Як зробити історію в ютубі: записати, створити, завантажити

Як зробити історію в ютубі: що це таке, як вставити, прикріпити, викласти в сторіс посилання на Андроїд, додати картинку, відеосюжет

Просування на видеохостинговой платформі вважається для більшості компаній складовою частиною маркетингу. До існуючим інструментам нещодавно додалися історії. Пропонуємо розібратися, як зробити історію в ютубі.

Що це таке?

Вони нагадують формат сториз в Instagram та інших соцмережах.

Сьогодні дана функція офіційно з’являється на відеоканалах, які зібрали більше десяти тисяч передплатників. Автори блогів тепер використовують Історії для підтримки зв’язку з фоловерів, поставляючи нетривалий відеоконтент і картинки, щоб утримувати аудиторію протягом дня.

Зібравши потрібну кількість передплатників, отримати таку опцію, ви зможете протягом чотирьох тижнів.

Глядач, побачивши ролик в сторіс, коментує його, ви, будучи автором, безпосередньо даєте відповіді на коменти, використовуючи фото або ролики, що містять заклик до дії, які зможуть переглянути всі глядачі співтовариства.

Як створюють історію для каналу, сторінки

Як зробити сторіс в ютубі? Для цього потрібно задіяти додаток YouTube Play.

Перед тим, як створити історію, відкриваємо ютубовское додаток на мобільному пристрої, клікаєм по значку відеокамери, розташованому на навігаційній панелі. Після цього натискаємо кнопку «історія», в гуртку якій намальований знак «+».

Тепер ви знаєте, як завантажити в сторіс відео або фотографію, зробити нове фото або зняти ролик, використовуючи смартфон.

Додаємо в історію картинку або відеосюжет

Продовжуємо з’ясовувати, як зробити історію в ютубі. Щоб додати фото, натискаємо клавішу, що активує зйомку. Вирішивши записати відеоролик, утримуємо кнопку до тих пір, поки не закінчимо зйомку.

Тривалість відео не повинна перевищувати п’ятнадцяти секунд.

Користуючись різними інструментами, автор зможе редагувати власні сторіс, видаляючи з них старі відео або фотографії, для чого в трехточечном меню вибирає опцію «видалити».

Можна додавати музичні кліпи, користуватися фільтрами, давати адресні посилання на свої ролики, розміщувати текстові уривки або наклейки.

Як тільки ви додасте в сторіс посилання на ютуб, натискайте кнопку «зберегти», після неї – «опублікувати».

Відповідаємо на запитання користувачів

Щоб ви змогли краще засвоїти особливості, дамо відповіді на популярні питання, що виникають у користувачів.

Як вставити в сторіс посилання на ютуб? Наведемо приклад, як в історії зробити посилання на контент. Припустимо, ви хочете перенаправити відвідувача на свій пост. Відкрийте його, натисніть на «літачок», знайдіть розділ «додати публікацію в Історію», оформіть все за своїм бажанням.

Як у сторіс прикріпити посилання на іншу історію? Діємо за алгоритмом, розглянутим вище. Відкриваємо історію, на яку бажаємо встановити посилання, тиснемо «літак», знаходимо опцію «поділитися», оформляємо.

Як викласти посилання на ютуб в сторіс, нам відомо. Крім того, ми знаємо, як зробити історію на Андроїд. А яким чином видалити її в мобільному додатку? На смартфоні відкриваємо додаток, клікаєм по профільної аватарці, виконуємо прокручування вниз, знаходимо «налаштування», вибираємо «історія та конфіденційність», визначаємо підпункт «відстежити дії». Перебуваючи на сторінці Історії, тиснемо посилання «автоматичне видалення». Визначаємо, як довго повинна зберігатися історія. Визначившись з вибором, натискаємо клавішу «далі», підтверджуємо власні наміри натисканням кнопки з однойменною назвою.

Розібравшись, як в історії зазначити посилання на ютуб, багато хто цікавиться, як вставити відео з ютуба в сторіс. Діяти слід таким чином:

  1. використовуючи мобільний телефон або персональний комп’ютер, переходимо в браузер;
  2. відкриваємо офіційну сторінку веб-сайту ютуб;
  3. натискаємо на відеоролик, який потрібно надіслати, щоб активувати його відтворення;
  4. клікаємо по адресному рядку, розташованої зверху;
  5. визначаємо формат для скачування і якісні показники.

Як дати посилання на аккаунт? Для початку доведеться записати історію в ютубі, використовуючи знайомі прийоми, після цього перейти на панель зі стікерами, вибрати «згадка», вказати назву облікового запису, на який плануєте залишити посилання. Оформляємо сторіс, додаємо інші елементи.

Як здійснити перегляд Історії? Для цього є два варіанти:

  • перебуваючи в додатку і натиснувши «підписки», знаходимо і тиснемо «все» і відкриваємо перелік відеоканалів, на які оформлена передплата. Для відвідування матеріалів конкретного автора натискаємо профільне зображення, використовуючи навігацію, переходимо до розділу «Історія».
  • відкриваємо мобільний додаток, натискаємо значок «підписки», з’являється рядок профільних зображень. Зліва на панелі відображені відеоканали з історіями.

Все нові варіанти відзначені кольоровим колом. Щоб переглянути новинку, клікніть по профільної картинці.