Як зробити посилання на відео в ютубі: на соцмережі, на фільм, на підписку

Як зробити посилання на відео в ютубі: як знайти, подивитися, де знаходиться на YouTube, залишити персональну гіперпосилання на ролик в Ворді, ВКонтакте

В будь-якому сучасному відеоматеріал, який користується популярністю, є профільні лінки на сторонні ролики. У цьому немає нічого дивного – подібного роду «лінковка» дає можливість утримувати користувачів на своєму ресурсі і привертати їхню увагу до блогу, збільшуючи ймовірність оформлення підписок від випадкових відвідувачів. Сьогодні поговоримо про те, як зробити посилання на відео в ютубі і в якому місці її розмістити.

Додаємо посилання на відеоролик

Розберемо три популярних способу. Виконати таку дію можливо:

 • у формі підказки, залишеної в будь-якому фрагменті публікації;
 • в якості превью, що перебуває в активному стані і знаходиться в кінці відеоматеріалу;
 • через опис, для чого рекомендується скористатися адресою URL у скороченій формі.

З третім способом, поясняющим, як додати посилання на відео в YouTube, проблем немає – адреса вказується в момент публікації відеосюжету. Інтерес можуть викликати тільки варіанти скорочення таких даних.

Пропонуємо звернути увагу на фінальні кадри відео і підказки, правила установки яких наведено у наступному алгоритмі:

 1. перед тим, як зробити посилання на відео на ютубі, виконуємо перехід в «творчу студію;
 2. включаємо класичний дизайн;
 3. у меню праворуч, розташованому вертикально, натискаємо пункт «менеджер відео»;
 4. з’являється перелік, в якому вибираємо необхідний матеріал, натискаємо клавішу «змінити»;
 5. тепер є можливість перейти на налаштування підказок;
 6. визначаємо час для їх показу – на таку підказку користувач перенаправляється;
 7. виконуємо повернення на п’ятий пункт інструкції, вибираємо вкладку «кінцева заставка та анотації»;
 8. принцип налаштувань такий же – визначаємо час, матеріали, на які буде здійснюватися перехід користувача, на цьому кінцева заставка вважається підготовленою. Головна перевага полягає в тому, що з’явилася можливість переставити шаблон із публікації, натиснувши відповідну клавішу.

Скорочуємо посилання

Тепер поговоримо про те, як зробити короткий адресу URL з гіперпосилання.

Якщо у просуванні відеороликів вами використовується текстовий опис, рекомендується створити укорочений на адресу знятий фільм.

Виконується це безпосередньо через сервіс, або використовуються сторонні сайти, про які розповімо:

 • google url shortener – звичайний гуглівський сайт, не має нічого зайвого. Знаючи, де знаходиться URL в ютубі, ви відразу вставляєте адресу і отримуєте бажаний результат;
 • клікер – дана майданчик створена спільнотою ентузіастів, у роботі безвідмовна, персональна посилання на сайт або соцмережі перетворюється у відповідний формат;
 • U. to – такий же сайт являє хостинг Юкоз. У роботі з ним труднощів не виникає;
 • bitly.com – у даній сфері цей варіант вважають найбільш поширеним. До речі, тут є функціонал, що працює на платній основі.

Ділимося посиланням

Знаючи, як знайти посилання на відео в ютубі, подивитися її і скоротити з допомогою сторонніх сайтів, поговоримо про те, яким чином діляться такою інформацією. Тут розберемося, як зробити коротке посилання на відео на YouTube, використовуючи інструментарій відеохостингу.

Виконуємо дії в певній послідовності:

 1. на ютубовской сторінці пройдіть авторизацію у власний профіль, відкрийте відеоматеріал;
 2. знайдіть панель управління, розміщену нижче відеосюжету;
 3. щоб поділитися опублікованим матеріалом, знадобиться натиснути клавішу з однойменною назвою;
 4. тепер можете подивитися URL, автоматично скорочений сервісом. Є можливість вибрати «В Контакті» або інші соцмережі, або вбудувати відео на сайті. Дозволено також визначити час, коли буде демонструватися фрагмент, вибраний вами до показу.

Корисні поради

Ми знаємо, де знаходиться посилання на відео в ютубі, тепер спробуємо розібратися, як виконуються дії, пов’язані з нею.

Перед тим, як знайти пісню з ютуба за посиланням, вставте її в пошукову рядок на головній сторінці.

Як залишити посилання, щоб відправити ролик на ВК? Щоб поставити сюжет, під відео знайдіть кнопку «поділитися», натисніть «ВКонтакте», встановіть мітку «додати в мої відеозаписи», клікніть по кнопці «відправити».

Знаючи, як зробити посилання, ви зможете перенаправити користувача на улюблений мультфільм, знайти музику з відео в YouTube. Крім того, ви перенацелите глядача на підписку на канал в YouTube, уточніть, як додати відео сториз.

Що робити, якщо ютуб пише «не вдалося знайти посилання»? У разі, коли на пристрої відкрито не один акаунт, перевірити їх на відповідність через сайт і додаток. Можливий також варіант, що дано посилання з обмеженим доступом.

Як зробити закриту посилання на канал ютуб плеєра? Спробуйте варіант закритої трансляції через Hangouts, вона аналогічна ютубовской, але доступ для неприглашенных глядачів закритий. Крім того, на тему, як зробити таке посилання в ютубі, в мережі є відповідні відеоуроки.

Що робити, якщо не вдалося знайти IP-адресу сервера ютуб? Доведеться оновити драйвери, почистити браузерний кеш і папку ETC, перезапустити маршрутизатор, вимкнути брандмауер, змінити серверні налаштування DNS, відновити і очистити кеш DNS.

Як знайти посилання на свій аккаунт на YouTube? Для цього необхідно виконати вхід в обліковий запис в ютубі, зліва знайти пункт «мій канал», натиснути на нього. В адресному рядку браузера буде URL адресу для вашого облікового запису.

Як зробити посилання на ютубі в Ворді? Наводимо курсор на те місце, де передбачається перебування посилання, натискаємо комбінацію CTRL і K, відкриваємо діалогове вікно «вставка гіперпосилання». Вказуємо адресні дані веб-сайту, натискаємо кнопки ALT і K, виконуємо перехід до розділу «текст». Вводимо текст адресної посилання, який відображається в документі.

Висновок

Вирішивши поділитися інформацією зі своїми друзями, не забудьте подивитися, яким чином роблять посилання в ютубі. Зручність існуючих способів полягає в тому, що описи та підказки дають можливість показувати публікацію відвідувачам з урахуванням контексту.