Як зробити закриту трансляцію на ютубі: онлайн, приватний стрім

Як зробити закриту трансляцію на ютубі: як відкрити канал, створити публічний ефір, налаштувати приват на YouTubе, які інструменти знадобляться

Освітня сфера швидко продовжує свій розвиток, і важливу роль в цьому зіграв ютуб, забезпечив доступ до навчання дистанційно. Основна складова – вебінари або трансляції. Спробуємо розібратися з технічною стороною цього процесу. Існують певні інструменти, що забезпечують проведення вебінарів, від звичайних скайпов до сервісів, що працюють на платній основі і створених безпосередньо для рішення подібних завдань. Тут мається на увазі і знаменитий відеохостинг, надійно утвердився в сфері трансляцій у прямому ефірі. Сьогодні розберемося, як зробити закриту трансляцію на ютубі.

Відкриваємо канал

Спочатку вивчимо можливості, існуючі для завантаження відеосюжетів та проведення трансляцій.

Для цього створюється запис на Гугл, чи використовується вже існуюча.

Як тільки ви зробили вхід під власним ім’ям, перейдіть на ютуб і створіть власний канал, вибравши пункт «мій канал». Якщо до цього нічого подібних дій не було, канал відкриється автоматично.

У вас з’явилася можливість для завантаження завчасно відзнятих відеороликів, або починайте створювати трансляції. В такому випадку, знадобиться хороша камера і чутливий мікрофон, щоб майбутні слухачі не відчували дискомфорту.

Як створюється публічна трансляція?

Щоб дізнатися, як зробити закритий стрім в ютубі, подивимося, яким чином влаштовується передача для широкої глядацької аудиторії.

Вибираємо функцію «додати відео» або «почати трансляцію».

Врахуйте, що можливість для ведення передачі спочатку не видається канал в першу чергу модерується, вводиться номер контактного телефону, інформація підтверджується.

Беручи все це до уваги, на першому етапі рекомендується опублікувати кілька відеороликів, щоб адміністрація сайту розібралася в профілі вашого каналу.

Одержавши дозвіл, створюємо перший ефір. Ввівши його заголовок, використовуємо один з трьох способів, що забезпечують доступ:

  • ” відкритий – обмеження відсутні, відео доступно кожному глядачеві, навіть якщо він випадково прийшов на трансляцію, скориставшись пошуковою системою;
  • за посиланням – включаються певні заборони – ефір доступний просмотрщикам, що має на нього посилання;
  • обмежений – приватний варіант трансляції, доступ до якої є тільки у вас. Вирішити її перегляд можна для кожного глядача в окремо, додавши email від гуглівського акаунта в особливий список.

ідеальний Варіант, якщо потрібно проведення відеолекції на платній основі.

У вікні створення вкажіть перелік обладнання, необхідного для трансляції – камеру і мікрофон, якими плануєте скористатися. Ймовірно, браузер направить запит на використання цього інструментарію, і вам залишається тільки дати підтвердження до дії.

Налаштовуємо приват

Продовжуємо розбиратися, як зробити закриту онлайн-трансляцію на YouTube.

Початкові дії схожі з тими, які здійснюються при створенні вебінару з відкритим доступом, але одна відмінність є – вибирається «обмежений доступ» у спеціальній налаштування.

Після того, як вийде створити закриту трансляцію на ютубі, виконуємо повернення на сторінку власного відеоканалу, заходимо в «творча студія», переходимо в розділ «відео», відкриваємо пункт «трансляції».

У переліку вибираємо ту, яка нам необхідна, у меню, розташованому ліворуч, виконуємо перехід в «інші функції», натискаємо «розширені налаштування трансляції».

Знаходимо в новому віконці клавішу «поділитися», щоб відкрити доступ користувачам, вводимо email і зберігаємо зміни.

Якщо не знаєте, як зробити приватний стрім на ютубі, виконуйте вимоги інструкції, наведеної вище.