Як завантажити відео на ютуб з телефону Айфон: залити, викласти

Як завантажити відео на ютуб з телефону Айфон: як додати контент в додаток на мобільному телефоні на iOS, відредагувати видосы

Ліцензійна версія ютубовского додатка для смартфонів надає блогерам можливість завантажувати контент, редагувати його, не використовуючи для таких дій персональний комп’ютер. Як підтверджують статистичні звіти, понад шістдесят відсотків користувачів віддають перевагу мобільному варіанту. Сьогодні спробуємо розібратися, як завантажити відео на ютуб з телефону Айфон.

Правила завантаження

Для ютуберов, обирають варіант, як заливати відео на хостингову платформу, ідеальним вирішенням питання є програми для Android або iOS.

Яка ОС використовується – не має значення, завантаження виконується за одним алгоритмом, інтерфейс додатків однаковий.

Особливим гідністю заливки відеоматеріалів з Айфона вважається наявність можливості для редагування через додаток від Еппл і збереження якості.

Часто в процесі запису ролика на такий смартфон з’являється проблема, пов’язана з пересилкою файлу на комп – втрачається якість.

Розглянемо процес, як залити відео на ютуб з Айфона. Послідовність дій виглядає наступним чином:

  1. на мобільному пристрої відкриваємо ютубовское додаток. Якщо таку операцію доводиться проробляти часто, рекомендується винести на робочий стіл відповідний ярлик. Перед тим, як викласти відео на ютуб з Айфона, необхідно пройти процес авторизації і увійти у власний гуглівський аккаунт;
  2. у рядку зверху знаходиться значок для заливки відеоматеріалу або переходу в ефір. Робимо з нього клік;
  3. враховуючи налаштування в смартфоні, виникає потреба відкрити доступ до телефонних файлів – про це буде свідчити запис, що з’являється на екрані. Виконуємо вхід в «налаштування»;
  4. вибираємо пункт «фото»;
  5. виконуємо заміну значення, замість «ніколи» використовуємо «читання і запис». Тепер можна виконати повернення в додаток ютуба, щоб завантажувати відеосюжети;
  6. на мобільному пристрої вибираємо файл, ролик може мати будь-яку тривалість. Необхідно також пам’ятати, що в момент завантаження вертикального відеоматеріалу з боків з’являються смуги чорного кольору, які прибираються за допомогою відеоредактора.

Ютубовское додаток відрізняється можливістю кілька відредагувати швидкісний режим відтворення, обрізає зайві кадри, додає музичний супровід і фільтри.

Весь інструментарій, необхідний для цього, розташовується в нижній сходинці. Як тільки відео підготовлено, завантажити його на ютуб з телефону Айфон можна в одне торкання клавіші «далі». Точніше, перейти до заключного етапу.

Потрібно вказати заголовок відеоматеріалу, додати текстовий опис, конфіденційність та інші параметри. Через назву розкриваємо смисловий зміст відеосюжету, в описі розміщуємо інформацію, необхідну для глядача. Можна використовувати музику, перелік місць, в яких проводилися зйомки і т. п. Якщо є бажання зробити відеоролик доступним для кожного відвідувача каналу, переходимо в розділ «конфіденційність», вказуємо пункт «відкритий доступ», натискаємо клавішу «завантаження».

Є один нюанс у тому, як додати відео на ютуб з Айфона.

З урахуванням тривалості та якості контенту, процес перевантаження та обробки триває до п’ятнадцяти хвилин. Додаток закривати не слід, інші функції теж не задіюють. Якщо ця умова не дотримується – можливі збої.

Тепер ви знаєте, як з iOS заливати видосы на ютуб.