Як зробити кнопку підписатися на YouTube: червону, сіру, красиву

Як зробити кнопку підписатися на YouTube: як створити, поставити, додати, змінити екранну клавішу, оформити посилання

Будь видеоблогеру хочеться, щоб глядачі оформляли передплату на його канал. Існує величезна кількість перевірених методів, стимулюючих відвідувачів використовувати клавішу «підписатись». Один з них – розміщення кнопки безпосередньо у відеоролику. Якщо існує власний сайт – додати на головну сторінку. Сьогодні розберемося, як зробити кнопку «підписатися» на YouTybe.

Закликаємо до підписки на канал

Будь відеоканал таку клавішу вже має. Розташовується вона біля назви відео, трохи нижче самого ролика. На жаль, на це звертають увагу не всі відвідувачі, сюжет розміщений не на тій платформі. У зв’язку з цим заклик до підписці виявиться доречним, як і візуальна демонстрація відповідного знака.

Способи створення кнопки для оформлення передплати

Розберемо кілька варіантів, як зробити кнопку «підписатися» на YouTube, розрізняються якістю і ступенем складності.

Генеруємо на сторінці

Виконавши перехід за посиланням https://developers.google.com/youtube/youtube_subscribe_button, у віконці фразу Google Developers замінюємо назвою відеоканалу або його ID, які знаходяться в адресному рядку. Слідом за «channel» вказується ім’я латинською мовою або двадцять чотири символи, складових ID.

Посилання в повному обсязі не потрібно, тому що кнопка почне спрацьовувати з перебоями.

Макет в положенні «за замовчуванням» залишається невеликим, фотографію та інформацію про числі підписантів на канал не містить. Щоб переглянути фото, визначаємо повний варіант, після чого вибираємо фоновий відтінок і прописуємо, показувати чи ні кількість передплатників.

Після підготовки скопіюйте в поле код, вставте його разом із текстом у блок, що знаходиться в пункті «віджети» (для Word Press). У випадку з іншими системами використовують сторінку HTML.

Коли з першого разу код не запускається, причиною цього можуть стати якісь плагіни. На час установки рекомендуємо їх відключити, після чого – активувати повторно.

Клацнувши по значку, будь-який читач без проблем виявиться на відеоканалі.

Використовуємо плагін WP Youtube Subscribe Button

Розберемося з автоматичним варіантом, як зробити кнопку «підписатися» на канал на ютубі. Входимо в адміністративну панель сайту, виконуємо перехід до плагіни, щоб створити новий, в пошуковий рядок забиваємо фразу «Youtube Subscribe Button», виконуємо установку знайденого плагіна, активуючи його у своїй адмінці. Пошукова система запропонує програмні модулі на вибір, з них вибираємо варіант з максимальними установками і позитивною оцінкою. Після цього підготовлений віджет додається в Sidebar.

Цей спосіб, як поставити кнопку, вважається досить легким і швидким, але особливою функціональністю не відрізняється. З допомогою такого плагіна ви не зможете вимикати лічильник, вибирати вставку, встановлювати клавішу в центральній частині.

Крім того, сайт отримує додаткове навантаження і періодично «зависає».

Використовуємо скрипт

Як зробити кнопку «підписатися» на відео в ютубі таким способом? Скрипт для генерування дозволяється застосовувати на сайтах з різними системами управлінь. Досить скопіювати інформацію і встановити в сайдбар розділу «віджети». Після цього залишається змінити «name» на власний ID або вказати інше найменування відеоканалу.

Зорові ефекти

Для оформлення заставки в каналі ютуба з кнопкою «підписатися» використовують усі наявні ефекти візуалізації, мають здатність приваблювати відвідувачів і викликати в них бажання оформити підписку. Розглянемо три варіанти.

Класична клавіша

Така кнопка «підписатися» виходить напівпрозорої, періодично спливає в відео, викликаючи бажання завантажити ролик на ютубі. На жаль, вона оформляється для одного відеосюжету. Розглянемо алгоритм дій, як її додати:

  • відкрийте відеоролик, в якому потрібно розмістити клавішу меню знайдіть розділ «змінити» і натисніть на нього;
  • клацніть по опції «виноска»;
  • тут є можливість для вибору колірного відтінку, варіанти шрифту і його розміру, внесення будь-яких написів для кнопки «підписатися на канал на ютубі;
  • після цього вкажіть параметри виноски, визначте період її появи, тривалість показу;
  • натисніть кнопку «посилання», скопіюйте у віконці адресні дані власного відеоканалу;
  • на заключному етапі натисніть «застосувати зміни».

Як правило, кнопка в одному відеоролику – кількість недостатня. Щоб зазначені дії не застосовувати багато разів, скористайтесь іншими методами.

Стилізована клавіша

Як створити красиву кнопку з посиланням «підписатися» на YouTube? Пропонуємо другий спосіб, з допомогою якого необхідна клавіша з’являється в кожному відеоролику вашого каналу. Крім того, надається можливість вибору незвичайного дизайну клавіші, відповідної тематичної спрямованості відеоблогу:

  • в першу чергу знаходимо опцію, що дозволяє завантажити кнопку «підписатися» у форматі png, або створити її самому;
  • щоб прискорити процес, в пошукову рядок вносимо запитальну фразу «майнкрафт кнопка png» або щось аналогічне;
  • натискаємо пункт «канал», переходимо в розділ «фірмовий стиль»;
  • знаходимо «завантаження логотипу», клікаєм по ньому;
  • допустимий розмір файлу у форматі png або gif – не більше 1 Мб;
  • підбираємо потрібний файл в персональному комп’ютері, натискаємо кнопку «зберегти»;
  • діючи за аналогією з попереднім способом, визначаємо розміри клавіші для оформлення підписки на ютубі, час для її показів та інші особливості.

У кутку (будь-якому) з’являється кнопка гіф «підписатися» на youtube-канал. Наведіть на неї курсор миші, користувач побачить призов на залучення в цільову аудиторію.

З допомогою такого методу ви підкреслюєте стильову оригінальність власного проекту.

Для встановлення червоної кнопки «зареєструватися» у YouTube дозволяється користуватися двома наведеними способами одночасно. До речі, колірні рішення для клавіші «підписатися» в ютубі на цьому варіанті не закінчуються – до ваших послуг кнопки сірого, зеленого та інших відтінків.

Спливаюче віконце

Встановивши його, блогер дає запрошення на оформлення передплати відвідувачеві, виконав перехід за адресою. Дізнавшись, як зробити кнопку «підписатися» на ютуб, ви отримуєте додаткові можливості по залученню переглядачів.

Для оформлення вікна скопіюйте та розмістіть під відеосюжетом посилання: http://www.youtube.com/user/YOUR_ACOUNT?sub_confirmation=1, замінивши your_aсount на дані власного ID (англійською мовою) або на назву відеоканалу.

Одночасне застосування всіх перерахованих в описі способів, як зробити кнопку «підписатися» на ютуб, забезпечить вам численну аудиторію передплатників.