Як зробити кнопку спонсорувати в ютубі: отримати, включити, додати

Як зробити кнопку спонсорувати в ютубі: як оформити, скасувати, налаштувати підписку, знайти і завантажити додаток, щоб стати спонсором каналу

Спонсорством вважають дії, аналогічні краудфандингової ютубовской кампанії, при якій переглядачі регулярно перераховують вам грошові кошти, є оплатою певних бонусів, унікальних відеоматеріалів і спілкування. Заробіток на спонсорських підписках можливий для відеоблогу, набрав аудиторію в п’ятдесят тисяч передплатників, повинні дотримуватися й інші фактори. Якщо канал відповідає вимогам, дізнайтеся, як зробити кнопку «спонсорувати» в ютубі, спробуйте на практиці, як вона працює. Використовуючи таку систему, деякі автори проводять стріми, відповідаючи на запитання, що задаються тільки спонсорами.

Кого називають спонсором?

До того, як зробити спонсорку на ютубі, розберемося з самим поняттям. Спонсором називають людину, що допомагає автору вподобаного відеоканалу. Підтримуючи блог, користувач отримує ряд переваг:

 • спеціальний значок спонсора на ютубі;
 • доступи до емодзі;
 • ексклюзиви у вигляді різних бонусів.

Крім зазначених переваг, спонсор стає володарем ще деяких преференцій. Наприклад, він першим переглядає свіжі відеоролики, завантажені на канал, обговорюючи їх в секретному чаті з іншими спонсорами і власником відеоблогу.

Суть спонсорства полягає у підтримці компанії, проекту або людини.

Як це працює? За стандартним тарифом середня сума дорівнює 249 грн в місяць. Від неї авторові дістається сімдесят відсотків, тридцять йде відеохостингу.

Хто має вправо на підключення кнопки

Опція тестується, доступ до неї відкритий не на кожному каналі. Але співробітники компанії запевняють, що постійно працюють, щоб розширити доступ не тільки на сайті, але і в додатку для мобільних пристроїв.

Перед тим, як зробити кнопку «спонсорувати» на каналі в ютубі, канал повинен бути доведений до певного рівня вимог:

 • набрати більше ста тисяч передплатників;
 • власнику повинно бути не менше вісімнадцяти років;
 • блогер повинен брати участь у ютубовской партнерській програмі.

Щоб налаштувати роботу кнопки, така можливість повинна бути відкрита для вашої країни. Крім того, вам слід дотримуватися правила користування платформою, не отримувати попередження від адміністрації.

Деякі відеоканали, які беруть участь у тестуванні, але не набрали необхідну кількість передплатників, отримали право на те, щоб підключити кнопку.

Як активувати підписку на каналі?

Якщо ви не знаєте, як отримати кнопку «спонсорувати» на YouTube, виконайте перехід за посиланням youtube.com/sponsors. Тут ви уточніть, чи відповідає відеоканал встановленим вимогам. Після цього, бажаючи оформитися, виконуйте пункти представленої вам інструкції.

Вимоги, що пред’являються до бонусів

Мало дізнатися, як оформити спонсорську підписку на YouTube. Щоб відеоканал почали підтримувати, власник повинен запропонувати для своїх спонсорів незвичайні можливості, які при простій підписці не надаються.

Вирішуючи, як зробити кнопку «спонсорувати» в ютубі, автор зобов’язаний розуміти власних глядачів за які особливості вони готові щомісяця виплачувати вам деяку суму? На що реально здатний власник у власних пропозиціях?

Тут враховуються певні нюанси:

 • зроблені вами пропозиції не мають супроводжуватись суттєвими витратами;
 • представлені бонуси слід наділити максимальної унікальністю, щоб глядач не міг отримати їх на інших каналах;
 • пропозиція повинна відповідати вимогам всієї цільової аудиторії;
 • у разі швидкого збільшення кількості передплатників автор зобов’язаний виконувати всі їх умови;
 • актуальність пропозиції не втрачається, тому що розмова йде не про разові придбання, а про довгострокові підписки.

Контент повинен зберігати доступність. Краще надайте для спонсорів спеціальні переваги, щоб не втрачати простих передплатників.

не використовують в якості бонусів?

Продовжуємо розбиратися, як включити кнопку «спонсорувати» на ютубі. Виявляється, на бонуси накладаються певні обмеження. Наприклад, забороняється давати привілей на скачування роликів або одноосібне спілкування з автором. Крім того, правила забороняють призначати індивідуальні призи певним передплатникам, визначеним випадковим вибором (конкурсом, лотереєю і т. п.).

Заборонені окремі бонуси для передплатників молодшої вікової категорії, їх агітація на оформлення спонсорства батьками.

Що чекає порушників?

Відповідно до вимог інструкції, що розповідає, як додати кнопку «спонсорувати» канал на ютубі, призначувані вами бонуси піддаються перевірці. Якщо виявлені порушення, видеоканалу видається попередження. При наявності двох таких зауважень функцію «спонсорство» на деякий час блокують.

Що означає блокування кнопки «спонсорувати» в ютубі? З-за цього автор втрачає дохід від спонсорів, які не отримують доступ до ексклюзивних бонусів, кнопка на період блокування зникає. Попереджаючи питання, як потім поставити кнопку «спонсорувати» на ютубі, відповідаємо – по завершенню терміну заборони опція отримує доступ до роботи автоматично.

Коли ж з’являється кнопка «спонсорувати»? Максимально блокування призначається на три місяці. Якщо після закінчення цього періоду опція автоматично не включена, вона анулюється. Автор втрачає зв’язок зі спонсорами, до такого способу монетизації можливості не має.

Тепер нам зрозуміло, що означає кнопка «спонсорувати».

Відповідаємо на питання

Послуга викликає ряд труднощів, вирішення яких наводимо нижче.

Як стати спонсором в ютубі на мобільному телефоні? Багато хто цікавиться, як спонсорувати канал на ютубі з телефону. При цьому виникає додаткове питання – як це зробити безкоштовно? За послугу з підключення опції грошові кошти не знімаються, але кожен місяць на рахунок автора перераховується певна сума з вашого балансу.

Як скасувати спонсорську підписку на ютубі? Досить перейти за посиланням на розділ, де відбувалося оформлення послуги, і натиснути клавішу «припинити спонсорувати».

Як подивитися своїх спонсорів? Як правило, по кожному новому спонсору надходить повідомлення, але для цього необхідно постійно перебувати в мережі. Є другий варіант уточнення списку – вручну. Увійдіть в особистий кабінет, знайдіть розділ «список своїх спонсорів» і клацніть по ньому. Тут же міститься інформація про те, коли користувач оформив передплату, яка його цільова аудиторія.

Як знайти спонсора на канал на ютубі? Для залучення таких або повідомлення переглядачів про можливості рекомендується змонтувати спеціальний ролик і розмістити його після кнопки «спонсорувати». Через нього донесіть глядачеві сенс такої дії і опишіть пропоновані гідності. Крім того, тут залишають посилання, по якому користувач зможе завантажити додаток, щоб стати спонсором каналу.

Як оформити спонсорку на YouTube через Ківі? Зайдіть на сайт, перейдіть до цікавить вас ролику, переконайтеся, що опція на спонсорство активована автором, клікніть по кнопці «спонсорувати», згідно з’явилася інструкції введіть дані по платежу, натисніть кнопку «оплатити».