Як зробити спільноту в ютубі: вкладка, посаду, розділ

Як зробити спільноту в ютубі: коли створити на каналі YouTube на телефоні, на компютері, як увімкнути її, налаштувати, чому запису недоступні

Уявіть, що ви мало спілкуєтеся з власними передплатниками, ваші шанувальники починають нудьгувати, очікуючи чергові відеоролики. Не бажаєте подумати про вкладці Спільнота? Такий поділ допомагає поділитися ідеями, подіями, що відбулися і іншою інформацією, поки переглядачі знаходяться в очікуванні появи чергового ролика. Спробуємо розібратися, як зробити спільноту в ютубі, щоб підтримувати спілкування з цільовою аудиторією цим інструментом і створювати опитування з записами, спробуємо зрозуміти, чому така вкладка є не у кожного користувача.

Як включають вкладку?

Отже, коли відкривається вкладка Співтовариство в ютубі? Щоб активувати її, знадобиться зібрати більше тисячі глядачів.

Якщо автор набрав таку кількість передплатників, даний розділ з’являється автоматично через одну – два тижні.

Як тільки встановлений поріг пройдено, але відповідна сторінка не активована, зробіть налаштування самі:

  1. на персональному комп’ютері увійдіть на ютубовский сайт;
  2. натисніть профільну картинку, виберіть у переліку «мій канал», виконайте перехід;
  3. для початку дій клацніть по клавіші «налаштувати вигляд…»;
  4. нижче банера знаходиться значок «шестірня». Після її натискання відкриється віконце, в якому знаходиться вкладка (в активному стані);
  5. після збереження змін перевірте, як показує відеоканал у переглядачів. Щоб виконати таку дію, в розділі «переглянути як:» змініть позначку «власник» на «гість».

Розділ вийшов відкритим, у ньому дозволяється про що-небудь розповісти.

Спочатку, поки немає потрібної кількості передплатників, така вкладка має образ «обговорень», доступ до неї відкритий виключно для коментів.

Через деякий час її замінить Співтовариство, в якому автора чекають незвичайні фішки – розміщення картинок, GIF і т. д.

Канал не демонструє таку вкладку, і записи в Співтоваристві YouTube недоступні, якщо до нього відкритий доступ лише для дітей. Коли вміст розрахований на дорослу аудиторію, переконайтеся, що у налаштуваннях немає обмежень.

Пишемо повідомлення у вкладці Співтовариство

Ми розібралися, як зробити Співтовариство на каналі в ютубі. Тепер спробуємо розібратися, яким чином вести листування.

Як тільки з’являється нова сторінка, рекомендується починати обмін новинами, підживлюючими інтерес, привертають користувачів, рекламують щось, що сприяють розвитку проектів знайомих, розміщуючи на стіні різні записи. Робиться це наступним чином.

Персональний комп’ютер

Для початку розглянемо, як зробити запис в Співтоваристві ютуб, використовуючи для цього ПК. Алгоритм дій такий:

  • проходимо авторизацію в ютубі, переходимо в «мій канал», вибираємо розділ «спільнота»;
  • перед вами з’являється поле. Клікніть по ньому і напишіть текст;
  • виберіть будь-яку кнопку, залежно від того, яку посаду необхідний – з відеороликом, фотографіями або опитуваннями.

Якщо в тексті потрібно вказати нового автора, перед написанням його імені вставити символ @, щоб зробити посилання активної за фактом її публікації. Глядачі отримають можливість переходити на вказану адресу, а того, про кого згадували, надійде сповіщення.

Айфон або Андроїд

Як створити Спільноту в ютубі, нам відомо, тепер подивимося, як листуватися з телефону.

Записи публікуються аналогічним чином для всіх мобільників, працюють на операційній системі iOS або Android.

Айпади становлять виняток – опція на таких пристроях залишається недоступною.

Як зробити пост в Співтоваристві ютуб? Для створення запису з повідомленням, відеороликом або картинкою необхідно:

  • ютубовском додатку знайти «камеру», натиснути на клавішу;
  • створити необхідний пост, вибрати опцію «опублікувати».

Таким чином, щоб повідомити про розміщення чергового відеоролика, доторкніться до значок, на якому зображена стрілка, виберіть розділ «створити запис», після цього натискайте клавішу.

Вирішивши поділитися списку відтворення, клацніть по кнопці з точками, натисніть «поділитися», зробіть копію посилання, додайте її замість текстової частини.

Види записів

Ми дізналися, як зробити вкладку Співтовариство на ютубі, додати туди нову запис. Пропонуємо розглянути публікації, використовувані для спілкування з аудиторією.

Плейлист

У Спільноті можна розміщувати не тільки свої, але і сторонні відеопідбірки.

Просто зробіть копію посилання в адресному рядку на сторінці плейлиста, внеси її в поле для текстової частини, завантажуючи пост.

Відеозапис

Роликом з популярного відеоканалу можна ділитися аналогічним чином, зазначеним вище – копіюється URL сторінки з відео. Якщо авторські права належать не вам, то власник відеосюжету отримує повідомлення.

Текст

Тут немає нічого складного – пишеться повідомлення, що містить глядача цікаву інформацію. Додаються зображення, фотографії або GIF.

Опитування

Створюється з метою, щоб знати думку глядачів щодо відеоканалу, роликів і т. п. Щоб додати в стрічку подібну запис, натискаємо кнопку, вказуємо питання і наводимо варіанти відповідей на нього.

Висновок

Як тільки додайте в Співтоваристві корисну інформацію, вивчіть аналітику, яким чином зміниться кількість переглядів та інші дані. Додаючи грамотно пости в необхідний момент, зможете коректувати або дізнаватися, якими записами продвинете відеоролик.