Як змінити назву каналу на ютубі: поміняти, змінити

Як змінити назву каналу на ютубі: чи можна виправити імя користувача, аккаунта, нік, нікнейм на компютері, смартфоні в YouTube

Ніхто не застрахований від помилок. На щастя, деякі з них легко піддаються виправленню. До таких відносять найменування профілю на відеохостингу. Сьогодні розберемося, як змінити назву каналу на ютубі.

Причини зміни назви

Спочатку уточнимо, чим викликана така необхідність.

Якщо ваш канал не має цільової аудиторії, зміну його імені, нічого дивного немає. Просто загуглите, як виконується подібну дію, та спокійно міняйте нікнейм не більше трьох разів протягом дев’яноста днів. У разі, коли передплатники на каналі є, ситуація ускладнюється.

Якщо назва викликає труднощі для запам’ятовування або введення в рядок пошукової системи, його міняють на більш запам’ятовується і просте. Вдаються до подібних дій і початківці блогери, які прагнуть надати своєму ресурсу актуальність, відповідати модним тенденціям або бажають змінити формат відеосюжетів.

Міняємо назву відеоканалу

З питанням, чи можна змінити назву каналу на YouTube, ми розібралися. Тепер розглянемо кілька способів це зробити.

Через ПК

Для початку розберемося, як змінити ім’я на комп’ютері. Напевно, такий варіант вважається найбільш поширеним. Це цілком логічно, тому що найчастіше користувачі переглядають відеоролики саме на цьому пристрої, підключеному до інтернету.

Особливість полягає в тому, що перед тим, як змінити назву каналу на ютубі в 2020 році, слід увійти в особистий гуглівський кабінет, для чого є кілька способів. Між собою вони різняться незначно, але розповідати про кожному краще окремо, з певних нюансів.

В першу чергу доведеться пройти авторизацію на ютубі. Для цього виконується вхід на сайт, натискається клавіша «увійти», розташована вгорі праворуч, після цього вводяться облікові дані пароль, логін або адресу електронної пошти, знову натискаємо «увійти».

Як тільки авторизація пройдена, приступаємо до розгляду першого способу, що використовується для входу в профільні налаштування:

 • опинившись на головній сторінці сайту, в профілі знаходимо і відкриваємо «творчу студію». Для цього необхідно натиснути на іконку аккаунта, розташовану в правому верхньому куті, у випадаючому вікні відшукати відповідну кнопку. Якщо аккаунт має кілька каналів, виберіть той, для якого ви бажаєте змінити назву.
 • як тільки перехід за посиланням виконаний, відкривається необхідна нам студія, в якій інтерес викликає єдиний напис «подивитися канал», на яку натискаємо;
 • ви опинитеся у власному каналі, де натискаєте на зображення у вигляді шестерні, яке розташоване біля кнопки «підписатися»;
 • відкривається вікно, в якому вибираємо «розширені налаштування». Така напис розташовується в кінці все повідомлення;
 • біля назви каналу знаходиться посилання «змінити», на яку залишається натиснути, щоб відкрилося додаткове віконце з повідомленням: перед тим, як змінити нік на ютубі в 2020 році, слід увійти в профіль Гугл. Домагаючись саме цього дії, натискаємо знайдену клавішу.

Цей перший варіант входу в особистий профіль перед тим, як змінити назву каналу на ютубі. Вже було згадано, що існує два способи, так що розглянемо черговий:

 • входимо на головну сторінку, натискаємо профільну картинку, у випадаючому вікні знаходимо «налаштування ютуб». Попередньо визначаємо профіль, де бажаємо поміняти назву відеоканалу;
 • у цих же налаштуваннях у пункті «загальна інформація» вибираємо і тиснемо змінити в Гугл» біля найменування вашого профілю.

Відкривається нова браузерна вкладка містить сторінку гуглівського профілю.

Виникає справедливе питання – для чого володіти двома методами, якщо результат однаковий, але перехід по першому варіанту виконується довше? Це потрібно у зв’язку з тим, що хостинг постійно розвивається, і спосіб для входу в профіль може в будь-який день змінитися.

Нагадаємо, що в питанні, як змінити назву каналу на ютубі, присвоєне в 2019 році, нами розглянуто тільки один етап – перехід в профіль. Перед тим, як змінити найменування, у відповідне поле введіть оновлене назва відеоканалу, натисніть кнопку «ок».

Відкривається чергове вікно, де з’являється питання, чи бажаєте ви змінити назву. Заключний етап дій, як змінити нікнейм – натискання клавіші «змінити ім’я». Вас повідомлять, що до подібного кроку дозволяється вдаватися зрідка, і з цим умовою доведеться рахуватися.

Виконавши всі дії інструкції «як поміняти ім’я каналу на ПК», через кілька хвилин ви отримуєте результат.

Використовуємо смартфон і планшет

Як змінити нік через комп’ютер, ми вже знаємо. Переходимо до питання, як змінити ім’я в ютубі на мобільному телефоні (планшеті). Майбутні дії відрізняються від раніше розглянутого варіанта і є більш простими.

Перед тим, як змінити ім’я користувача в ютубі, необхідно:

 • виконати перехід у ютубовское додаток на вашому мобільному гаджеті.Кожна операція проводиться саме в цьому додатку, браузер в подібних цілях не використовується. З його допомогою таке теж можливо, але працювати не зовсім зручно, так і порядок дій відрізняється від наведеної інструкції. Вирішили використовувати браузер, щоб поміняти назву каналу на ютубі, рекомендується діяти, як у випадку з ПК.
 • опинившись на головній сторінці, виконуємо перехід в пункт «облікові записи»;
 • тут шукаємо профільну іконку, натискаємо на неї;
 • у віконці входимо в канальні налаштування, натиснувши на значок, що зображає шестірню;
 • з’являються всі відомості, які можливо змінювати. Так як нам потрібно поміняти назву каналу на YouTube, натискаємо зображення олівця, намальованого біля найменування відеоканалу;
 • залишається змінити ім’я і натиснути клавішу «ок».

Відповідаємо на питання

Користувачі, обізнані з питанням, як змінити назву каналу в юутубе на ПК або смартфоні, часто цікавляться такими діями:

 • як змінити назву відео в ютубі? Виконуємо всі дії, як зазначено для ПК, поки не потрапимо на сторінку «додаткові налаштування і функції». Вибираємо «менеджер відео», в ньому знаходимо розділ «відео», наводимо курсор миші на «редагувати», клікаємо лівою кнопкою. Відкривається сторінка редагування, у графі «назва» вказуємо нові дані;
 • як змінити ім’я облікового запису в ютубі? Перед тим, як це зробити, входимо на гугловскую сторінку «про себе», тиснемо на значок біля найменування каналу, що означає «редагування», вписуємо новий нікнейм і натискаємо «ок».

Висновок

Підбиваючи підсумки, як змінити ім’я каналу на YouTube, напрошується висновок, що виконувати такі дії зручніше через мобільний телефон або планшет. Всі процеси на таких пристроях виконуються швидше, ніж на комп’ютерному браузері.