Як зробити ютуб чорним на телефоні: темна тема, тло, режим

Як зробити ютуб чорним на телефоні: як вимкнути затемнення, прибрати, поміняти колір на телефоні Андроїд, налаштувати нічну версію YouTube

Пропонуємо приділити час і увагу тому, як зробити ютуб чорним на телефоні. Це дозволить не псувати власне зір у нічний час, коли виконується перегляд відеоматеріалів, зберігати заряд акумуляторної батареї, якщо перегляди виконуються з ноутбука.

Така функція відома під назвою «нічний режим», дозволяє не сильно напружувати очі, розрізняючи в темний час чорні тони. Вкрай важливо, щоб, вимкнувши освітлення, ви переключалися на цей корисний режим.

Увімкнення нічного режиму в ютубі

Починаємо розбиратися, як поставити чорний фон.

З самого початку подібна функція для ютуба не була передбачена, але через деякий час з’явилася можливість користуватися їй виключно в прихованому режимі. Необхідно було в консолі прописувати код, взятий з панелі розробника.

Як тільки інтерфейс зазнав змін, стало можливим ставити темну версію кожному бажаючому. Все, що потрібно, щоб відключити світлий екран – клацнути по значку аккаунта і в меню знайти розділ «нічний режим».

Після виконання таких дій відкривається невелике віконце, дивлячись на яке, відразу стає ясно, як налаштувати потрібну опцію. Для цього досить змістити повзунок у положення «вкл.», і відразу з’явиться чорна тема, що забезпечує роботу без зайвого напруження для очей.

Щоб повернутися в колишній стан, вся комбінація, як зробити ютуб в чорному кольорі, повторюється, і повзунок зміщується у зворотний напрямок.

Активуємо нічний режим через спеціальне розширення

Коли з’явилася вбудована опція, як змінити тему на темну, багато користувачів від розширень відмовилися. Але залишилися і прихильники даного способу, тому що перед тим, як вкл. зміну стилю, потрібно одне натискання клавіші. Розберемося, як це працює на прикладі гуглівського браузера Хром.

Перед тим, як зробити нічний ютуб, входимо в магазин з розширеннями і вказуємо в пошуковому рядку потрібну назву. Потім зі списку аддонов вибираємо один, виконуємо його установку. Багато воліють youtube durk mode pro, хоча інші доповнення теж відрізняються надійністю в роботі.

До того моменту, як зробити темний режим в ютубі, необхідно зайти на сайт і натиснути кнопку панелі з доповненнями, що з’явилася слідом за установкою. За виконання цих дій фон відразу темніє, виконувати переходи більше нікуди не потрібно. Якщо запитаєте, як вимкнути темну тему, аналогічним чином тисніть на кнопку, щоб прибрати нічний фон.

Вимикаємо світло

Як змінити фон в ютубі на чорний, ми розібралися. Але є інші рішення?

Існує ще один нескладний метод, після якого фон не стає чорним, а тільки затемнюється, немов погасили освітлення. Така опція, як встановити нічний режим, вважається корисною, тому що не шкодить очам і економить акумуляторний заряд.

Доведеться виконати вхід в магазин з розширеннями, вказати в рядку пошуку «відключення світла», встановити його. Після цього можете не сумніватися, чи є у вашому ютубі темна тема – в одне натиснення кнопки ви затемніть фон.

Є можливість змінювати фон на Андроїд?

Смартфонами користуються багато, і часто виникає питання, як зробити ютуб чорним на телефоні Андроїд.

На сьогоднішній день засмутимо вас – світлий фон на ютубі в Андроїді не прибирається, про затемненні залишається тільки мріяти.

Мабуть, при чергових змінах таке стане можливим, і на YouTube Androide в темний час почне роботу в іншому режимі.

Знаходяться недобросовісні особи, які пропонують платно завантажити файли з плагінами і виконати їх установку на Андроїд, щоб активувати опцію «чорний ютуб». Але всі ці рішення мають піратське походження, так що користуватися ними не рекомендується.

Відзначимо, що поки темний екран на ютубі в Андроїді не заробив, користувачам iOS давно відомо, як включити темну тему в ютубі на своєму телефоні.

Досить відкрити додаток, клікнути по іконці аккаунта, увійти в «налаштування», відкрити пункт «загальні», натиснути розділ «темна тема».