Як зробити щоб відео на ютубі повторювалося: в додатку, на телефоні

Як зробити щоб відео на ютубі повторювалося: як включити нескінченний повтор через Infinite Looper, використовуючи плейлист, сервісний інструментарій

Не секрет, що на ютубі зібрано безліч роликів, що викликають інтерес у різних категорій користувачів. Ймовірність того, що після перегляду чергового відеосюжету у вас з’явиться бажання прокрутити його знову, досить велика. Як зробити, щоб відео на ютубі повторювалося?

Способи включення повторів

Яким чином включити повтор ютуб-роликів?

Справа в тому, що інтерфейс відеоплеєра не містить навіть натяку на такі дії.

Через Infinite Looper

Розберемося, як зробити повтор відео на ютубі за допомогою цього ресурсу.

Сервіс представлений самостійним сайтом має пошуковий інструментарій, опції додавання, прокрутки і зациклення відео.

Перед тим, як зробити повтор ролика на ютубі, необхідно:

 • поставити посилання на відеоролик, вписавши її в рядок пошукової системи, потім задіяти клавішу «search». Для пошуку відео дозволяється користуватися не тільки адресної посиланням, але і ID.
 • починається відтворення вибраного ролика, повторюваного в автоматичному режимі після завершення чергового. Але сайт має ще одним корисним інструментом, позначених смужкою з парою повзунків, розташованої під записом;
 • з їх допомогою виставляється на вибір частину відеоролика – початкова, середня або заключна, і сюжет все одно буде весь час повторюватися. Опція вважається корисною у певних ситуаціях – потрібно розглянути, як діє герой фільму, чи розібрати окремі слова.

Користуючись стандартними ютубовскими засобами

Як зробити автоповтор в ютубі, вже говорилося – скористатися сервісним інструментарієм. Але цей метод не дозволяє почати повтор окремо взятого фрагмента, як це було можливо з попереднім сервісом. Коли така мета не переслідується, виконуємо наступний алгоритм дій:

 1. переходимо на сторінку цікавить нас відеосюжету, клікаємо правою клавішею миші по програвача;
 2. відкриється контекстне меню, в якому вибираємо розділ «повтор»;
 3. як тільки ці дії виконані, переглянуте відеозапис починається автоматично. Про успішність дій вам повідомить мітка, яка з’явилася біля розділу меню.

Для скасування повторної прокрутки відеоматеріалу дії виконуються, поки мітка не зникне.

Другий варіант, як включити повтор на ютубі на телефоні або іншому пристрої, легше, хоч він і не здатний повторювати окремо взяті фрагменти.

Плейлист

Наведемо ще один приклад, як зробити нескінченний повтор відео на ютубі. Як відомо, плейлист являє собою перелік відтворення, він є в будь-якому нормальному програвачі.

створений користувачем список поміщені улюблені відеозаписи, щоб оперативно знаходити і відтворювати потрібну.

Звісно, будь-який наявний тут ролик ставиться на повтор. Для цього:

 1. переходимо на відеоканал;
 2. відкриваємо свій плейлист;
 3. додаємо відеозапису, які хочемо повторювати;
 4. відкриється віконце, в якому вибирається відеосюжет. Виконується пошук, вписується посилання на цікавий ролик, або додається матеріал, що знаходиться на відеоканалі;
 5. виберіть кліпи, які бажаєте додати, натисніть клавішу «додати відео»;
 6. залишається відтворити ролик і зациклити його. Для початку перегляду натискаємо кнопку «відтворити всі»;
 7. щоб композиція зациклилася, тиснемо піктограму «відтворити плейлист знову».

Ми розібралися, як зробити повтор роликів на ютубі в додатку. Використовуючи наведені способи, ви зможете безперервно насолоджуватися улюбленими сюжетами.