Як зробити коротке посилання на ютуб-канал: скоротити, зменшити

Як зробити коротке посилання на ютуб-канал: як зменшити, отримати коротку адресу, користуючись сервісами, вбудованою функцією YouTube

Довгі посилання виглядають негарно, розміщувати їх в соціальних мережах бажання мало. Блогери, які мають на відеохостингу власні канали, часто задаються питанням, як зменшити адресу, зробивши його компактніше і зручніше у використанні. Як відомо, система автоматично визначає буквено-цифрову добірку, що перетворює URL труднозапоминающуюся інформацію. Сьогодні розберемося, як зробити коротке посилання на ютуб-канал, щоб усунути таку проблему.

Скорочення: від легких до дій ускладненим

Для цього використовують один з основних способів – через спецсервіси або повну заміну ютубовского адреси.

У кожному названому варіанті присутні певні нюанси, які доводиться розглядати в індивідуальному порядку.

Користуємося сервісами

Такий варіант, що дозволяє отримати скорочену посилання на ютуб-канал, вважається найпростішим. Сервіси істотно зменшують довжину адресних даних, не вимагаючи для цього відповідних налаштувань і оплати. Скорочення URL призводить до того, що його зручно використовувати в Твіттері, де існує обмеження на довжину лінків – не більше ста сорока символів, так і партнерки за допомогою коротких посилань складати легше.

Для скорочення адреси підбираємо і застосовуємо будь-сервіс:

  • Google URL Shortener – являє собою платформу, яка працює безкоштовно, забезпечує скорочення і запам’ятовування УРЛ. Якщо виникне необхідність, збереження швидко знаходять і відновлюють до початкового стану. Скорочення через такий сервіс можливо при наявному гугловський акаунті;
  • U. to –версія укорачивателя посилань, що працює на багатьох мовах. Оплата не потрібна, добірка налаштувань – мінімальна, для користування представлені клавіші «скоротити» і «поле». Після проходження авторизації юзер переглядає статистичні дані;
  • Клікер – яндексный сервіс російською мовою. Конвертер відрізняється зручністю, допомагає оперативно скоротити посилання на ютуб-канал онлайн, ніякої оплати не вимагає, виділяється зрозумілим інтерфейсом, відсутністю потреби у проходженні авторизації, введення QR-код і т. д. На жаль, функціональні можливості його не безмежні;
  • VK.com/cc – черговий ресурс, швидко конвертирующий і зберігає посилання в коротку форму. До його переваг належить відсутність оплати за надану послугу, русифікація, робота без авторизації, якщо користувач полягає в ВК. Недолік в тому, що майданчик не працює, якщо користувач не зареєстрований в соціальних мережах.

багато Подібних сервісів, але решта користуються меншим попитом.

Скорочуємо посилання в ютубі

Розглянемо другий спосіб, як скоротити посилання на канал через YouTube. Для цього використовують вбудовану функцію, яка доступна не кожному користувачеві. Щоб застосувати її, необхідно:

  • зібрати більше ста передплатників;
  • мати фото замість аватарки;
  • вести канал не менше місяця.

Алгоритм дій, що дозволяє отримати коротку посилання на канал в YouTube, виглядає наступним чином:

  1. виконується вхід в ютубовский аккаунт;
  2. натискається клавіша із зображенням профілю, виконується перехід в розділ «налаштування»;
  3. заходимо в «статус каналу і доступні опції», натискаємо посилання «власний URL», вводимо нову назву, натискаємо кнопку «змінити».

Якщо нова коротка посилання вас влаштувала, залишаємо її і в подальшому направляємо глядачам.

Зберігши новий варіант, змінити його не вийде – можна лише додавати диакритическую символіку і змінювати регістр.

Щоб виконати такі дії:

  1. підводимо курсор до лівого верхньому кутку сторінки гуглівського акаунта;
  2. у меню натискаємо на профіль, пов’язаний з ютубовским каналом;
  3. переходимо в розділ «про себе», знаходимо пункт «посилання», нижче його натискаємо клавішу «змінити»;
  4. внісши нові дані, зберігаємо їх.

Тепер вам відомі способи, як вкоротити посилання на ютуб-каналі.

Оновлена версія URL починає свою роботу не відразу, для цього знадобиться два – три дні.

Особливість полягає в тому, що обидві версії посилань зберігають свою працездатність. Хвилюватися не варто – кількість відвідувань не скоротиться.

Ніж дозволено користуватися в назвах

Дізнавшись, як отримати коротку посилання на канал на ютубі, користувач спрощує процедуру розкрутки відеоблогу, залучає до нього додаткову цільову аудиторію. Основне завдання полягає в тому, щоб нікнейм був складений правильно. У більшості випадків за основу беруть назви сайтів або особисті імена, щоб користувачі оперативно знаходили канал. Вирішивши скоротити посилання, зв’яжіть URL з новим проектом або іншим ім’ям.

За правилами системи дозволено внесення трьох змін протягом року.

Висновок

Користувачам пропонується два варіанти для скорочення посилань на відеоканалі ютуб. Перший відрізняється простотою і доступністю, другий працює виключно з активними власниками акаунтів, відповідних вимогам відеохостингу. Зі зміною довжини посилання поспішати не потрібно. Для початку продумайте всі зміни, щоб діяти напевно.

Перед тим, як зробити коротке посилання на ютуб-канал, рекомендується скопіювати і зберегти початковий варіант.