Як зробити трейлер каналу на ютубі: створити, поставити, встановити

Як зробити трейлер каналу на ютубі: які функції виконує, які складові, як додати, чи можна використовувати для заробітку в 2020 році

Щоб розкрутити свій відеоканал на хостингу, необхідно пам’ятати про важливий критерії – його оформлювальної частини, дозволяє залучати глядачів. Крім того, потрібно чимось захопити переглядачів, що вперше відвідують ваш ресурс, для чого потрібен відеоролик, який ними проглядається. Встановити нове відео в якості презентації легко, але його підготовці приділяється пильна увага – ролик покликаний продемонструвати зміст всього контенту і заінтригувати відвідувача. Звертаємо увагу на тривалість такого сюжету – він не повинен здаватися нудним. Розглянемо, як зробити трейлер каналу на ютубі і поставити його в якості вступної частини.

Особливості

Як тільки відеоматеріал, призначений для презентації, опублікований, переходимо до його налаштувань. Багато часу такі дії не займають, але необхідно розуміти, яким чином доведеться діяти.

Нам відомо, що собою представляє трейлер, які функції він має виконувати.

Образно кажучи, трейлер каналу на YouTube є своєрідним збірником, в якому зосереджені кращі відеокадри сюжету. В якості супроводу використовуються музичний фон, різні ефекти, вставки тексту.

Основна задача трейлера – залучити, заінтригувати глядача, заразити його бажанням дочекатися публікації повного відеофільму і переглянути ролик цілком.

На що рекомендується звертати увагу

Перед тим, як створити трейлер каналу на YouTube, необхідно визначитися з цілями, які повинні переконати відвідувача оформити підписку на ваш ресурс.

В порівнянні з заголовком і текстовим описом, трейлер до обов’язкових елементів не відноситься. Автор каналу має право встановити будь відеосюжет, здатний, на його думку, подобатися глядачам. Але буде значно краще і цікавіше, коли створюється відеоролик про вашу компанію, в якому розповідається про її роботу і про те, що така діяльність зможе викликати інтерес.

Звертаємо увагу, що в трейлері все побудовано на візуальної складової.

наприклад, специфікою відеоканалу виявилися танці. Значить, немає необхідності вести розповідь, якими вони бувають – створіть за текст кадром, а увазі відвідувача уявіть максимальна кількість сцен з танцювальними па, репетиціями, і не забудьте про конкурси.

Складові елементи

В готовому трейлері для каналу на YouTube в обов’язковому порядку присутні наступні пункти:

 • вітальна частина. В ній ви вітаєтесь зі своїми глядачами;
 • надання відомостей про специфічної діяльності відеоканалу. Можна трохи розповісти і максимально показати;
 • відеоролик повинен бути динамічним, не бути тривалим і нудним;
 • зробіть пропозицію користувачеві оформити підписку на відеоканал.

В цьому питанні не рекомендується сподіватися на спеціальну клавішу «підписатися», що з’являється після того, як перегляд відео завершений.

 • не користуйтеся паралельної рекламою чого-небудь іншого, спрямовує тільки на власну справу;
 • перед тим, як поставити трейлер каналу на YouTube, продумайте його назва, яке повинно викликати інтерес, одночасно з максимальною точністю відображає тематичну спрямованість відео і всього каналу;
 • розробіть доступне в розумінні, але не занадто нудне текстовий опис;
 • не робіть занадто довгий трейлер. Пам’ятайте про родинні зв’язки таланту і стислості.

Створити інтригу з першої секунди, використовуючи для цього привабливий кадр, нестандартний питання і т. п.

Додаємо трейлер

Тепер нам відомо, як правильно зробити трейлер для каналу на YouTube. Пропонуємо розібратися з останнім питанням – як його встановити.

Слід сказати, що завантаження відеоматеріалів здійснюється стандартно, як для інших відеозаписів.

Після такої дії виконайте нескладні маніпуляції:

 • перейдіть на основну сторінку каналу, перейдіть на розділ «для нових глядачів», у віконці виберіть клавішу «трейлер відеоканалу»;
 • перед вами з’явиться перелік усіх опублікованих відеоматеріалів, з якого вибирається потрібний сюжет. В принципі, можна в спеціальному полі вписати посилання на нього;
 • тиснемо клавішу «зберегти»;
 • щоб переглянути рекламний ролик самому, використовуйте пункт «перегляд ” в якості гостя».

Як зробити трейлер каналу на ютубі в 2021 році, ми дізналися. Нагадуємо, що демонструватися він буде перед глядачами, вперше опинилися на вашому відеоканалі. Як тільки користувач перейде в статус передплатника, перед ним відкриється доступ до інших відеоматеріалів.

Якщо цікавить питання, чи можливий заробіток в ютубі на трейлерах, скажемо прямо, не варто ризикувати даремно, щоб не отримати страйк.