Як завантажити відео на ютуб: без блокування, стороннє, вертикальне

Як завантажити відео на ютуб: як швидко додати на головну сторінку каналу, викласти ролик великого розміру з компютера, який обсяг можна викладати

Якщо вас приваблює відеозйомка і з’являється бажання розміщувати свої сюжети на загальний огляд, ідеальною платформою для цього стає ютуб. Кожен день хостинг збирає перед екранами мільйонні аудиторії переглядачів, бажаючих знайти що-небудь новеньке і корисне, або просто отримати задоволення від веселого фільму. Видеоблогером може стати кожен бажаючий, і ми допоможемо йому розібратися, як завантажити відео на ютуб.

Реєстрація в ютубі

Для початку пройдіть процедуру реєстрації та відкрийте власний відеоканал.

Ютуб підпорядковується корпорації Гугл, тому для входу в нього користуються гугловським записом, який є загальним для всіх сервісів, що надаються компанією.

В адресний рядок браузера вписуємо youtube.com, тиснемо кнопку «enter». Коли відкриється сайт, знаходимо і натискаємо клавішу «увійти».

Користувача переносить на нову сторінку, на якій він вибирає кнопку «створити акаунт».

Якщо у вас є реєстрація в якомусь сервісі Гугл, новий обліковий запис створювати не потрібно. Просто внесіть дані в спеціальні поля, вказавши адресу електронної пошти та пароль, після цього тисніть кнопку «увійти».

Алгоритм оформлення аккаунта виглядає таким чином:

 1. після натискання вже відомої кнопки з’являється віконце з пропозицією пройти реєстрацію в Гугл. Вкажіть потрібні дані, натисніть клавішу «далі»;
 2. Гугл надішле запит на підтвердження електронної адреси, продублюйте інформацію в поштовому ящику, який зазначався у момент реєстрації;
 3. сюди прийде лист від Google, в якому міститься посилання;
 4. виконавши перехід по ній, ви знову повертаєтеся в Гугл, на сторінку з привітаннями. Натисніть клавішу в центрі монітора і поверніться на ютуб.

Створюємо власний канал

З записом на ютуб розібралися, тепер подивимося, як відкрити свій відеоканал. Перед тим, як викласти ролик на ютубі і заробити на ньому гроші, натисніть клавішу «додати відео», розташовану в центрі екрану.

Хостинг відразу виступить з пропозицією про створення каналу. В принципі, це нагадує повторну реєстрацію, тільки вже в ютубі. Вказуємо всі дані, запитувані системою, натискаємо клавішу «на сторінку завантаження».

Правила розміщення відео в ютубі

Якщо ви всерйоз задумалися про створення власного проекту та його подальшому розвитку, виконайте ряд дій, що мають підготовчий характер:

 • дайте відеоролика назва;
 • виберіть ключевики і теги;
 • складіть чорновий варіант текстового опису до матеріалу.

Опублікувати новий контент можна з будь-якого пристрою – ПК, смартфона, планшета.

Персональний комп’ютер

Як завантажити відео в ютуб на комп’ютері? Виконується додавання з екрану або з профільного меню.

У першому випадку натисніть на логотип відео, вибираємо потрібну нам опцію. У другому варіанті в випадаючому переліку знаходимо «мій канал» або «творчу студію». У кожному розділі передбачена клавіша для завантаження відеоматеріалу. Натискаємо «завантажити» або «додати», після цього задіємо клавішу «вибрати файл». Відкривається комп’ютерний провідник, в якому відзначаємо збережений ролик і тиснемо «ок».

Андроїд і Айфон

Як завантажити відео на ютуб з комп’ютера, нам зрозуміло. Тепер подивимося, як викласти ролик в YouTube з мобільного телефону.

Отже, як швидко завантажити відео на ютуб зі смартфона:

 1. відкриваємо ютубовское додаток, викликаємо меню;
 2. виконуємо перехід в «запис відео»;
 3. визначаємо необхідний ролик, тиснемо клавішу «завантажити».

Налаштування ролика

Після того, як натиснули кнопку «завантажити відеоматеріал», відкривається віконце для налаштувань. Поки відео – або аудіофайлу проходять обробку, дозволяється визначати параметри для доступу, вносити доповнення. Тут же буде інструкція, як додати текстовий опис до відео на каналі.

Додавання відомостей загального характеру

Налаштовуємо головні параметри відео:

 • для роликів, розміщених на каналі в YouTube, вигадуємо цікаві назви, щоб залучати глядачів;
 • складаємо опис, в якому вказуємо, чому присвячується матеріал;
 • для додавання значка в відео є три способи, запропонованих системою, або завантажується своя картинка;
 • оформляється плейлист, в якому створюється спеціальна добірка з роликів;
 • аудиторія – зазначається категорія глядачів, допущених до перегляду, виставляється обмеження за віком.

Відповідаємо на питання

Щоб ви уявляли процес завантаження у всіх подробицях, наведемо відповіді на запитання, що найчастіше виникають у користувачів.

Як додати відео на головну сторінку каналу? Перед тим, як додати ролик з ютуба в панель закладок в Яндексі, перейдіть на головну сторінку, знайдіть розділ «налаштувати вигляд», виберіть пункт «головна», увійдіть у підрозділ «для нових глядачів», клацніть по значку із зображенням олівця, щоб почати редагування, виберіть пункт «змінити» або «видалити».

Як завантажити на ютуб відео великого розміру? До таких матеріалів відносяться ролики, тривалість яких перевищує п’ятнадцять хвилин, але не більше 12 годин.

Якщо цікавить обсяг можна завантажити, то він становить 128 Гб. Коли значення перевищено, перед тим, як завантажити відео на ютуб з ПК або іншого пристрою, скористайтесь відеоредактором, щоб стиснути його. Якість ролика від цього не знижується.

Як додати водяний знак на відео в YouTube? Увійдіть на сайт ютуба, знайдіть пункт з «творчою студією», натисніть «обліковий запис», у лівому меню виберіть пункт «канал», увійдіть у «фірмовий стиль», клікніть по кнопці «додати водяний знак».

Як додати кінцеву заставку? Відкриваємо «відео» в «творчої студії», визначаємо ролик, в меню тиснемо «редактор», вибираємо пункт «додавання кінцевої заставки».

Як завантажити фільм на ютуб без блокування? Попередньо перевірте, щоб матеріал не порушував авторські права і відповідав вимогам, встановленим відеохостингом.

Як додати ще один канал на YouTube? Щоб відкрити другий відеоканал, новий аккаунт реєструвати не треба – працюйте на наявному. Клікніть по профільної іконці, натисніть на значок із зображенням шестерні і виконуйте вимоги інструкції.

Як завантажити відео в Стім без реєстрації в ютубі? Аккаунт на хостингу необхідний, інших варіантів немає.

Як завантажити декілька роликів відразу? Завантажте їх пакетом, в якому зосереджені всі файли з метаданими для кожного сюжету.

Як додати адміністратора на канал в YouTube? Відкриваємо сайт, входимо в аккаунт, натискаємо значок каналу, переходимо в «налаштування». Вибираємо розділ «запис», натискаємо на пункт «додати або видалити адміністратора», вибираємо «настроювання», вказуємо пароль, другий раз проходимо аутентифікацію.

Як створити ярлик ютуба на робочому столі в Віндовс 10? Можна розмістити посилання на експрес-панель Яндекс, активується подвійним натисканням, або аналог веб-прилложения з привабливою іконкою.

Як завантажити відео на Тільду без ютуба? Для цього все одно знадобиться задіяти ютубовский аккаунт.

Як завантажити вертикальне відео? У новій версії ютуба тепер передбачена така опція. Ролик, з урахуванням його розмірів, автоматично буде завантажений вертикально.

Як додати звук? Відкриваємо аккаунт, входимо в «МС», в меню вибираємо «відео», визначаємося з сюжетом, тиснемо «редактор». Знаходимо значок «аудіо», розгортаємо його, визначаємо підпункт «додати». Підбираємо трек, тиснемо «додати».

Як перезавантажити сторінку в комп’ютері? Переходимо на робочий стіл, тиснемо комбінацію Alt + F4, вибираємо підпункт «перезавантаження», задіємо кнопку «ок».

Як додати передплатників?

Якщо бажаєте швидко збільшити цільову аудиторію, використовувати сторонні програми, збільшують чисельність за певну плату.