Як зробити аватарку для ютуба: красиву, круту, фонову

Як зробити аватарку для ютуба: як зробити в фотошопі, створити самому аву на канал на телефоні Андроїд, на ПК, який додаток використовувати

Будь видеоблогер прагне створити профільний значок, щоб залишатися пізнаваним серед величезної кількості інших у момент пошуку ролика. Як зробити аватарку для ютуба, щоб вона виявилася стильною, привабливою і помітною, не витрачаючи на це коштів і не вдаючись до послуг досвідчених дизайнерів?

Рекомендуємо скористатися зручним редактором Canva, за допомогою якого створення аватарки для ютуба перетворюється в нескладний процес, здійсненний власними силами.

Способи виготовлення

З допомогою згаданого вище сервісу протягом декількох хвилин можна створити гарну аву. Софт зручний тим, що з ним впорається навіть початківець блогер, не має навичок в дизайнерських роботах і незнайомий з програмними редакторами Типу Фотошоп або Abode Illustrator.

Щоб користувач не витрачає вільний час і вирішив поберегти свої нерви, Канва надає підготовлені шаблони, впоратися з якими зможе будь-яка людина, працюючи на комп’ютері або смартфоні.

Для функціонування графічного редактора не доведеться завантажувати та встановлювати програму, необхідну для створення аватарок для ютуба – достатньо мати пристрій, підключений до інтернету.

Працюємо на ПК

Як зробити привабливий значок на відео в YouTube, використовуючи комп’ютер? Для початку, скориставшись https://www.canva.com/ru_ru/sozdat/avatarka/ перейдіть на сайт, де можна створити аватарку. Після цього дійте у відповідності з наступною інструкцією:

 • натисніть «створити аватарку онлайн»;
 • відкриється сторінка, на якій редактор запропонує вам пройти процес реєстрації. Процедура вважається обов’язковою, і її легше виконати, синхронизировавшись з Гугл або Фейсбуком;
 • як тільки ви опинитеся у власній з, на панелі зверху побачите клавішу «файл» і функцію «піктограму ютуба».

Канва з самого початку пропонує вам потрібні параметри. Увійшовши в розділ «файл», ви отримуєте можливість дати документові назву.

 • продовжуємо розбиратися, як зробити аватарку на ПК. На черговій сторінці в розділі «пошук шаблонів» визначаємо макет, який підходить найбільше. Тут ви знайдете теми ключовикам, встановіть фільтр по колірному і мовною ознаками, застосовуваним у шаблоні. Залишається клікнути по макету, щоб сайт визначив його до редагування;
 • для отримання своєї власної аватарки змінюємо назву та підпис у вибраному шаблоні. З цією метою двічі клікаємо по тексту, відкривається меню для редагування. Досить змінити текстову частину, а на панелі нижче картинки поміняти параметри – колір, шрифт, розмір і т. п. Важливо не забувати, що аватарка в ютубі зображена дрібно, так що слід розміщувати тільки заголовок, відрізняється читабельністю. Дрібних літер в ньому бути не повинно. Користуючись додатком для створення аватарок для YouTube, можна видалити текстову частину повністю, склавши власний опис. Для виконання такої дії в головному меню «текст» зліва передбачена можливість додавання нових даних або підготовлених шаблонів, які просто вибираються і перетягуються на відповідне місце. Залишається переписати дані і збільшити їх за власним розсудом;
 • можна створити картинку на аву в ютубі або поставити свою фотографію. Щоб завантажити фото, збережене на ПК, в кутку зліва натискаємо розділ «завантаження», після виконання цієї дії перетягуємо зображення на макет. Його можна масштабувати, підганяючи під віконце квадратної форми. Якщо немає бажання встановлювати свою фотографію, або не вибрана відповідна картинка, створити фонову аватарку допоможе Канва, запропонувавши готові варіанти. Для цього натискаємо розділ «фото», в пошуковому рядку шукаємо підходящий варіант. Тут є готові збірки з красивих і стильних картинок.

Canva Pro використовувати не рекомендується – вона видаляє водяні знаки за оплату.

 • Продовжуємо розбиратися, як створити аватарку на каналі в ютубі. Налаштовуємо зображення, додаємо деталі. У меню вибираємо пункт «елементи», додаємо привабливі значки, фігурки і стікери, можна підібрати їх в пошуковому рядку. Окремо взяті символи, як і фото, здатні трансформуватися затискуванням поворотного значка і растягиваний. Будь-який графічний елемент, за яким ви клікнули, можливо змінити окремо, користуючись новим спливаючим віконцем;
 • Можливо, у вас з’явиться бажання змінити фон у шаблону, для чого в меню вибирається пункт «фон». Також його знаходять через пошуковий запит, вибирають із поданих варіантів або по колірному відтінку. Прозорість регулюється в меню з налаштуваннями, що з’являється зверху справа;
 • використовуємо ефекти. Натиснувши будь-яке зображення, відкриваємо додаткове однойменне меню, що з’являється вище картинки. В ньому є можливість для вибору, після чого натискаємо клавішу блакитного кольору «застосувати». При цьому можна змінювати яскравість, рівень насиченості, контрасти і т. д.;
 • як зробити аву самому, ми розібралися, залишається її зберегти.

Слід врахувати, що відображається в круглій формі, кути і все, що в них розташовано, обрізаються.

Цей момент перевіряється в обов’язковому порядку, після чого підготовлена картинка зберігається, для чого натискається іконка синього відтінку, що знаходиться в кутку праворуч. Система запропонує типи файлів, для збереження рекомендується використовувати PNG, забезпечує кращу якість. Тиснемо клавішу «завантажити», і через секунди аватарка збережена на ПК.

Використовуємо смартфон

Для порівняння розберемося, як зробити аватарку в ютубі на телефоні. Алгоритм виглядає так:

 1. через мобільний браузер виконуємо перехід на https://www.canva.com/ru_ru/sozdat/avatarka/. Прокручуємо сторінку, внизу знаходимо зелену клавішу «зробити аватарку онлайн»;
 2. клікаємо по ній, проходимо реєстрацію;
 3. розбираючись, як зробити аватарку для ютуба на Андроїд, в пошуковому рядку знаходимо «піктограму ютуба»;
 4. знизу вибираємо розділ «шаблони», тиснемо на нього, визначаємося з макетом, тиснемо клавішу «редагувати»;
 5. клікаємо по зображенню на екрані, щоб відредагувати елементи;
 6. натискаємо на знак «+» внизу праворуч, викликаємо меню, через яке вставляються об’єкти;
 7. щоб зберегти картинку, натискаємо відповідну кнопку.

Застосовуємо Фотошоп

Як зробити аву для ютуба на Андроїді або ПК, використовуючи Канву, ми розглянули. Для порівняння сервісів розберемося, як зробити аватарку для ютуба в Фотошопі.

Знадобляться спеціальний редактор, користувацька фантазія і суворе дотримання інструкції.

Підготовчий етап

Для початку уявіть собі майбутню аватарку, потім підготуйте все, що потрібно для її створення. Виберіть в інтернеті відповідний фон і елементи, що доповнюють цілісність зображення. Скачавши все, що потрібно, переходимо до запуску та налаштування програми, для чого користуємося зручним редактором графіки. Роботу розглянемо на прикладі Abode Photoshop.

Отже, як зробити фото на аву в ютубі? Активуємо програму, знаходимо розділи «файл» і «створити». Визначаємо розміри – 800 на 800 пікселів. Переходимо до дій з матеріалами.

Формуємо картинку

Всі елементи складаються в одне ціле, для чого повторно використовуємо «файл», натискаємо «відкрити». Визначаємо фон та інші елементи, визначені до застосування. На панелі ліворуч знаходимо «переміщення», елементи по черзі перетягуємо на робочий полотно. Натискаємо і утримуємо кожен контур, підганяємо його під необхідний розмір, зміщуємо на відповідне місце. Додаємо до логотипу напис, використовуючи опцію «текст». Виставляємо відповідний шрифт, визначаємо його розмір.

Залишається зберегти аватарку і завантажити на відеоканал.

Зберігаємо картинку на хостингу

Як зробити аватарку для каналу на YouTube, працюючи в Фотошопі, ми розібралися. Натискаємо «файл», знаходимо розділ «зберегти як», визначаємо файловий варіант JPEG, зберігаємо в певному місці. Входимо в ютуб, натискаємо пункт «мій канал», у полі передбачуваної аватарки знаходимо зображення олівця, клікаєм по ньому, щоб встановити логотип. Тиснемо «завантажити фото», визначаємо для цього створену аватарку. Редагуємо зображення, натискаємо «готово».

Через кілька секунд фото на акаунті оновиться.

Кілька порад

Розміри зображення визначаються квадратною формою 800 на 800 px. Основні формати – JPG або PNG.

Рекомендується в якості аватарки користуватися власним портретом або логотипом. Як випливає з даних статистичної звітності, до такого маркетингового прийому вдаються багато блогери.

Рада для дівчаток: не користуйтеся малюнками з мультиплікаційних фільмів, графіті, трэшевыми фотографіями і портретами відомих людей. Не варто загравати з цільовою аудиторією, намагаючись створити свій відеоканал – можна зіпсувати стосунки назавжди.

Висновок

Вперше спробувавши зробити круту аватарку своїми силами, ви звикаєте до нескладному інтерфейсу онлайн-сервісу, починаєте створювати стильні і незвичайні картинки для ютубовского відеоканалу, не витрачаючи на це кошти.