створеному каналі дозволено розміщувати відеоматеріали, тривалість яких не перевищує п’ятнадцяти хвилин. Перед тим, як завантажувати довгі ролики на ютубі, користувачеві необхідно підтвердити свої дані за дзвінком або СМС-повідомленням. Хостинг при цьому дає гарантію, що дані не потраплять в руки третіх осіб.

Проходження процедури щодо зняття обмежень виконується через персональний комп’ютер або смартфон.

ПК

Перед тим, як почати завантажувати довгі відео на ютуб до 2020 року, потрібно пройти верифікацію, для чого:

 1. заходимо на ютубовский сайт, клікнувши по профільному меню, виконуємо перехід в «налаштування»;
 2. вибираємо «мій канал», де є підпункт «статус і доступні опції», натискаємо його;
 3. зліва в кутовій ділянці знаходимо і натискаємо клавішу, що дозволяє відкрити спеціальне поле для внесення даних;
 4. вказуємо свій регіон, варіант отримання коду на мобільний пристрій;
 5. вводимо інформацію, що надійшла в спеціальну рядок;
 6. якщо аккаунт підтверджений успішно, перед вами з’являється віконце, а заборони, не дозволяють завантажити довгий відеоролик, знімаються.

Смартфон

Тепер подивимося, як додати довге відео в ютуб на свій канал, використовуючи мобільний пристрій.

Алгоритм дій на Андроїд і Айфоні не відрізняється.

Для отримання права на завантаження довгих роликів на ютуб, необхідно підтвердити справжність свого облікового запису. Для цього:

 1. входимо в додаток, клікаєм по значку із зображенням камерою;
 2. пробуємо завантажити або зняти новий сюжет. Якщо не знаєте, яка мінімальна довжина ролика, призначеного для розміщення на ютубі, нагадаємо – не менше п’ятнадцяти хвилин;
 3. вводимо параметри, необхідні для публікації запису, тиснемо кнопку «завантажити»;
 4. на екрані знаходимо і натискаємо рядок «підтвердити»;
 5. вказуємо номер контактного телефону, залишаємо мітку біля прийнятного варіанту – через дзвінок або СМС-повідомлення, натискаємо кнопку «відправлення коду»;
 6. отримавши секретну комбінацію цифр, вводимо її у відповідне поле.

Якщо все виконано правильно, система надсилає повідомлення про зняття обмежень на публікацію відеоматеріалів.

В процесі реєстрації мобільного телефону може з’явитися характерна проблема – відмова системи на його прийняття. Ймовірно, цей номер уже неодноразово використовувався для реєстрації акаунтів. Виберіть інший контакт, або перевірте внесені цифри на відповідність дійсності.

Іноді трапляється, що повідомлення із секретним кодом не надходить. Якщо чекати ніколи, скористайтеся другим варіантом верифікації – голосовим дзвінком.

Відповідаємо на питання

Що робити, якщо на ютубі з’являється повідомлення «помилка обробки, дуже довге відео»?

Якої довжини відео можна завантажити на ютуб?

Нагадаємо, що найдовший ролик, опублікований на YouTube, не повинен перевищувати 128Гб. Якщо є перевищення в обсязі, хостинг сигналізує про помилку. Щоб вирішити проблему, пропонується залучати сторонні редактори, що забезпечують стиснення вихідного відеофайлу. Як правило, такі проги, які використовують відеокодек H-264, скорочують відеоматеріал до оптимальної довжини, не порушуючи якісні характеристики зображення.

Чому ютуб не дає завантажити довге відео?

Раніше, щоб завантажити ролик, перегляд якого займає більше п’ятнадцяти хвилин, до акаунта автора пред’являлися жорсткі вимоги: термін його існування має бути не менше шести місяців, кількість публікацій — не менше десяти, усі матеріали не повинні порушувати права автора і не визначатися в системі ContentID. Сьогодні два перших обмеження зняті, і, якщо довгий ролик не завантажується, перевірте відсутність скарг і умови дотримання авторства.

За наявності відміток подібного роду відеохостинг позбавляє вас права завантажити відеоматеріал, тривалість якого перевищує п’ятнадцять хвилин.

Для перевірки інформації перейдіть в розділ «порушення» у віконці «статус та функції».

Є ще обмеження на завантаження? Максимальна тривалість за часом — не більше дванадцяти годин. Крім цього, браузер на вашому персональному комп’ютері повинен бути оновлений до актуальної версії.

Як уточнити наявність підтвердження облікового запису? Відкрийте розділ «статус та функції», у вкладці знайдіть пункт «більш довгі відео». Перевірте, чи увімкнено зелена підсвічування і напис «вкл.». Крім того, у профільного фото з’являється новий статус – «підтверджено». Є ще одна ознака, що свідчить, що право на публікацію довгих відеоматеріалів отримано. Про це повідомляє відсутність посилання «збільшити свій ліміт». Для перевірки відкрийте сторінку з обліковим записом і перегляньте параграф «більш довгі відео». Там і дізнаєтеся, чи активована ця опція.

У разі підтвердження аккаунта і верифікації профілю, але при відсутності публікації відеоматеріалу, спробуйте додати файл повторно, знову клікнувши по кнопці із зображеною на ній камерою. Ймовірно, на одному з етапів завантаження стався збій.

Висновок

З представленого вище матеріалу ми дізналися, що на відеоканалі дозволяється розміщувати і тривалі за часом матеріали. Виконується це просто, достатньо навіть мобільних пристроїв.