Як зробити шапку для каналу YouTube на телефоні: поміняти, поставити

Як зробити шапку для каналу YouTube на телефоні: як встановити, змінити, додати, завантажити банер, які програми використовувати

Сучасний смартфон часто стає рівноцінною заміною персонального комп’ютера у виконанні щоденних операцій. Блогери з допомогою мобільника ведуть канал, монтуючи сюжети, створюючи шапки і інтро. Природно, ПК в таких питаннях зручний, відрізняється наявністю численних функціональних можливостей, але він не завжди виявляється під рукою. Пропонуємо розібратися разом, як зробити шапку для каналу YouTube на телефоні.

Відповідні програми

Розбиратися в питанні почнемо з того, якими програмами для цього найкраще скористатися, щоб оформити будь-яку фотографію, створити колаж, зробити ефекти.

Щоб додати або поміняти шапку каналу на YouTube на телефоні, рекомендується скористатися Abode Photoshop Touch, є крутий аналогічною версією фотошопу для телефонів Android.

Софт відмінно працює з шарами і шаблонними заготовками, є можливість створення прозорого фону, що чудово підходить для оформлення шапки відеоканалу або сторінки в соціальній мережі.

Під другим номером рекомендацій йде утиліта PixelLab, допомагає красиво оформляти написи та текстові частини. Її віддають перевагу із-за наявності численних опцій, що забезпечують створення об’ємних текстів в 3D, додавання тіней, заливку градієнта або кольору. Текст після подібної обробки можливо розгорнути в просторі, доповнити тисненням, внутрішніми або зовнішніми тінями.

Програма функціонує не тільки з текстами, з її допомогою картинки доповнюються наклейками і стікерами, відкриваються можливості для завантаження своїх зображень чи організації їх пошуку в інтернеті.

В оснащенні софта є близько ста різних шрифтів. Особливо прискіпливі скачають необхідний шрифт з інтернету, щоб з його допомогою створити унікальне зображення.

буде Потрібно ще і третій елемент – шаблонна заготівля для шапки. Необхідно пам’ятати, що вимоги до них можуть змінюватися, так що актуальні версії шукайте в Гугл або Яндекс, вводячи в пошукову систему відповідний запит ключевік.

Створюємо шапку для відеоканалу

Начинали розбиратися, як зробити шапку для ютуба на телефоні. Спосіб простий, для його виконання рекомендується використовувати сервіс Canva. Алгоритм дій, як зробити шапку на телефоні для YouTube, виглядає наступним чином:

  1. відкриваємо будь-який браузер, по спеціальному посиланню https://www.canva.com/ru_ru/sozdat/banner/youtube/ виконуємо перехід;
  2. з’являється сторінка сервісу онлайн Canva;
  3. перегортаємо її вниз, знаходимо клавішу блакитного кольору «створити банер», тиснемо на неї;
  4. програма звернеться до вас з проханням про проходження процедури реєстрації. Необхідно вказати адресу своєї електронної пошти, або виконати вхід через гуглівський або фэйсбуковский аккаунт;
  5. відкриється онлайн-редактор, в пошуковому рядку шаблонів вибираємо розділ «оформлення відеоканалу»;
  6. сервіс запропонує до ваших послуг численні підготовлені макети на безкоштовній основі, розділ з якими перебуває у пункті «шаблони» в головному меню знизу. Користувачеві залишиться перегорнути зразки і підібрати найбільш вподобаний;
  7. продовжуємо розбиратися, як змінити шапку на ютубі з телефону, змінюємо вибраний шаблон, для чого використовуємо клавішу «редагувати»;
  8. щоб налаштувати розмір, натискаємо елементи. Крім того, міняємо шрифт, орієнтацію, відтінок назви;
  9. якщо натиснете кнопку з зображенням знака «+», відкриється список додаткових опцій і інструментів для редагування шаблонів. Тут є можливість для вибору нового тексту, додавання своїх картинок, ілюстрацій і наклейок;
  10. як тільки вийде вставити фото і змінити заголовок, банер шапки автоматично зберігається і залишається на мобільному телефоні в оптимальному форматі і розмірах. Для цього необхідно натиснути кнопку «завантаження».

Кілька корисних порад

До того, як поміняти шапку на ютубі через телефон, вивчіть наведені нижче рекомендації.

Якщо вирішуєте, як поставити шапку на ютуб з телефону, не забувайте про зону, яка не піддається обрізанню ні одним екраном. До неї відноситься центральна частина макета розміром 1 546 на 423 px. Все, що вважаєте найбільш важливим, розміщуєте саме тут, рівно і симетрично.

Макет виконуємо в максимально великій роздільній здатності – 2 560 на 1 440 px. Якщо у своїх діях, як встановити шапку на YouTube з телефону, ви скористаєтеся саме таким прийомом, вона відобразиться в гарній якості на будь-якому екрані.

Не використовуйте невеликі елементи, дрібні деталі і не занадто великий шрифт, бо з телефону прочитати це буде практично неможливо.

Перед тим, як завантажити шапку на ютуб через телефон, розмістіть на ній номер свого контактного телефону, адреса електронної пошти, посилання на аккаунт в соцмережах.

Якщо є логотип, що його рекомендується поставити на шапку. В іншому випадку, використовуйте свою фотографію.

В шапці слід прописати торгову пропозицію, яка має відрізнятися стислістю і унікальністю, привертати увагу і змушувати до конкретних дій.

наприклад, ви прописали профіль і тему блогу. Глядач, який виконав перехід на ваш канал, відразу розуміє, чи буде розміщений тут контент йому корисний. Якщо ви вирішили використовувати власний бренд, додайте фотографію і підпишіть акаунти в соцмережах.

Профільна шапка повинна не тільки заявляти про тематичної спрямованості відеоканалу, але і створювати сприйняття позитивного характеру.

Висновок

Тепер ви знаєте, як зробити шапку на ютуб через телефон. Використовуючи наведену вище інструкцію, користувач впорається з таким завданням без сторонньої допомоги. Враховуючи можливості сучасних мобільних пристроїв, можна швидко створити шапку для свого відеоканалу, залучає глядачів до блогу.