Як зробити репост в ютубі: в Instagram, в Однокласники, в Ватсап

Як зробити репост в ютубі: як поділитися посиланням роликом на телефоні ВКонтакте, Фейсбук, чому не працює кнопка в YouTube

Щодня користуючись соціальними мережами, ми обмінюємося фотографіями та відеосюжетами, залишаємо пости, пишемо коменти, тут же передбачена можливість поділитися посиланням на ютуб-канал. Детально розберемося з питанням, як зробити репост в ютубі.

Що це таке, у чому полягає необхідність

У перекладі з англійської repost означає «повторна публікація».

Уявіть, що якийсь автор склав посаду для власного сайту або блогу. Читачі вивчили його, знайшли цікавим, і вирішили весь контент розмістити на своїй сторінці або в соцмережах.

Можна зробити все, скориставшись варіантом копіпаст – виділити текстову частину, зробити її копію, відформатувати, додати фото. Але тут доведеться довго працювати – операції виконуються вручну.

Вважається, що репост є важливим чинником для авторської популярності:

  • від їх кількості зростає число передплатників;
  • збільшуються шанси на монетизацію;
  • проект отримує можливість розвиватися, з’являється фінансовий дохід.

Так як копіпаст – не самий зручний і швидкий варіант досягнення рекламної ефективності, пропонуємо вашій увазі сучасні способи складання репостов на різних пристроях в один клік, як в Ватсап.

Правила створення в соцмережах

Розберемося, як зробити репост ютуб-каналу на цій платформі.

Достатньо використовувати одну клавішу, щоб необхідна публікація оперативно перемістилася на стрічку новин облікового запису.

Сторінки більшості веб-сайтів забезпечені спеціальними кнопками для соцобмена, зовні нагадують логотипи певних медіаплатформа.

Натиснувши таку клавішу, користувач швидко створює репост привернула його статті.

Ютуб

Розглянемо, як зробити репост з каналу YouTybe. Під обраним відеосюжетом знаходимо кнопку репоста, на якій намальована стрілочка, клікаєм по ній. Таким чином ви зможете переслати відео майже в кожну відому соціальну мережу.

ВКонтакте

Як зробити репост з ютуба в ВК? Під картинкою знаходимо малюнок у вигляді вигнутої стрілки, наводимо на неї вказівник миші – з’явиться повідомлення «поділитися». Це – клавіша для швидкого оформлення репоста. Після натискання на неї з’явиться інтерфейс з налаштуваннями опцій.

Підтверджуємо свій намір, повертаємося у власний профіль, перевіряємо результат.

Instagram

Як поділитися роликом з ютуба в Instagram? Під цікавлять нас відео розташований значок, на якому стрілка спрямована вгору. Натискаємо на нього, щоб відкрити меню. Проходимо авторизацію, вносимо необхідні дані в поля, натискаємо «підтвердження».

Після всіх дій з’являється посилання, що рекомендує переглянути відео.

Однокласники

Подивимося, як поділитися відео в Однокласниках. Тиснемо кнопку «поділитися зараз», переходимо на сторінку мереж – відео починає своє відтворення.

Фейсбук

Тут продумана кожна дрібниця, все працює просто і зручно. Нижче публікації розташована кнопка «поділитися». Натискаємо на неї, визначаємо потрібну опцію «поділитися зараз» – пост вже в вашому профілі.

Відповіді на питання

Як зробити репост в ютубі на мобільному телефоні? Припустимо, що на ПК або іншому пристрої не працює кнопка «поділитися» на юутбе. У цьому випадку на допомогу приходить смартфон. Етапи створення репоста на ньому нічим не відрізняються від сайту. Відкриваємо мобільний браузер, знаходимо під постом стрілку, клікаєм по ній, в меню визначаємо, куди направити інформацію. Пишемо у випадаючому поле комент, прикріплюємо файл, натискаємо «відправити».

Чому не відкривається «поділитися» в ютубі?

Якщо не працює опція «поділитися» в ютубі Firefox, ймовірно, в браузері стався збій – спробуйте аналогічну дію в іншому браузері.

Як зробити посилання на репост в ютубі? Визначте пост, для якого необхідна посилання, наведіть курсор миші, натисніть праву кнопку миші. З’явиться меню, в якому виберіть пункт «копіювати посилання», клікніть по ньому.

Як заборонити опцію «поділитися відео в YouTube? Якщо кнопку «поділитися» тимчасово прибрати або повністю видалити не можна, перейдіть в «творчу студію», натисніть в лівому меню «відео», виберіть диск, відкрийте його, наведіть курсор на пункт «дії», клікніть по розділу «можливість ділитися відео з обмеженим доступом».