Як завантажити відео в однокласники з ютуба: перекинути, викласти ролик

Як завантажити відео в однокласники з ютуба: як це зробити, чому хостинг не зараховує перегляди через соціальну мережу

Соцмережі давно і міцно увійшли в повсякденне життя людей. Такі платформи дозволяють спілкуватися один з одним, обмінюватися різними мультимедійними файлами. Часто активні користувачі «Однокласників» стикаються з необхідністю поділитися з іншими відеороликами, розміщеними на відеохостингу YouTube, але не кожен знає, як завантажити відео в «Однокласники» з ютуба.

Особливості процесу

Для початку необхідно створити на сайті особистий аккаунт або канал.

Способів викласти відеоролик в соціальну мережу «Однокласники» два. Головне – розібратися, який з них вам потрібен.

Перший – якщо мова йде про власне відео, другий – коли потрібно завантажити сюжет іншого автора. Методи розрізняються між собою тим, що у випадку зі своїм роликом для отримання посилання на контент, потрібно додати його на відеохостинг, а другий варіант передбачає лише знайти потрібний сюжет і скопіювати посилання на нього.

Спосіб №1

Як перекинути ролик з ютуба в «Однокласники»?

Перебуваючи на сторінці, де розміщено відео, слід скопіювати посилання потім перейти в соціальну мережу і вставити копію в «відеозаписи».

Це можна зробити і по-іншому. Відкриваємо сторінку з відеороликом і запускаємо його. Далі правою кнопкою миші клацаємо на відео і натискаємо «копіювати URL».

Такі нескладні дії відправляють посилання в буфер обміну, звідки її можна додати в «Однокласники».

Для цього потрібно виконати кілька кроків:

  1. Перейти на сторінку профіля і знайти панель «поділитися з друзями». Вибрати вкладку «посилання» і додати туди URL відеоролика.
  2. Після цього на екрані з’явиться невелике віконце, яке буде містити поле, призначене для введення тексту. У нього слід вставити посилання за допомогою комбінації клавіш Ctrl + V.
  3. Далі сервісу знадобиться кілька хвилин, щоб обробити URL і просканувати.
  4. Зверніть увагу, що після даних дій з’явиться назва відеоролика і міні-картинка. Також потрібно буде додати опис сюжету, в іншому випадку контент не вдасться завантажити.

Спосіб №2

Метод включає в себе більшу кількість етапів і є більш складним.

Багато користувачі знайомі з тим, що з YouTube можна вивантажити будь-який вподобаний відеоролик.

Як це зробити? Потрібно зайти на сайт і знайти рядок, де потрібно вставити URL на відеоматеріал. Далі будуть запропоновані варіанти вирішення ролика. Зверніть увагу, що чим вище якість контенту, тим більше його розмір. Після цього натискаємо «завантажити на ПК».

Не варто завантажувати матеріали, які містять жорстокість, порнографію тощо. Це може призвести до блокування профілю.

Виконавши вказані дії, потрібно переконатися в тому, що ви все зробили правильно і файл на вашому комп’ютері.

Якщо операція пройшла успішно, переходимо до наступного кроку – завантаження відео в «Однокласники». Потрібно перейти на сайт соціальної мережі та натиснути «відео», після чого — «завантажити». Знаходимо потрібний відеоролик і натискаємо на нього. Буде потрібно час, щоб сюжет завантажився.

Опис до завантаженого відео повинно бути продуманим, інакше у модератора виникнуть питання, і він відмовить у додаванні контенту на сайт.

Висновок

Досягнувши бажаного, користувачам хочеться дізнатися, чому ютуб не зараховує перегляди в «Однокласниках» і як збільшити кількість глядачів на ютубі через зазначену соціальну мережу. На жаль, зробити це неможливо, так як відеохостинг скасував синхронізацію переглядів відеороликів з інших майданчиків, тому щоб перегляди під відео зараховувалися, слід перейти безпосередньо в YouTube.