Як змінити посилання на канал YouTube: поміняти, змінити

Як змінити посилання на канал YouTube: чи можна створити новий адресу на ютубі, ввести URL, які умови потрібно виконати користувачеві

Зареєструвавшись і створивши відеоканал на ютубі, користувач автоматично отримує для нього генерується посилання яка найчастіше складається з цифр і символів, що здаються випадково введеними. Зі зрозумілих причин такого виду адреса складно вводити в браузерну пошукову рядок, тому користувачі намагаються поміняти його на більш легкий варіант. Сьогодні розберемося, як змінити посилання на канал YouTube.

Завжди така дія виявляється можливим?

Перед тим, як поміняти посилання на канал на ютубі, рекомендується дізнатися умови, за яких така дія виявиться можливим. Змінити назву не можна, коли використовується колишнє ім’я власника. При створенні людиною нового профілю, в якому враховані ідентифікаційні дані Google, користувач автоматично отримає адресу, що складається з цифр і букв. Для зміни такої посилання канал повинен відповідати певним вимогам:

 • мати більше ста передплатників;
 • проіснувати від тридцяти днів;
 • в якості профільного значка використовується зображення, не суперечить правилам, встановленим сервісом Гугл;
 • налаштування оформлення виконувалась за ютубовским правилами.

Якщо всі умови відповідають, уточніть, як змінити URL каналу YouTube і приступайте до справи, діючи у відповідності з інструкцією.

Про можливість зміни посилання вам надійде відповідне повідомлення від компанії.

Міняємо посилання каналу

Отже, як змінити посилання на канал YouTube в 2020 році?

Завдання особливих складностей не викликає, але не буде зайвим вивчити положення загального характеру.

Будь-який користувач здатний поміняти посилання на більш зручний варіант, за основу у більшості випадків використовують авторські никнеймы, назви наявних ресурсів і сервісів, своє ім’я. Але певні обмеження є – не можна застосовувати URL стороннього блогера.

Якщо в ютубі є відеоканал з введеним URL, його повторне використання забороняється.

При введенні посилання можна користуватися верхнім регістром і діакритичними знаками. Помінявши URL, другий раз зробити аналогічну дію не вийде – нова назва продумайте заздалегідь.

Алгоритм дій

Начинали розбиратися, як змінити посилання на канал на ютубі. Про простоті дій вже було сказано, слід тільки додати, що й часу така процедура багато не забирає. Діємо в наступній послідовності:

 1. через браузер відкриваємо головну сторінку хостингу;
 2. проходимо авторизацію, якщо подібна дія ще не відбувалося;
 3. входимо в профільні налаштування, для чого клікаємо по іконці, що нагадує шестірню і розташованої в правому верхньому куті, в меню, що відкриється, натискаємо розділ «налаштування»;
 4. ви опинитеся в розділі «загальна інформація», який вам необхідний для подальших маніпуляцій;
 5. виконайте перехід за посиланням «додатково», розташованої праворуч аватара користувача;
 6. доппараметрах повторно виконайте перехід по посиланню, яка розташовується в розділі «налаштування каналу», використовуючи «тут»;
 7. перед вами відкриється сервіс Гугл-обліковий запис, що містить діалогове віконце з формами, необхідними для обов’язкового заповнення;
 8. у першу сходинку вноситься створений вами URL відеоканалу. Якщо він повністю відповідає вимогам, праворуч з’являється мітка у вигляді зеленої галочки.
 9. погоджуєтесь із запропонованими умовами використання;
 10. натискаєте клавішу «змінити».

Перед вами з’явиться додаткове вікно, призначене для підтвердження виконаних дій – натисніть клавішу «підтвердити».

Тепер ви навчилися, як діяти, щоб змінити посилання на каналі в ютубі.

Видаляємо і змінюємо адресу каналу повторно

Ми вже згадували про те, що вдруге перейменовувати відеоканал забороняється, але є безвідмовний варіант – видаляємо ресурс повністю і створюємо новий, з необхідним назвою.

Це ще один спосіб, як змінити назву посилання каналу на YouTube. Виконується це наступним чином:

 1. у браузері відкриваємо гугловскую сторінку;
 2. у верхньому кутку праворуч знаходимо свою профільну іконку, натискаємо на неї;
 3. з’являється віконце, в якому вибираємо «профіль Гугл+»;
 4. відкриється чергова сторінка, де натискаємо кнопку «про себе»;
 5. переходимо в розділ «сайти», натискаємо клавішу «редагування». Для зручності її пошуку кнопка виконана у вигляді олівця;
 6. з’являється вікно, що містить перелік сайтів і відеоканалів. Біля того, який потрібно видалити, клікаєм по хрестику, використовуючи ліву клавішу миші;
 7. підтверджуємо вчинені дії.

Через кілька днів ваш канал буде видалено. Переконавшись, що це сталося, створіть новий, присвоївши йому бажаний URL вже відомим способом. Тепер ви знаєте точно, чи можна змінити посилання на відеоканал.