Як збільшити шрифт в ютубі на компютері: зробити чорний, гарний

Як збільшити шрифт в ютубі на компютері: які використовувати для назви каналу, як змінити, зменшити для ніка, створити невидимий текст

Шрифт на вашому персональному комп’ютері маленький, його складно розрізняти через проблем з екранним масштабом? Спробуємо розібратися, як збільшити шрифт в ютубі на комп’ютері.

Користуючись системним стандартним додатком «настройки», ви маєте можливість змінювати будь-які основні налаштування, щоб досягти необхідного рівня привабливості операційки.

Налаштовуємо шрифт для субтитрів

В ютубі є спеціальні опції, що дозволяють змінювати шрифти для ніка, колір, розміри і розташування субтитрів на власний розсуд.

Після включення субтитрів виконуються дії в певній послідовності:

  1. натискається значок «шестірня», що позначає установки;
  2. вибирається тип «субтитри»;
  3. натискається рядок «параметри». Вибираємо меню «шрифт», щоб визначитися зі стилем шрифту, натискаємо клавішу «+» або «-», тим самим змінюємо розміри шрифту в бік збільшення або зменшення. Натискаємо на кольоровий прапорець «колір шрифту», якщо шукаємо спосіб, як зробити гарний шрифт в ютубі для тексту з субтитрами. Натисканням різнокольорових прапорців «колір фону», змінюється фоновий відтінок субтитрів;
  4. тиснемо кнопку «готово».

Обрані налаштування вважаються стандартними для субтитрів, поки не внесено чергові зміни або не натиснута клавіша «скидання», що відновлює початкові установки.

Як зробити шрифт на ютубі більше або менше, ми знаємо. А чи можна змінювати положення субтитрів? Для цього в відеоплеєрі натискаєте на напис і перемістити її на нове місце.

Швидка настройка ютубовскіх субтитрів

Поєднанням кнопок користувач оперативно налаштує форматування субтитрів у процесі перегляду відеоролика. Для використання цих ярликів клацаємо по будь-якому місцю відеоплеєра:

  • b – активуємо і відключаємо фонове затінення;
  • +, — – розміри субтитрів збільшуємо і зменшуємо субтитри у розмірах відповідно;

З допомогою таких кнопок зручно регулювати шрифти для назви каналу на youtube.

Відповідаємо на запитання користувачів

Наводимо відповіді на найбільш часто виникаючі питання.

Як збільшити або зменшити шрифт в ютубі на ноутбуці? Принцип дії аналогічний комп’ютерного варіанту – використовуються «гарячі клавіші» з добре відомими всім математичними знаками.

Як зробити чорний фон для шрифту в ютубі?

Як виглядає шрифт, знають всі. Якщо щось не влаштовує, можна повозитися з настройками.

Входимо в однойменний розділ, натискаємо «субтитри», після цього клікаєм по стрілці, розташованій біля мови – відкривається відповідне меню, нам необхідний пункт «опції». Таким чином, через цей розділ вирішуються будь-які проблеми зі шрифтом ютубі.

Як зробити невидимий шрифт? Натисніть кнопку «віндовс», в рядок пошукової системи впишіть «cmd» (командний рядок), натискаємо кнопку «enter», щоб запустити її. Відкриється віконце, в якому вибирається команда «вставити». З’являються вікна від «блокнота» і «вимагають підтвердження намірів на створення файлу». Висловлюючи свою згоду, натискаємо клавішу «так». В блокноті пишемо слова, які бажаємо приховати від інших користувачів. Написавши все, що необхідно, натисненням на кнопку з хрестиком червоного кольору закриваємо блокнот. Тиснемо «зберегти». На робочому столі знаходимо папку «мій комп’ютер», клікаєм по ній, визначаємо диск D, відкриваємо знаходимо «текстовий документ», входимо в розділ і бачимо, що тут немає ніяких написів. Це означає, що ми вдало приховали від сторонніх користувачів свій текст.