Як зробити превю для відео на YouTube: обкладинку, зображення, заставки

Як зробити превю для відео на YouTube: як поставити на телефоні, встановити на каналі привабливу превьюшку в ютубі онлайн

Всі, хто користується ютубом, знають, що до перегляду відеоролика вивчається картинка, відома під назвою превью. Своєрідна обкладинка привертає увагу користувачів. Сьогодні розглянемо, як зробити прев’ю для відео на YouTube.

Яким вимогам повинна відповідати обкладинка?

Не кожен, хто зареєструвався на відеохостингу, отримує можливість встановити превью у відеоролик – це право потрібно заробити. Раніше, щоб зробити прев’ю онлайн для ютуба, слід активувати монетизацію, оформити партнерку. На сьогоднішній день умови спростилися, від користувача вимагається наступне:

 • створити позитивну репутацію;
 • дотримуватися правила, встановлені відеохостингом;
 • підтвердити наявність свого облікового запису.

Щоб перевірити відповідність перерахованих пунктів і впевнитися у можливості встановити привабливу картинку, увійдіть на першу сторінку «статус та функції». Для цього:

 1. клікаємо по профільному знаку;
 2. відкриється вікно, в якому вибираємо «творчу студію»;
 3. натискаємо розділ «канал», далі – «статус і функції»;
 4. користувач перейде на сторінку, дозволяє уточнити відповідність перерахованим вище критеріям, перевірити власну репутацію, відповідність авторським правам і ютубовским принципам. Тут же знайдеться інформація про наявність або відсутність підтвердженого запису;
 5. нижче розташовується блок «власні знаки відеороликів».

Якщо на установку картинки накладено заборону, блок горить червоним відтінком.

Переконавшись у відсутності попереджень і заборон, приступаємо до процедури підтвердження профілю.

Підтверджуємо акаунт

До того, як зробити обкладинку для відео на YouTube, належить виконати ще один важливий етап – підтвердити аккаунт, залишаючись на вже знайомій сторінці та виконуючи дії у такій послідовності:

 1. натискаємо кнопку «підтвердити»;
 2. переходимо на сторінку, яка містить спеціальні поля, в які вводиться код, що надходить в СМС-повідомленні;
 3. у відповідному розділі визначаємо регіон свого знаходження, уточнюємо варіант отримання коду – по СМС або аудиоформату;
 4. з’явиться підменю вибираємо мову, вказуємо контактний номер телефону. Ввівши необхідну інформацію, тиснемо кнопку «відправити»;
 5. отримуємо код, вписуємо в полі, повторно натискаємо «відправити».

Якщо всі дії виконані належним чином, ви отримаєте відповідне повідомлення. Натискаємо кнопку «продовжити», маємо право поставити на обкладинку на відео в ютубі.

Інструкція по установці

Переходимо до практичної частини питання, як зробити превью на відео в ютубі. Для початку нагадаємо, що зручніше цим займатися на стандартному десктопі, тому що в ньому розкриваються будь-які графічні можливості. Для наочності розглянемо порядок роботи з Photoshop, як найбільш популярним сервісом.

Вивчимо практичний етап, як поставити заставку на відео в ютубі. Для цього:

 • створюємо файл необхідний дозвіл, натиснувши клавішу «file» і обравши позицію «new»;
 • встановлюємо параметри зображення, визначаючи значення ширини та висоти одиниці вимірювання;
 • створюємо превью у вигляді картинки і написи до неї;
 • перетягуємо зображення в спеціальне поле, затиснувши кнопку «shift», коригуємо розміри, щоб зберегти пропорції зображення;
 • на зображенні розміщуємо текстову частину, використовуючи для цього інструмент «horizontal type tool»;
 • зберігаємо результати у вигляді файлу psd, спрацювавши клавішею «save», після цього пересохраняемся в необхідному форматі, використовуючи кнопки «file» і «save as»;
 • з запропонованих варіантів вибираємо потрібний формат для збереження файлу. У новому вікні встановлюємо стандартні настройки, після чого зображення готове до розміщення на майданчику.

Процес, як поставити картинку на відео в ютубі, виглядає просто. Деякі труднощі з’являються в момент створення файла, особливо, коли користувач намагається створити щось унікальне, відмінне від стандартних видач. Але якщо ви вивчите всі інструменти Фотошопу, проблем з питанням, як зробити картинку для відео на YouTube, у вас не виникне.

Сайти, рекомендовані до застосування

Крім розглянутого сервісу, можна скористатися одним із наведених нижче варіантів. Якщо потрібно зробити превью на ютубі, виберіть для роботи відповідний сервіс.

Сайт Canva.com

Популярний варіант, який використовується багатьма блогерами для створення превью на стрім в ютубі. Тут підбираються будь-які варіанти, багато настроюються шаблони. Можлива заміна шрифту, зміна положення тексту і корекція фону.

Сервіс порівнюють з Фотошопом, знаходячи незначні відмінності в особливостях інтерфейсу.

Як додати прев’ю до відео на ютубі? Працюємо згідно з таким алгоритмом:

 1. заходимо на сайт, проходимо процес реєстрації;
 2. в рядок пошукової системи вводимо необхідну на створення обкладинки команду;
 3. з представлених варіантів вибираємо підходящий шаблон;
 4. використовуючи панель з інструментами, редагуємо все, що вважатимемо за потрібне;
 5. натискаємо кнопку «файл» вибираємо розділ «скачати»;
 6. у черговому вікні визначаємо необхідний формат, повторно тиснемо клавішу «завантажити», чекаємо завершення автоматичного завантаження зображення.

Такий спосіб, як додати заставку до відео на ютубі, прекрасно підходить користувачам, які не мають достатньо часу для вибору підходящих варіантів.

Необхідно визначити для себе ідею та прикласти невеликі зусилля для її розвитку.

Сайт Crello.com

Ось ще один метод, як встановити превью для відео на YouTube. Зручний інтерфейс нагадує попередню версію, численні заготовки і інструменти до ваших послуг, але частина з них працює на платній основі. Скільки коштує кожна з них, уточніть під час роботи на сайті.

Сайт Bannersnack.com

Аналог Canva.com, але навігація англомовна. Великих проблем від цього не виникає, так як все розташовано в очікуваних місцях: панель з інструментами – у верхній частині вкладки з «шаблонів деталей» – ліворуч.

Сервіси для мобільних пристроїв

Смартфон в більшості випадків втілює аналогічні ідеї, як і персональний комп’ютер, деколи на ньому працювати навіть простіше. Заставка дається складніше, але зате це пристрій завжди з вами.

Якщо бажаєте дізнатися, як зробити прев’ю для відео на YouTube на телефоні, скористайтеся будь-яким з додатків, призначених для подібних завдань.

Canva

Є мобільною копією вже розглянутого сайту, дозволяє створювати картинки, зберігати їх в пам’яті смартфона, коригувати дизайни, створені в комп’ютері. Перед тим, як зробити превьюшку, необхідно:

 1. завантажити додаток на телефон;
 2. увійти в нього і зареєструватися;
 3. в пошукову рядок ввести «ютуб», знайти розділ «мініатюра для youtube»;
 4. у представленому переліку вибрати необхідну обкладинку;
 5. підтвердити вибір і редагування шаблону, натиснувши кнопку «редагувати»;
 6. відкриється спеціальне вікно, в якому всі можливі зміни, як у випадку з комп’ютером;
 7. натискаємо на відповідний розділ, щоб викликати панель для управління шрифтами;
 8. інші функції представляють собою аналог комп’ютерних версій, тільки виконання їх відбувається на сенсорному екрані;
 9. для збереження обкладинки натискаємо кнопку «share»;
 10. вибираємо пункт «зберегти як зображення» і переводимо малюнок в PNG-файл або в самостійний тип;
 11. залишається «залити» зображення на відеохостинг.

Banner Maker

Якщо потрібно зробити превью на ютуб, а під руками тільки смартфон, скористайтеся цим додатком. Працює воно за аналогічним принципом вже розглянутого нами Canva, але всі дії виконуються на екрані, орієнтованому горизонтально. Крім цього, для роботи з таким софтом процес реєстрації не потрібно, що є додатковою перевагою при бажанні зберегти анонімність. Недоліками вважаються наявність рекламних банерів та особливості в інтерфейсі.

Crello

Як ще зробити онлайн превью для каналу на YouTube за допомогою телефону? Представляємо черговий редактор з простим інтерфейсом і віконцем для редагування.

Основною відмінністю такого варіанту, який розповідає, як зробити превью на телефоні для ютуба, вважається обмежена кількість шаблонів, які працюють без оплати.

Проте ця особливість істотного впливу на те, як зробити заставку перед відео на YouTube онлайн, не впливає. Ціни на послуги прийнятні, для роботи передбачений безкоштовний тестовий період.