Як збільшити переглядів на ютубі: підвищити, набрати, наростити

Як збільшити переглядів на ютубі: які програми, сервіси забезпечать більшу кількість, число глядачів каналу на YouTube платно, безкоштовно

Численні глядачі не тільки сприяють просуванню каналу, але і гарантують стабільний заробіток, коли контент пройшов монетизацію. Спробуємо розібратися, як збільшити переглядів на ютубі, використовуючи сервіси, які працюють на безкоштовній і платній основі.

Вплив глибини і кількості переглядів

Відеохостинг влаштований таким чином, що інтереси користувачів і блогерів дотримуються одночасно. Припустимо, ви запропонували контент, який є насправді корисним і захоплюючим, ведете роботу над якісними показниками кожного відеосюжету, система однозначно поставиться до цього по достоїнству і перемістить відео в ТОП, у крайньому випадку – додасть в розділ «рекомендовані».

Як ютуб розпізнає, чи відповідає ваш ролик вимогам, що пред’являються до топовим сюжетів? Опитування глядачів провести неможливо, чи не так? Виявляється, майданчик оснащена спеціальними лічильниками, що враховують параметри відеороликів, що підтверджують зацікавленість переглядачів.

Що й навіщо враховується ютубом:

  • кількість глядачів. Від того, скільки відвідувачів переглянули ваш відеосюжет, підвищуються шанси на просування в рейтинг кращих роликів. Така популярність підтверджує корисність контенту, повідомляє, відповідає відео свого топового місця;
  • глибину переглядів. Цей показник ступеня затребуваності відеоролика є найважливішим. Представлений він тривалістю часу, витраченого глядачем на ознайомлення з сюжетом. В ідеалі цей показник становить сто відсотків тривалості. Всі значення, наближені до цієї цифри, прискорюють просування ролика в мережі.

Підвищивши рейтинг, ви збільшите чисельність зацікавлених відвідувачів, які виявили бажання стати вашими передплатниками.

Варіанти нарощування кількості переглядів

Якщо ви не знаєте, як збільшити кількість переглядів на ютубі, скористайтеся порадами, наведеними нижче. Звертаємо увагу, що застосування їх має бути комплексним – лише так ви отримаєте бажані результати.

Використовуємо коротка назва

Оптимальний варіант довжини заголовка – від двадцяти до шістдесяти знаків. Крім букв, рекомендується використовувати різні спеціальні символи – вертикальні розділювачі, квадратні дужки і т. п.

придумуємо Назву не просто так – вона повинна «зачепити» відвідувачів і відповідати тематиці ролика. Для цього використовуються релевантні ключевики, обрані за допомогою спеціального сервісу.

Розгорнуто і грамотно описуємо сюжет відеоролика

текст рекомендується вставити головні ключові слова, що полегшують процес пошуку нових відвідувачів. Найбільш ефективно цей спосіб спрацьовує при розробці інструкцій, гайдів або корисних рекомендацій: більша кількість переглядів забезпечується трафіком пошукачів від Ютуба, Гугла і Яндекса.

Текстове опис адаптують не для пошукових систем, а для користувачів. Детально розпишіть, що корисного міститься у вашому відеосюжеті, гармонійно введіть ключові фрази і слова.

Використовуємо теги

Перш, ніж продовжити розмову про те, як підвищити переглядів на YouTube, нагадаємо, що теги призначені для адаптації до відеоролика пошуковикам. Не перестарайтеся, використовуйте для цього не більше п’ятисот символів.

Нові відвідувачі приходять з різних питань, врахуйте різні формулювання і навіть сленг. Від кількості схожих запитів залежить чисельність глядачів, що відвідали ваш відеоролик і збільшили кількість переглядів.

Діліться відеороликом з численною аудиторією

Успішна розкручування будь-якого сюжету в більшій мірі вирішується протягом декількох діб з моменту його опублікування. Головна мета блогера – залучення до нового ролика максимальної уваги. Розсилати серед знайомих і друзів менш ефективно, тому що аудиторія не завжди буває численною.

Виключенням є відомі блогери, які мають великі цільові аудиторії в соцмережах. Щоб отримати початковий потік трафіку, просто додайте своє відео на сторінці каналу.

Новачки теж можуть використовувати соціальні мережі, відвідуючи тематичні групи і залучаючи своїм контентом нових глядачів. Ви можете записувати ролики на різні теми, по кожному напрямку у соцмережах є відповідні групи.

Основне завдання – не допустити, щоб адміни розсердилися на ваш нав’язливий піар.

Використовуємо коментарі з кожного переглянутого ролика, опублікованого на іншому каналі

Як збільшити перегляд відео на ютубі? Якщо тематична спрямованість каналу не відповідає темі переглянутої ролика, не слід витрачати час на спам – ви піднімете рівень передплатників, але незначно. Раціональніше розмістити посилання на свій ролик під аналогічними відеосюжетами. Найбільш результативно це спрацьовує, коли залишаєте вірусний комент.

Користуємося анотаціями

Дана методика втратила свою актуальність, тому що відеохостинг відключив функцію для відеороликів. Але на заміну прийшли ключові заставки, що містять рекомендації для відвідувачів на перегляд вашого відео або ще чогось цікавого.

Використовуємо інші сайти

Продовжуємо розбиратися, як збільшити число переглядів на YouTube. Домовтеся з адміністраторами тематичного порталу про використання вашого ролика додаткового відеоматеріалу до статей. Подібний симбіоз принесе вигоду кожної зі сторін – сайт наповнюється додатковим контентом, а ви накручуєте на ролик нові перегляди. При цьому адміністрація не витрачає час на пошук відеосюжету потрібної тематики – ви одноразово уявляєте весь список свого контенту.

Збільшуємо число передплатників

Основна кількість переглядів припадає на тих, хто підписався на канал. Чим більше людей отримують повідомлення про розміщення нового відеосюжету, тим більше часу накрутится на перегляди за перший день. Постійно збільшуйте кількість користувачів, які підписалися на канал – з них полягає основна цільова аудиторія.

Користуємося спеціальними програмами і сервісами

Не зловживайте таким способом – ютуб визначає штучні накрутки, анулюючи недостовірні показники.

Не довіряйте гарантіям сервісів, які розповідають, як збільшити перегляди в ютубі на безкоштовній основі, краще зверніть увагу на програми, що працюють платно. З їх допомогою ви досягнете намічених цілей, та показники будуть виглядати реальними.

Набуваємо перегляди відеоролика

Малоефективно працюють ресурси, накручують перегляди ботами. Все відбувається повільно, але є одна перевага – на канал приходять реальні передплатники. Доведеться платити гроші, і часом досягнуті показники не відповідають фінансовим витратам.

Витрачайте гроші з максимальним ефектом, замовивши рекламу у відомих блогерів.

Висновок

Не буде зайвим нагадати, що якісний контент розкручується самостійно. Грамотна і корисна, але не пройшла оптимізацію інструкція на популярну тематику швидше набере перегляди, ніж будь хайповый відеоролик, має десятки аналогів.