Як зробити автовідтворення відео на YouTube: на сайті на каналі

Як зробити автовідтворення відео на YouTube: як налаштувати і включити автозапуск через панель пошуку, використовуючи плеєр, розширення

З допомогою такої функції можливе автоматичне знаходження відеоматеріалу, схожого з переглянутої тематикою, і його включення. Багато хто вважає таку опцію зручною, але деколи вона викликає почуття роздратування. До загальної радості, передбачений варіант перенастроювання і сьогодні ми розберемося, як зробити автовідтворення відео на YouTube, щоб воно не допікало постійно.

Налаштовуємо опцію

Зручність функції полягає в тому, що істотно економиться час, необхідний для пошуків роликів, що відповідають певній темі. Простіше кажучи, перегляд відеоматеріалів стає можливим в безперервному режимі.

Якщо опція стає перешкодою, її відключають і при потребі активують знову, використовуючи один з існуючих для цього способів. Право вибору методики залишається за користувачем.

Як тільки на сайті включено автовідтворення відео з YouTube, після чергового переглянутого матеріалу в плеєрі з’являється клавіша із зображенням у вигляді трикутника. Вгорі можна уточнити заголовок наступного відеосюжету. Якщо не робити ніяких маніпуляцій, показ матеріалу активується через дві – три секунди.

Тимчасово можливо призупинення запуску через прокручування сторінки вниз, введення запиту на пошук або коммент. Для повної зупинки доводиться задіяти кнопку «відміна», що знаходиться на екрані.

У разі, коли використовується мобільний інтернет, і юзер не проявляє активних дій, автозапуск відео з YouTube на сайті відключається самостійно через півгодини. Якщо організовано підключення по Wi-Fi, для цього знадобиться не менше чотирьох годин.

Після переглянутого відео на панелі списку автоматичного відтворення з’являється знайдене превью.

Коли воно не заважає, нічого не змінюють, але в разі необхідності налаштування можливо підкорегувати.

Настройка через панель списку

Так як же в ютубі зробити автовідтворення? Деякі змінюють конфігураційні параметри, які знаходяться правіше файлового списку. Робиться це так:

  • виконується перехід до переліку «наступне»;
  • повзунок пересувається в положення «викл.».

Через плеєр

Настройка автоматичного програвання на ютубі можлива і таким способом. Особливість його в тому, що зміни поширюються на вміст плейлиста. Алгоритм такий:

  • за клік по «шестерні» переходимо в налаштування;
  • переміщуємо перемикач в потрібне положення.

Використовуємо розширення

Як включити автовідтворення відео на каналі YouTube, якщо немає бажання розбиратися з настройками сайту? Щоб полегшити процес, використовують спеціальне розширення.

Активація відтворення виконується легко, за допомогою клавіші, розташованої на панелі. З’являється вона біля адресного рядка, коли розширення встановлено.

Визначити працездатність утиліти можливо по колірному відтінку клавіші, який змінюється з урахуванням виконуваних дій.

Встановлюється розширення наступним чином:

  1. переходимо в магазин Гугл Хром, клікаємо по кнопці з трьома смужками, у віконці, що з’явилося знаходимо розділ «додаткові інструменти», тиснемо кнопку «розширення»;
  2. в пошукову рядок вписуємо назву цікавить нас софта, у переліку, що з’явився виконуємо перехід по відповідному посиланню;
  3. щоб здійснити завантаження, тиснемо кнопку «завантажити», даємо згоду на установку.

Результатом успішного завантаження стає поява значка. Ми розібралися, як зробити автовідтворення відео на YouTube ПО.

Цей варіант зручний ще й тим, що по закінченню перегляду превью зі схожими відеоматеріалами відсутня.