Як зробити тайм-код на ютубі: поставити, створити, встановити

Як зробити тайм-код на ютубі: як скопіювати, вставити, скинути, надіслати посилання на відеоролик з привязкою по певному часі

Такий елемент полегшує роботу на відеохостингу. Припустимо, глядач бажає поділитися захоплюючим сюжетом з відеоролика, не перемотуючи контент ручним способом. Враховуючи те, що всі розміщені на ютубі ролики поділені на відрізки, є можливість швидко опинитися на потрібному місці. Розберемося сьогодні, як зробити тайм-код на ютубі.

Призначення елемента

Така корисна опція необхідна, щоб полегшити роботу з певним вмістом.

З допомогою тайм-коду обробляються відеосюжети, тривалість яких складає кілька годин, якщо потрібно розподілити зміст відеоконференцій, виступів або інших передач на логічні та змістові підпункти.

Можливість фіксації даних, адреси і часу передбачена на кожному відеоплеєрі.

Рекомендують її не тільки початківцям, але і блогерам зі стажем з наступних причин:

  • просмотрщику не потрібно витрачати час на знаходження сторінки, в результаті чого збільшується ймовірність затримок на порталі;
  • посилання в ютубі з певного часу полегшує завдання глядачам по перегляду, в результаті чого цільова аудиторія збільшується;
  • наявність такої посилання на конкретний час для каналу на YouTube надає йому ефективність, дозволяє в подальшому активувати монетизацію.

Перед тим, як зробити таймінг на ютубі, нагадаємо, що він складається з цифрової пари, розділених знаком «двокрапка». Посилання на YouTube ролик з часом вбудована, клікнувши на неї спрямовують його цікавить місце. Відпадає необхідність прокручувати відео, визначаючи час «способом тику».

Установка тайм коду на відео – надійний інструмент, що забезпечує СЕО-просування. Такі ролики частіше виводяться пошуковими системами, тому що вони швидше реагують на ключові запити в порівнянні з контентом, що не пройшли оптимізацію.

Як робиться тайм-код

Розберемося, як створити тайм-код на YouTube. Щоб зробити такий елемент, доведеться виконати наступні маніпуляції:

  1. знайти розділ «творча студія»;
  2. увійти в «менеджер відео»;
  3. підібрати відеоролик;
  4. відшукати клавішу «змінити» і натиснути її.

Відео можна дати нову назву, змінити значок, відредагувати листівку і титри. Для цього вибирається вкладка «основна інформація», в спеціальному полі вказується назва, наступного необхідно вставити опис відео. У кутку праворуч знаходиться клавіша «опублікувати», яку натискаємо. Після виконаних дій під відеосюжетом з’являється зміст ролика з прив’язкою за часом до першого кадру.

Як поставити таймкод на ютубі в засланні, ми розібралися. Тепер розглянемо, яким чином пересилається потрібна інформація.

Щоб скинути кому-небудь конкретний фрагмент, який необхідно копіювати адресну посилання на відео, дописавши в кінці її #t=03m45s (вказуються цифри відповідають зазначеним тайм – кодом пункту).

Така посилання направляє глядача до вказаної тимчасової точці, щоб почати перегляд саме з цього моменту.

Ділимося відео з проміжним тимчасовим стартом

Так називають посилання, прив’язану до тимчасового значення. Користувач, скориставшись їй, потрапляє на заданий момент.

Як в ютубі зробити посилання на час, щоб визначити старт? Для цього натискаємо правою клавішею миші на віконце зупиненого відеоплеєра в тому місці, яке призначається стартовим, після цього знаходимо підпункт «копіювати url з тимчасової прив’язкою». Перейшовши за посиланням, глядач потрапляє на заданий час.

Другий метод, як зробити і переслати посилання з тайм-кодом на ютубі, виглядає дещо простіше. Натискається клавіша «поділитися», під відкритим віконцем ставиться мітка на відображення часу з позначкою «початок», отримана посилання копіюється.

Така дія виконується тільки на персональному комп’ютері. Для Андроїд, Айфон або iOS подібна функція не передбачена.

Робимо копію

Як відправити посилання з тайм-кодом через ютуб, зрозуміло. Тепер подивимося, як виконується копія таймера для передплатників. Знаходимо відеоролик з встановленим тимчасовим кодом, клікаєм ПКМ в потрібному місці змісту, відкриється меню, в якому вибираємо розділ «копіювати адресу посилання».

Є ще один спосіб, як дати копію посилання з таймінгом. Щоб її на телефоні або іншому пристрої, виділяємо час, натискаємо комбінацію Ctrl та C, копіюючи інформацію в буфер. Вставляється вона через поєднання кнопок Ctrl і V, і пересилається за потрібною адресою.

Вставляємо таймкод в коменти

Нам відомо, як зробити тайм-код на ютубі. Тепер розглянемо, як встановити його в коментарях.

Така дія доступно не тільки автору каналу, але і його глядачам.

Отже, як вказати час вподобаного моменту? Відкриваємо комент, записуємо тимчасову мітку у форматі, відповідному показу відеоплеєра.