Як зробити ютуб російською мовою: в додатку, на каналі, на телефоні

Як зробити ютуб на росом мовою: як перекласти відеоролик на англійську, змінити дані на інтерфейсі через компютер, на Андроїд, Айфон

Відомий багатьом користувачам хостинг вибирається в якості платформи для публікації відеоматеріалів, так що доступність мов, які вважаються в світі основними, не викликає подиву. Відомі випадки, коли після проходження процедури реєстрації сайт починає свою роботу англійською. Спробуємо розібратися, як зробити ютуб російською мовою, маючи під рукою персональний комп’ютер або смартфон.

Зміна мови на інтерфейсі

Процес локалізації з урахуванням місцезнаходження користувача відбувається автоматично, або в момент реєстрації вказуються необхідні дані по регіону. Щоб змінити інформацію, доведеться увійти в сервісний профіль.

Перед тим, як YouTube включити переклад на російську мову, необхідно врахувати – всі коменти і текстові описи до роликів збережуть авторський вигляд і не переведуться.

Для виконання подібних дій потрібно пройти реєстрацію і використовувати власний аккаунт, увійшовши до нього з будь-якого пристрою.

ПК

Як перекласти ролик в YouTube на російську мову через комп’ютер?

Відкриваємо відеохостинг, виконуємо вхід в профіль, використовуючи гугловскую обліковий запис, тиснемо аватарку в записі, вибираємо шосту сходинку «російський».

З натисканням користувача аватарки відкриття опцій відбувається автоматично. Після вибору потрібного варіанту і кліка по ньому зміни будуть збережені.

Аналогічні дії виконуються і на інших пристроях, але найпростішим алгоритмом є наступний:

  1. заходимо в опції власного облікового запису;
  2. увійшовши в будь-який з розділів, прокручуємо сторінку вниз;
  3. знаходимо клавішу з зображенням людського обличчя і знака;
  4. клікаємо по кнопці;
  5. з представленого переліку визначаємо потрібний пункт.

Варіант перекладу на російську для ютуба знаходиться на сьомому місці. Зміни відбудуться лише з інтерфейсом.

Андроїд

Як поміняти мову в мобільному додатку ютуба? Через смартфон локалізацію змінити неможливо, так як розташування визначає сам пристрій. Але якщо в цьому з’являється гостра необхідність, на пристрої виставляється потрібну мову.

У розділі вносяться зміни, після чого виконується перезавантаження мобільника.

Айфон

Як змінити мову в ютубі на цьому телефоні? Як і у випадку з попереднім способом, налаштування можлива тільки з пристрою, і доступ в інтернет не потрібно. В меню вибирається потрібна країна, після внесення змін в додаток або телефон перезапускают.

Зміна мови повідомлень

Продовжуємо розбиратися, як перевести ролик з ютуба на російську мову.

Буває таке, що оповіщення відображаються на англійській за замовчуванням. Зміна можлива через профільний аккаунт, в який входять, натиснувши на аватарку. Такий порядок дій поширюється на всі ютубовские версії.

Інші особливості функцій незначно змінилися при черговому сервісному оновлення.

Нова версія ютуба

Щоб зробити для сповіщень на ютуб-каналі російську мову, натискається профільна аватарка, у меню вибирається клавіша «налаштування». Перейшовши в цей розділ, вибираємо і клікаєм по підпунктом «повідомлення». У нижній частині меню є клавіша зміни розсилок і оповіщень, які відразу починають працювати.

Відмінність нової версії від старого варіанту в тому, що раніше зазначена кнопка розташовувалася нижче. У профільному меню можлива наладка та іншого функціоналу, щоб використання відеохостингу стало максимально комфортним.

Стара версія YouTube

До того, як поміняти мову повідомлень, входимо в профільні налаштування. Як вже згадувалося, перш потрібна клавіша розташовувалася вище, зараз один пункт видалили. Щоб встановити потрібну мову повідомлень на відео в YouTube через смартфон, виконуються аналогічні маніпуляції.

Якщо буде потрібно внести зміни у перелік рекомендованих відеосюжетів, доведеться налаштовувати місце свого перебування. Натисніть на аватарку, що відкрилося віконце прокрутіть вниз, в передостанньому рядку поміняйте регіон проживання. Всі ролики, що з’являються на сайті після цих дій, будуть у відповідності з встановленою локалізацією.

Знаючи, як зробити ютуб російською, ви легко повернетеся до версії англійською, якщо в цьому виникне необхідність.