Як зробити кнопку ютуба з паперу: дерева, металу, пластиліну

Як зробити кнопку ютуба з паперу: як виготовити золоту, діамантову відзнаку своїми руками з роздрукованим шаблоном, креслення

Якщо ви початківець ютубер, і не бажаєте зв’язуватися з шахраями, які пропонують репліки нагород, що підтверджують рівень майстерності і популярності каналу, спробуйте виготовити саморобну нагородну клавішу своїми руками, використовуючи підручні матеріали. Сьогодні розглянемо, як зробити кнопку ютуба з паперу.

Інструкція по виготовленню

Як виготовляється нагородної подарунок своїми руками? Розглянемо алгоритм, за яким кнопка ютуба робиться з паперу. Багато часу це не займе, але певні навички знадобляться.

Приготуйте для роботи необхідні матеріали:

 • паперовий лист;
 • картон;
 • клей канцелярський;
 • ніж з гострим лезом;
 • стельова плитка з пенопластового або пластикового матеріалу;
 • фольга;
 • ножиці.

Перед виготовленням розробляється креслення нагороди, всі розміри зазначаються в сантиметрах.

Як зробити діамантову кнопку YouTube з паперу?

Процес виготовлення виглядає наступним чином:

 • на аркуші виконується розмітка;
 • наклеюємо папір на картонну основу, вирізаємо по контурах шаблони кнопки ютуб для отримання об’ємного орігамі;
 • наносимо додатково три смуги, що надають клавіші об’ємність;
 • на пластик наклеюємо кнопку, обтягуємо все фольгою.

Тепер вам відомо, як зробити кнопку ютуба з паперу. Спосіб до такої міри простий, що дозволяє роздрукувати навіть золоту кнопку.

Інші способи

Пропонуємо способи виготовлення атрибута з дерева і металу.

На першому етапі слід розробити креслення і підготувати розгортку кнопки ютуба.

Знаходимо відповідний шматок алюмінієвого сплаву чи іншого кольорового металу.

Скоріше за все, доведеться попрацювати наждачним папером, щоб зачистити поверхню окисленого.

Покриваємо заготівлю фарбою або маркером, що полегшить процес виконання розмітки, згідно з якою виконується обробка.

Гострим інструментом розмічаємо заготівлю, залишаючи лінії, добре помітні на тлі маркерних.

Працюючи ножівкою, відрізаємо зайві шматки, обробляємо зрізи напилком, закінчуємо процес наждачним папером, поліруємо кнопку спеціальною пастою.

Як виготовляється дерев’яна кнопка YouTube, докладно висвітлювати не будемо – деревина представляє собою податливий до обробці матеріал, і процес проблем не викликає.

– Початківці блогери цікавляться, за скільки передплатників дають дерев’яну кнопку ютуб. Нагадуємо, що кнопка з дерева офіційною нагородою від відеохостингу не є, і володіння їй не додає популярності.

Як зробити кнопку ютуба з пластиліну? Для цього готуємо матеріал срібного та білого відтінку, шматочок скульптурного пластиліну. В якості основи підійде маленька пінопластова упаковка, в якій пересилаються невеликі предмети від АлиЭкспресс. Для трикутника кнопки можна використовувати прозору пластикову пластинку. Коробочку обмазуємо тонким шаром пластиліну, вирівнюючи його шпателем або лезом ножа – залежить від розмірів оброблюваної поверхні. Бічні частини коробки допускається обліпити пластиліном будь-якого відтінку, після чого накласти шар сріблястого матеріалу.

Через паперовий креслення наносимо розмітку кнопки, встановлюємо пластиковий трикутник.

Якщо хтось володіє цегляної схемою плетіння з бісеру, він легко виготовить кнопку ютуб таким незвичайним способом. Плетіння нагадує кладку з цегли матеріалу, виріб створюється рядами, розташованими в шаховому порядку.

Береться нитка довжиною не більше двох метрів, на неї нанизується чотири штуки бісеру, нитка пропускається повторно, щоб сформувалася петля. Надягаємо бісерину початкового ряду, пропускаємо нитку вгору крізь бісеринку зліва, залишаючи петлю, повертаємо її вниз, пропустивши в тільки що встановлену. Кроки повторюються, поки не вийде основний ряд.

З першого погляду може здатися, що процес плетіння викликає багато труднощів, але в інтернеті є докладні майстер-класи, користуючись якими, ви самостійно виготовите нагородної символ.

Крім перерахованих способів, кнопку ютуба роблять з дитячого конструктора Лего, готують шаблони для виробів з допомогою 3Д ручки. У роботі з конструктором чітких алгоритмів немає, розміри вибираються довільно, за підготовленими вами ескізами. Порядок роботи з ручкою описаний в інструкції, що додається.

Висновок

Приготовлена своїми руками нагородна кнопка від відеохостингу привілеїв вам не додає, але стає прекрасним прикрасою робочого місця і стимулює до досягнення справжніх нагород.